LAJMI I FUNDIT:

Naomi Campbell dhe Eva Herzigova duken mbresëlënëse në shfaqjen e “Dolce & Gabbana” gjatë Javës së Modës në Milano

Naomi Campbell dhe Eva Herzigova duken mbresëlënëse në shfaqjen e “Dolce & Gabbana” gjatë Javës së Modës në Milano

Naomi Campbell dhe Eva Herzigova të dyja dukeshin sensacionale, teksa ecnin në “Dolce & Gabbana” gjatë Javës së Modës në Milano në Itali të shtunën.

Supermodelja Naomi, 53 vjeçe, shfaqi mesin e saj, teksa po ecte në pistë me një bluzë dantelle të zezë transparente për shfaqjen e veshjeve të grave, vjeshtë/dimër 2024-2025.


Ajo me vetëbesim fuste duart në ijë dhe veshi një fustan të zi gjysmë të tejdukshëm me të çarë përpara dhe një fjongo të madhe përpara në bel, shkruan DailyMail.

Fashionistja Naomi kishte veshur një kapele të zezë të anuar në kokë me një vello rrjetë, dhe kishte doreza të zeza dhe një palë taka në të njëjtën ngjyrë.

Eva tërhoqi vëmendjen me një fustan të zi gjysmë të tejdukshëm me një dekolte të thellë dhe xhaketë saten.

Gjithashtu u vu re në eventin e mbushur me yje, Eva Mendez, e cila doli me një pallto të mrekullueshme leopardi dhe një fustan të zi të mëndafshtë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori