LAJMI I FUNDIT:

Java e Modës në Milano

61 Artikuj

Ashley Graham duket sensacionale me një korse të zezë, në shfaqjen “Dolce & Gabbana” në Javën e Modës në Milano

Ashley Graham duket sensacionale me një korse të zezë, në shfaqjen “Dolce & Gabbana” në Javën e Modës në Milano

Yjet
Anne Hathaway mahnit me një fustan të kuq, në shfaqjen e Javës së Modës në Milano të “Versace”

Anne Hathaway mahnit me një fustan të kuq, në shfaqjen e Javës së Modës në Milano të “Versace”

Yjet
Dukja fantastike e Gigi Hadid në pasarelën e “Versace”, për Javën e Modës në Milano

Dukja fantastike e Gigi Hadid në pasarelën e “Versace”, për Javën e Modës në Milano

Yjet
Naomi Campbell dhe Eva Herzigova duken mbresëlënëse në shfaqjen e “Dolce & Gabbana” gjatë Javës së Modës në Milano

Naomi Campbell dhe Eva Herzigova duken mbresëlënëse në shfaqjen e “Dolce & Gabbana” gjatë Javës së Modës në Milano

Yjet
Gigi Hadid duket tipike elegante me një korse të kuqe, në festën e “Versace” gjatë Javës së Modës në Milano

Gigi Hadid duket tipike elegante me një korse të kuqe, në festën e “Versace” gjatë Javës së Modës në Milano

Yjet
Irina Shayk mahnit me dukjen joshëse, në shfaqjen e Ferrarit gjatë Javës së Modës në Milano

Irina Shayk mahnit me dukjen joshëse, në shfaqjen e Ferrarit gjatë Javës së Modës në Milano

Yjet
Kylie Jenner me një tjetër paraqitje të mrekullueshme në Javën e Modës në Paris

Kylie Jenner me një tjetër paraqitje të mrekullueshme në Javën e Modës në Paris

Yjet
Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Yjet
Deva Cassel po ndjek hapat e të ëmës, pushtoi pasarelën në Milano

Deva Cassel po ndjek hapat e të ëmës, pushtoi pasarelën në Milano

Modë
Getoar Selimi shfaqet me kapelën me ngjyrat e ylberit në Javën e Modës në Milano

Getoar Selimi shfaqet me kapelën me ngjyrat e ylberit në Javën e Modës në Milano

Yjet
Vajza e Kobe Bryant, Natalia në pasarelat e Javës së Modës në Milano

Vajza e Kobe Bryant, Natalia në pasarelat e Javës së Modës në Milano

Yjet
Edhe Armina Mevlani merr pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqen me dukjen e saj elegante

Edhe Armina Mevlani merr pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqen me dukjen e saj elegante

Yjet
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e ‘Elisabetta Franchi’

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi marrin pjesë në Javën e Modës në Milano, shkëlqejnë me dukjen në sfilatën e ‘Elisabetta Franchi’

Yjet
Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Marina Vjollca shkëlqen me stilin unik gjatë pjesëmarrjes në Javën e Modës në Milano

Yjet