LAJMI I FUNDIT:

Jetmir Topalli

44 Artikuj

Jetmir Topalli shënon ndaj Fenerbahces, por nuk i mjafton Istanbulsporit

Jetmir Topalli shënon ndaj Fenerbahces, por nuk i mjafton Istanbulsporit

Ligat tjera
Jetmir Topalli: E kam shijuar lojën me Kosovën, rezultatet nuk ishin të kënaqshme

Jetmir Topalli: E kam shijuar lojën me Kosovën, rezultatet nuk ishin të kënaqshme

Përfaqësueset
Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Armenisë, mundësi e lojtarëve të rinj për t’i treguar vlerat

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Armenisë, mundësi e lojtarëve të rinj për t’i treguar vlerat

Përfaqësuesja e Kosovës
Topalli dhe Rroca shënojnë gola në Kupën e Turqisë

Topalli dhe Rroca shënojnë gola në Kupën e Turqisë

Ndërkombëtare
Jetmir Topalli vazhdon shkëlqimin në Turqi, gol e asistim për Istanbulsporin

Jetmir Topalli vazhdon shkëlqimin në Turqi, gol e asistim për Istanbulsporin

Ndërkombëtare
Në dy raste pothuajse të njëjta, Jetmir Topalli dërrmoi mbrojtjen e Fenerbahces

Në dy raste pothuajse të njëjta, Jetmir Topalli dërrmoi mbrojtjen e Fenerbahces

Ligat tjera
Pirlo rrezikon shkarkimin pas humbjes me golat e futbollistëve shqiptarë

Pirlo rrezikon shkarkimin pas humbjes me golat e futbollistëve shqiptarë

Ligat tjera
Jetmir Topalli, heroi i Istanbulspor në fitoren ndaj Karagumruk

Jetmir Topalli, heroi i Istanbulspor në fitoren ndaj Karagumruk

Ligat tjera
Topalli: E prisja ftesën e Kosovës, jam i dëshpëruar

Topalli: E prisja ftesën e Kosovës, jam i dëshpëruar

Përfaqësuesja e Kosovës
Shqiptarët pushtojnë Superligën e Turqisë në futboll – plot 17 prej tyre luajnë në 10 skuadra elitare

Shqiptarët pushtojnë Superligën e Turqisë në futboll – plot 17 prej tyre luajnë në 10 skuadra elitare

Romak Zeqiri
Istanbulspor merr fitoren e parë në kampionat – Valon Ethemi shënon golin e fitores, Topalli luan gjithë ndeshjen

Istanbulspor merr fitoren e parë në kampionat – Valon Ethemi shënon golin e fitores, Topalli luan gjithë ndeshjen

Ligat tjera
Istanbulspori i katër shqiptarëve rikthehet në Superligën e Turqisë pas 17 viteve

Istanbulspori i katër shqiptarëve rikthehet në Superligën e Turqisë pas 17 viteve

Ndërkombëtare
Topalli vazhdon me formë fantastike, Istanbulspori drejt Superligës së Turqisë

Topalli vazhdon me formë fantastike, Istanbulspori drejt Superligës së Turqisë

Ndërkombëtare
Jetmir Topalli vazhdon me super formë te Istanbulspori, realizon dy gola ndaj Menemensporit

Jetmir Topalli vazhdon me super formë te Istanbulspori, realizon dy gola ndaj Menemensporit

Ligat tjera
Jetmir Topalli shënoi supergol në fitoren e Istanbulsporit ndaj Bursasporit

Jetmir Topalli shënoi supergol në fitoren e Istanbulsporit ndaj Bursasporit

Ligat tjera
Topalli dhe E’themi shënojnë gola për Istanbulspor, por ndeshja ndërpritet në pjesën e dytë shkaku i mjegullës

Topalli dhe E’themi shënojnë gola për Istanbulspor, por ndeshja ndërpritet në pjesën e dytë shkaku i mjegullës

Ligat tjera
Dhjetë lëvizjet e lojtarëve shqiptarë në dy ditët e fundit në këtë afat kalimtar: Nga Celina e Dajaku te Manaj e Zeqiri

Dhjetë lëvizjet e lojtarëve shqiptarë në dy ditët e fundit në këtë afat kalimtar: Nga Celina e Dajaku te Manaj e Zeqiri

Ligat tjera
Zyrtare: Jetmir Topalli ndahet me Yeni Malatyasporin, kalon te Istanbulspor

Zyrtare: Jetmir Topalli ndahet me Yeni Malatyasporin, kalon te Istanbulspor

Ligat tjera
Shkëlqimi në Superligën e Turqisë, rritet vlera e Zymer Bytyqit

Shkëlqimi në Superligën e Turqisë, rritet vlera e Zymer Bytyqit

Ndërkombëtare
Skuadra e Jetmir Topallit po e bojkoton klubin, nuk u stërvitën dhe kërcënojnë të mos zhvillojnë ndeshjen ndaj Galatasarayt

Skuadra e Jetmir Topallit po e bojkoton klubin, nuk u stërvitën dhe kërcënojnë të mos zhvillojnë ndeshjen ndaj Galatasarayt

Ndërkombëtare
Jetmir Topalli humb penalltinë vendimtare ndaj Galatasaray – eliminohet Malatyaspor

Jetmir Topalli humb penalltinë vendimtare ndaj Galatasaray – eliminohet Malatyaspor

Ligat tjera
Nga Muriqi te Ajeti, Berisha, Topalli, Kumbulla e Kastrati, transferimet e bujshme të futbollistëve shqiptarë në vitin 2020

Nga Muriqi te Ajeti, Berisha, Topalli, Kumbulla e Kastrati, transferimet e bujshme të futbollistëve shqiptarë në vitin 2020

Ndërkombëtare
Jetmir Topalli vazhdon shkëlqimin në Turqi – shënon dy gola për Malatyasporin në kupë

Jetmir Topalli vazhdon shkëlqimin në Turqi – shënon dy gola për Malatyasporin në kupë

Ndërkombëtare
Topalli hero për Malatyasporin, futet në fund të ndeshjes dhe shënon për t’i siguruar një pikë të madhe në udhëtim

Topalli hero për Malatyasporin, futet në fund të ndeshjes dhe shënon për t’i siguruar një pikë të madhe në udhëtim

Ndërkombëtare