LAJMI I FUNDIT:

Jetmir Topalli ka shënuar golin e pestë sezonal për Manisan

Jetmir Topalli ka shënuar golin e pestë sezonal për Manisan

Jetmir Topalli ka arritur të shënojë gol për ekipin e tij, Manisa që luajti ndaj Eyupspor, në përballjen që u mbyll 2-2

Kjo ndeshje ishte e vlefshme për javën e 30-të të Ligës së Parë turke, ndërsa Eyupsor ka siguruar kalimin në elitën e futbollit turk një javë më parë.

Topalli ishte ai që shënoi golin e parë për skuadrën e tij, duke çuar rezultatin në 2-1.

https://twitter.com/FootColic/status/1778838476051403155

Sulmuesi shqiptar lëvizi mjaft mirë me topin dhe nga 1 kënd tepër i vështirë ia doli të shënonte një gol mjaft të bukur në minutën e 32-të të ndeshjes.

Për 26-vjeçarin nga Kaçaniku, ky është goli pestë sezonal, me sulmuesin që numëron edhe pesë asistime. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Arda Guler realizon golin më të bukur deri më tani në Euro 2024

Arda Guler realizon golin më të bukur deri më tani në Euro 2024

Përfaqësueset
UEFA godet Shqipërinë, e gjobitë rëndë

UEFA godet Shqipërinë, e gjobitë rëndë

Kombëtarja e Shqipërisë
Rregulli i çuditshëm i FIFA-s e ndaloi yllin e Ligës Premier nga ndërrimi i kombësisë dhe të luajë në Euro 2024

Rregulli i çuditshëm i FIFA-s e ndaloi yllin e Ligës Premier nga ndërrimi i kombësisë dhe të luajë në Euro 2024

Përfaqësueset
Portugalia 2-1 Çekia, nota e Ronaldos dhe lojtarëve të tjerë

Portugalia 2-1 Çekia, nota e Ronaldos dhe lojtarëve të tjerë

Përfaqësueset
Jens Lehmann zgjedh kombëtaren më të keqe në Euro 2024

Jens Lehmann zgjedh kombëtaren më të keqe në Euro 2024

Përfaqësueset
Cristiano Ronaldo thyen një rekord shumë të pabesueshëm, por humbet një tjetër pa e goditur topin në Euro 2024

Cristiano Ronaldo thyen një rekord shumë të pabesueshëm, por humbet një tjetër pa e goditur topin në Euro 2024

Përfaqësueset
Kalo në kategori