LAJMI I FUNDIT:
Justin Timberlake

Justin Timberlake

116 Artikuj

Info

Justin Timberlake lindi më 31 janar 1981 në Memphis të SHBA-ve.

Kënga “Meant To Be” nga Bebe Rexha është zyrtarisht më e dëgjuara në histori të zhanrit country, në Mbretërinë e Bashkuar

Kënga “Meant To Be” nga Bebe Rexha është zyrtarisht më e dëgjuara në histori të zhanrit country, në Mbretërinë e Bashkuar

Muzikë
Justin Timberlake e tradhtoi Cameron Diaz me yllin e “Playboy”, Zoe Gregory

Justin Timberlake e tradhtoi Cameron Diaz me yllin e “Playboy”, Zoe Gregory

Po Flitet
Justin Timberlake shihet për herë të parë në publik që pas rrëfimeve tronditës të Britney Spearsit

Justin Timberlake shihet për herë të parë në publik që pas rrëfimeve tronditës të Britney Spearsit

Yjet
Justin Timberlake bllokoi komentet në Instagram për shkak të librit të Britney Spears, “The Woman In Me”

Justin Timberlake bllokoi komentet në Instagram për shkak të librit të Britney Spears, “The Woman In Me”

Yjet
Britney Spears sjell 10 zbulimet më tronditëse nga jeta e saj e vështirë në librin e ri, “The Woman In Me”

Britney Spears sjell 10 zbulimet më tronditëse nga jeta e saj e vështirë në librin e ri, “The Woman In Me”

Yjet
Britney Spears kujton ritakimin me Justin Timberlake në prapaskenat e “VMA 2007”: Kisha sulm paniku, e urreja si dukesha

Britney Spears kujton ritakimin me Justin Timberlake në prapaskenat e “VMA 2007”: Kisha sulm paniku, e urreja si dukesha

Yjet
Britney Spears flet për pozimin e Christina Aguilera me Justin Timberlake për kopertinën e vitit 2003 të “Rolling Stone”: Ishte si të hidhnin kripë në plagë

Britney Spears flet për pozimin e Christina Aguilera me Justin Timberlake për kopertinën e vitit 2003 të “Rolling Stone”: Ishte si të hidhnin kripë në plagë

Yjet
Justin Timberlake u nda nga Britney Spears duke i dërguar asaj një mesazh me dy fjalë

Justin Timberlake u nda nga Britney Spears duke i dërguar asaj një mesazh me dy fjalë

Yjet
Britney Spears thuhet se ishte në lidhje me koreografin Wade Robson për një kohë të gjatë

Britney Spears thuhet se ishte në lidhje me koreografin Wade Robson për një kohë të gjatë

Po Flitet
Pavarësisht deklaratave tronditëse të Britney Spears, Justin Timberlake po punon në këngë të reja

Pavarësisht deklaratave tronditëse të Britney Spears, Justin Timberlake po punon në këngë të reja

Yjet
Britney Spears zbulon se nuk e humbi virgjërinë me Justin Timberlake, edhe pse i kishte bërë njerëzit të besonin për vite me radhë

Britney Spears zbulon se nuk e humbi virgjërinë me Justin Timberlake, edhe pse i kishte bërë njerëzit të besonin për vite me radhë

Yjet
Britney Spears e pranon se e tradhtoi Justin Timberlake me koreografin Wade Robson

Britney Spears e pranon se e tradhtoi Justin Timberlake me koreografin Wade Robson

Yjet
Britney Spears pretendon se Justin Timberlake e tradhtoi me një tjetër personazh të famshëm

Britney Spears pretendon se Justin Timberlake e tradhtoi me një tjetër personazh të famshëm

Po Flitet
Fansat e Britney Spears spekulojnë se kënga e saj “Everytime” la të nënkuptohej për abortin e pësuar gjatë lidhjes me Justin Timberlake

Fansat e Britney Spears spekulojnë se kënga e saj “Everytime” la të nënkuptohej për abortin e pësuar gjatë lidhjes me Justin Timberlake

Yjet
Britney Spears zbuloi se ishte e detyruar të abortonte, fansat shpërthejnë kundër Justin Timberlake

Britney Spears zbuloi se ishte e detyruar të abortonte, fansat shpërthejnë kundër Justin Timberlake

Yjet
Britney Spears zbulon se kishte një abort me Justin Timberlake: Nuk donte të bëhej baba

Britney Spears zbulon se kishte një abort me Justin Timberlake: Nuk donte të bëhej baba

Yjet
Justin Timberlake thuhet se është i shqetësuar për atë që do të zbulojë libri i Britney Spears për romancën e tyre

Justin Timberlake thuhet se është i shqetësuar për atë që do të zbulojë libri i Britney Spears për romancën e tyre

Yjet
“Reptile” konsiderohet nga shikuesit si një ndër filmat më të mirë të Netflix

“Reptile” konsiderohet nga shikuesit si një ndër filmat më të mirë të Netflix

TV / Film
Justin Timberlake dhe Jessica Biel shijojnë pushimet në Romë, teksa shihen duke hedhur monedha në fontanën Trevi

Justin Timberlake dhe Jessica Biel shijojnë pushimet në Romë, teksa shihen duke hedhur monedha në fontanën Trevi

Yjet
Grupi i famshëm, NSync rikthehen me muzikë të re pas dy dekadash

Grupi i famshëm, NSync rikthehen me muzikë të re pas dy dekadash

Muzikë
Libri i Britney Spears vonohet për publikim pas ndërhyrjes së dy ish-partnerëve të saj, Justin Timberlake dhe Colin Farrell

Libri i Britney Spears vonohet për publikim pas ndërhyrjes së dy ish-partnerëve të saj, Justin Timberlake dhe Colin Farrell

Yjet