LAJMI I FUNDIT:

Britney Spears flet për pozimin e Christina Aguilera me Justin Timberlake për kopertinën e vitit 2003 të “Rolling Stone”: Ishte si të hidhnin kripë në plagë

Britney Spears flet për pozimin e Christina Aguilera me Justin Timberlake për kopertinën e vitit 2003 të “Rolling Stone”: Ishte si të hidhnin kripë në plagë

Britney Spears kritikoi rivalen e popit Christina Aguilera që vendosi të bashkohej me ish të dashurin e saj Justin Timberlake për “The Justified & Stripped Tour” në 2003 – një vit pas ndarjes së hidhur të çiftit.

Treshja e talentuar fillimisht ishte takuar si fëmijë duke luajtur si ‘Mouseketeers’ në “The Disney Channel’s The Mickey Mouse Club” nga 1993-1994, ku Britney dhe Christina ndanin një dhomë zhveshjeje.

Dhe pavarësisht se Spears dhe Timberlake i dhanë fund romancës së tyre trevjeçare, Aguilera i tha Rolling Stone në 2003 se kishte një ndjenjë se do të kishte një pajtim. ‘E di që ata flasin dhe gjithçka, dhe është mirë. Nuk mendoj se ka mbaruar’, shkruan DailyMail.


“Ata ishin bashkë në kopertinën e Rolling Stone, ai me një bluzë të zezë, duke e parë atë me sy seksi, ajo duke parë kamerën, e veshur me një këmishë të zezë me lidhëse”, ka shkruar Spears në librin e saj “The Woman in Me”.

“Në atë histori, ajo tha se mendonte se unë dhe Justin duhet të ktheheshim bashkë, gjë që ishte thjesht konfuze, duke pasur parasysh sa negative kishte qenë diku tjetër”, thotë artistja.

“Edhe nëse nuk po përpiqeshin të ishin mizorë, dukej sikur po hidhnin kripë në plagë. Pse ishte kaq e lehtë për të gjithë që të harronin se unë isha një qenie njerëzore – aq e prekshme sa që këta tituj mund të lënë një mavijosje?”, vazhdon tregimin Britney.

Spears gjithashtu pranoi se ishte xheloze për 42-vjeçaren sepse kishte lirinë për të festuar me disa nga kërcimtarët e tyre të përbashkët gjatë konservatorit të saj 13-vjeçar, gjë që i kufizoi konsumimin e alkoolit.

Por nuk ishte gjithçka negative pasi Britney lavdëroi Aguilera dhe Gwen Stefani – të cilat të dyja u shfaqën në “The Voice” në 2016 – për paraqitjen ‘me të vërtetë profesionale në TV’ dhe shkroi: “Kur kamera është në to, ata lulëzojnë”.

Çuditërisht, Spears e hoqi plotësisht Aguileran nga kapitulli i saj me 288 faqe, ku ajo diskutoi puthjen e saj me Madonnan në MTV Video Music Awards 2003, pavarësisht se edhe ajo ishte puthur në skenë me mbretëreshën e pop-it.

Në atë kohë, Christina i tha “Blender”se Britney gjatë gjithë kohës’ në prapaskenë si ‘një vajzë e vogël e humbur, dikush që ka nevojë për udhëzim’.

Pasi Britney dëgjoi komentet e Aguileras, ajo u kundërpërgjigj në të njëjtën media në vitin 2004: “Kur dikush është treguar i pasjellshëm me ty kaq shumë herë, është si, “E di çfarë, Christina, unë me të vërtetë nuk jam më për falsitet”.

“Simon & Schuster” i pagoi Spears 15 milionë dollarë për të shkruar librin e saj të shumëpritura – që publikohet këtë të martë dhe i cili tashmë ka kryesuar listën e më të shiturve në Amazon. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Sepse Bana's të ban mirë", Arbana Osmani sjell sipërmarrjen e saj në Prishtinë: Radhën e ka rikthimi në ekran

Butrint Avdyli
Melinda Ademi shkëlqen në fotografi të reja: Tregon format fantastike të trupit

Melinda Ademi shkëlqen në fotografi të reja: Tregon format fantastike të trupit

Magazina
Mercedes, Lamborghini e Porsche - Don Xhoni prezanton koleksionin e tij të veturave luksoze: E falënderoj Allahun për gjithçka që më ka dhënë`

Mercedes, Lamborghini e Porsche - Don Xhoni prezanton koleksionin e tij të veturave luksoze: E falënderoj Allahun për gjithçka që më ka dhënë`

Magazina
Georgina Rodriguez mahnit në bikini në pushimet familjare, ndërsa Cristiano Ronaldo duket me humor të lartë pas humbjes në Euro 2024

Georgina Rodriguez mahnit në bikini në pushimet familjare, ndërsa Cristiano Ronaldo duket me humor të lartë pas humbjes në Euro 2024

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina
U kritikua se u martua me tuta, Portieri i Real Madridit Andriy Lunin, tregon pse bëri një gjë të tillë

U kritikua se u martua me tuta, Portieri i Real Madridit Andriy Lunin, tregon pse bëri një gjë të tillë

Magazina
Kalo në kategori