LAJMI I FUNDIT:

Joao Cancelo

291 Artikuj

Zbulohen prapaskenat, si Joao Cancelo hoqi dorë nga dy milionë euro për Barcelonën

Zbulohen prapaskenat, si Joao Cancelo hoqi dorë nga dy milionë euro për Barcelonën

La Liga
Nuk është hera e parë që lojtarët e Barcelonës provokohen në këtë mënyrë, katalunasit kërkojnë ndihmën e policisë

Nuk është hera e parë që lojtarët e Barcelonës provokohen në këtë mënyrë, katalunasit kërkojnë ndihmën e policisë

La Liga
Barcelona rrezikon të mbetet pa shërbimet e Lewandowskit dhe Cancelos për ‘El Clasico’

Barcelona rrezikon të mbetet pa shërbimet e Lewandowskit dhe Cancelos për ‘El Clasico’

La Liga
Barcelona po përballet me konkurrencë të fortë nga Arabia Saudite për objektivin kryesor të verës

Barcelona po përballet me konkurrencë të fortë nga Arabia Saudite për objektivin kryesor të verës

La Liga
Joao Cancelo me akuza të rënda ndaj Guardiolës, e cilëson atë një “gënjeshtar”

Joao Cancelo me akuza të rënda ndaj Guardiolës, e cilëson atë një “gënjeshtar”

Ndërkombëtare
Joan Laporta sqaron të ardhmen e tre yjeve të Barcelonës mes spekulimeve për largim

Joan Laporta sqaron të ardhmen e tre yjeve të Barcelonës mes spekulimeve për largim

La Liga
Gjendja e Joao Cancelos më serioze se që ishte raportuar

Gjendja e Joao Cancelos më serioze se që ishte raportuar

La Liga
“Nuk varemi nga ai” – Joao Cancelo godet rëndë Cristiano Ronaldon me deklaratën e fundit

“Nuk varemi nga ai” – Joao Cancelo godet rëndë Cristiano Ronaldon me deklaratën e fundit

Ndërkombëtare
Cancelo thyen heshtjen më në fund, tregon arsyen pse prishi marrëdhënien me Pep Guardiolën

Cancelo thyen heshtjen më në fund, tregon arsyen pse prishi marrëdhënien me Pep Guardiolën

La Liga
Cancelo zbulon arsyen që çoi në prishjen e raporteve me Guardiolën, tregon edhe planet që ka me Barcelonën

Cancelo zbulon arsyen që çoi në prishjen e raporteve me Guardiolën, tregon edhe planet që ka me Barcelonën

La Liga
“Probleme serioze”, situata e rëndë që çoi në mungesën e Joao Cancelos në derbin Atletico-Barcelona

“Probleme serioze”, situata e rëndë që çoi në mungesën e Joao Cancelos në derbin Atletico-Barcelona

La Liga
Katër lojtarë të Barcelonës në rrezik për të humbur ndeshjen me Atletico Madridin

Katër lojtarë të Barcelonës në rrezik për të humbur ndeshjen me Atletico Madridin

La Liga
Mënyra se si po vepron Man City me Cancelon ia vështirëson planet e transferimeve Barcelonës

Mënyra se si po vepron Man City me Cancelon ia vështirëson planet e transferimeve Barcelonës

La Liga
Laporta takoi super agjentin Jorge Mendes në Barcelonë – tre lojtarë dhe dy trajnerë mund të jenë diskutuar

Laporta takoi super agjentin Jorge Mendes në Barcelonë – tre lojtarë dhe dy trajnerë mund të jenë diskutuar

La Liga
Barcelona e Flick me Davies dhe Kimmich – formacioni dhe opsionet e çmendura për sezonin e ardhshëm

Barcelona e Flick me Davies dhe Kimmich – formacioni dhe opsionet e çmendura për sezonin e ardhshëm

Bundesliga
“Performanca ime ishte e tmerrshme”, Cancelo merr përsipër fajin për humbjen e Barcelonës

“Performanca ime ishte e tmerrshme”, Cancelo merr përsipër fajin për humbjen e Barcelonës

La Liga
U tha se Barcelona mund të punësoj Kloppin, si mund të rreshtohen blaugranasit nën urdhrat e tij?

U tha se Barcelona mund të punësoj Kloppin, si mund të rreshtohen blaugranasit nën urdhrat e tij?

La Liga
Tre lojtarët që Jorge Mendes po tenton t’i bashkojë përfundimisht te Barcelona

Tre lojtarët që Jorge Mendes po tenton t’i bashkojë përfundimisht te Barcelona

La Liga
Xavi konfirmon rikthimin e dy yjeve për ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos

Xavi konfirmon rikthimin e dy yjeve për ndeshjen ndaj Athletic Bilbaos

La Liga
Jorge Mendes zbulon dy lojtarët që Barcelona dëshiron t’i blejë gjatë verës

Jorge Mendes zbulon dy lojtarët që Barcelona dëshiron t’i blejë gjatë verës

La Liga
Lista e plotë e lojtarëve të lënduar të Barcelonës dhe datat e mundshme të rikthimit të gjashtë lojtarëve kyç

Lista e plotë e lojtarëve të lënduar të Barcelonës dhe datat e mundshme të rikthimit të gjashtë lojtarëve kyç

La Liga
Lista e plotë e lojtarëve të lënduar të Barcelonës përpara Superkupës së Spanjës

Lista e plotë e lojtarëve të lënduar të Barcelonës përpara Superkupës së Spanjës

La Liga
Deco përmend një gjë që Barça duhet të bëjë përpara se të mendojë të nënshkruajë me Cancelo dhe Felix

Deco përmend një gjë që Barça duhet të bëjë përpara se të mendojë të nënshkruajë me Cancelo dhe Felix

La Liga
Lewandowski rritet, Araujo dhe Gavi as në top 10 – Zbulohen pagat e lojtarëve të Barcelonës

Lewandowski rritet, Araujo dhe Gavi as në top 10 – Zbulohen pagat e lojtarëve të Barcelonës

La Liga