LAJMI I FUNDIT:

Arrestohet Justin Timberlake

Arrestohet Justin Timberlake
Justin Timberlake

Këngëtari i famshëm, Justin Timberlake, thuhet se u arrestua herët të martën në Long Island, sipas policisë së Sag Harbor.

Ylli i muzikës pop po përballet me akuza të lidhura me DUI (drejtimin e makinës nën ndikim) dhe pritet të dalë në gjyq.

Rrethanat e arrestimit të Timberlake nuk u bënë të ditura.


Justin Timberlake

Timberlake, 43 vjeç, do të jetë në një turne global në mbështetje të albumit të tij të gjashtë “Everything I think It Was” në qershor.

Të gjitha lajmet nga Justin Timberlake
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Justin Timberlake

Nga Tennessee dhe anëtar i grupit ‘NSYNC’ është një nga artistët muzikorë më të kërkuar në botë.

Në vazhdim pritet të mësohen më shumë detaje në lidhje me ngjarjen. /Telegrafi/

Justin Timberlake

Në trend Magazina

Më shumë
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina

"Është vetëm një", modelja shqiptare publikon në rrjete sociale Lepa Brenan

Magazina
Princesha e Dubait i kërkon bashkëshortit të saj publikisht divorcin

Princesha e Dubait i kërkon bashkëshortit të saj publikisht divorcin

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy zbulojnë datën e lansimit të projektit të ri

Magazina
Mbesa e Trump mori gjithë vëmendjen në fjalimin e parë publik: Për mua, ai është një gjysh normal

Mbesa e Trump mori gjithë vëmendjen në fjalimin e parë publik: Për mua, ai është një gjysh normal

Magazina
Ndau rrugët me menaxherin e tij, flet Bardhi: Ka qenë në mënyrë paqësore, e kemi ndarë kafshatën e bukës bashkë për katër vjet

Ndau rrugët me menaxherin e tij, flet Bardhi: Ka qenë në mënyrë paqësore, e kemi ndarë kafshatën e bukës bashkë për katër vjet

Magazina
Kalo në kategori