LAJMI I FUNDIT:
Joshua Kimmich

Joshua Kimmich

248 Artikuj

Info

Kimich është futbollist gjerman që luan si mesfushor dhe mbrojtës. Ai ka lindur më 8 shkurt 1995.

Zbulohen dy kushtet e Bayern Munichut për të shitur Joshua Kimmichin

Zbulohen dy kushtet e Bayern Munichut për të shitur Joshua Kimmichin

Bundesliga
Eksod masiv tek Bayerni – gjashtë yje mund të largohen nga bavarezët këtë verë

Eksod masiv tek Bayerni – gjashtë yje mund të largohen nga bavarezët këtë verë

Bundesliga
Hansi Flick intervenon për të realizuar transferimin “bombë” të verës tek Barcelona

Hansi Flick intervenon për të realizuar transferimin “bombë” të verës tek Barcelona

La Liga
Reali gjen zëvendësuesin e Toni Kroos, nisin bisedimet me agjentët e lojtarit

Reali gjen zëvendësuesin e Toni Kroos, nisin bisedimet me agjentët e lojtarit

La Liga
Pep Guardiola synon ta thyejë rregullin e “artë” të transferimeve – shkak bëhet një ish-lojtar i tij

Pep Guardiola synon ta thyejë rregullin e “artë” të transferimeve – shkak bëhet një ish-lojtar i tij

Premier League
Pep Guardiola synon ribashkimin me yllin e Bayernit – rivalizon Barçën për shërbimet e tij

Pep Guardiola synon ribashkimin me yllin e Bayernit – rivalizon Barçën për shërbimet e tij

Premier League
Lojtari që Flick “ëndërron” ta ketë tek Barcelona i ka refuzuar ata shkaku i pagës së vogël

Lojtari që Flick “ëndërron” ta ketë tek Barcelona i ka refuzuar ata shkaku i pagës së vogël

La Liga
Eksod te Bayern Munichu këtë verë – largohen shtatë futbollistë, vlera e të cilëve llogaritet 340 milionë euro

Eksod te Bayern Munichu këtë verë – largohen shtatë futbollistë, vlera e të cilëve llogaritet 340 milionë euro

Bundesliga
Dy lojtarët që Flick i dëshiron te Barcelona

Dy lojtarët që Flick i dëshiron te Barcelona

La Liga
Real Madrid nuk ka gjasa të nënshkruajë zëvendësuesin e Kroos deri në vitin 2025, një pasardhës i mundshëm po monitorohet

Real Madrid nuk ka gjasa të nënshkruajë zëvendësuesin e Kroos deri në vitin 2025, një pasardhës i mundshëm po monitorohet

La Liga
Barcelona e bindur se do nënshkruajnë me top yllin gjerman si pjesë e ‘revolucionit’ në ekip

Barcelona e bindur se do nënshkruajnë me top yllin gjerman si pjesë e ‘revolucionit’ në ekip

La Liga
Njëmbëdhjetë lojtarët që mund t’i bashkohen Barcelonës këtë verë, përmbledhje e emrave dhe probabiliteti i transferimit të tyre

Njëmbëdhjetë lojtarët që mund t’i bashkohen Barcelonës këtë verë, përmbledhje e emrave dhe probabiliteti i transferimit të tyre

La Liga
UEFA theu protokollin gjatë vendimit të VAR-it në përballjen mes Real Madridit dhe Bayern Munichut

UEFA theu protokollin gjatë vendimit të VAR-it në përballjen mes Real Madridit dhe Bayern Munichut

Liga e Kampionëve
Barcelona po humb shpresën që të nënshkruajë me Joshua Kimmich

Barcelona po humb shpresën që të nënshkruajë me Joshua Kimmich

La Liga
Barcelona dhe Bayern Munich po konsiderojnë shkëmbimin e çmendur, marrëveshja do t’i bënte të dy klubet jashtëzakonisht të lumtur

Barcelona dhe Bayern Munich po konsiderojnë shkëmbimin e çmendur, marrëveshja do t’i bënte të dy klubet jashtëzakonisht të lumtur

Ndërkombëtare
“Puzzle” i Decos: Sa ka para, kush mund të largohet dhe kush mund të vijë te Barcelona

“Puzzle” i Decos: Sa ka para, kush mund të largohet dhe kush mund të vijë te Barcelona

La Liga
Barcelona kërkon pesë përforcime këtë verë në katër pozicione të ndryshme

Barcelona kërkon pesë përforcime këtë verë në katër pozicione të ndryshme

La Liga
Kimmich shpjegon se si Real Madrid i kalon kundërshtarët e vështirë përkundër se nuk është favorit

Kimmich shpjegon se si Real Madrid i kalon kundërshtarët e vështirë përkundër se nuk është favorit

Liga e Kampionëve
Barcelona ka vendosur për blerjen e një mesfushori – lista prej tre kandidatëve potencial

Barcelona ka vendosur për blerjen e një mesfushori – lista prej tre kandidatëve potencial

La Liga
Kimmich thyen heshtjen për kalimin e mundshëm te Barcelona

Kimmich thyen heshtjen për kalimin e mundshëm te Barcelona

La Liga
Kimmich tregon se si planifikon të ndalojë Viniciusin

Kimmich tregon se si planifikon të ndalojë Viniciusin

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Bayern Munich 1-0 Arsenal

Notat e lojtarëve: Bayern Munich 1-0 Arsenal

Liga e Kampionëve
Koha e Casemiro te Man Utd ka mbaruar – tetë objektivat e Djajve të Kuq për mesfushën 

Koha e Casemiro te Man Utd ka mbaruar – tetë objektivat e Djajve të Kuq për mesfushën 

Premier League
Kimmich i pavendosur për të ardhmen, i vendos një kusht Bayernit për të qëndruar

Kimmich i pavendosur për të ardhmen, i vendos një kusht Bayernit për të qëndruar

Bundesliga