LAJMI I FUNDIT:

Jack Grealish

153 Artikuj

Gjiganti i Ligës Premier po konsideron seriozisht transferimin e Grealish

Gjiganti i Ligës Premier po konsideron seriozisht transferimin e Grealish

Premier League
Pesë yje nga ekipi i Man Cityt po konsiderojnë largimin nga klubi – në mesin e tyre ‘i preferuari’ i Guardiolës

Pesë yje nga ekipi i Man Cityt po konsiderojnë largimin nga klubi – në mesin e tyre ‘i preferuari’ i Guardiolës

Premier League
“E bëj për kamerat, për egon time” – Guardila përgjigjet me ironi kur pyetet për rastrin me Grealish

“E bëj për kamerat, për egon time” – Guardila përgjigjet me ironi kur pyetet për rastrin me Grealish

Premier League
Joe Cole parashikon skuadrën e Anglisë në Euro 2024, lë jashtë dy emra të mëdhenj

Joe Cole parashikon skuadrën e Anglisë në Euro 2024, lë jashtë dy emra të mëdhenj

Përfaqësueset
Guardiola i shpjegon me ashpërsi pas ndeshjes Grealishit se ku gaboi

Guardiola i shpjegon me ashpërsi pas ndeshjes Grealishit se ku gaboi

Premier League
Grealish shpjegon pse Man City ka shans për të fituar sërish tripletën këtë sezon

Grealish shpjegon pse Man City ka shans për të fituar sërish tripletën këtë sezon

Premier League
Guardiola nuk llogaritë më në të, ia tregon derën yllit të Man Cityt

Guardiola nuk llogaritë më në të, ia tregon derën yllit të Man Cityt

Premier League
Ylli anglez i futbollit ka blerë një qen për 29 mijë euro, por për arsye të veçantë

Ylli anglez i futbollit ka blerë një qen për 29 mijë euro, por për arsye të veçantë

Yjet
Yjet e Ligës Premier nuk ndalen së konsumuari oksid azoti, shkakton pasoja katastrofale

Yjet e Ligës Premier nuk ndalen së konsumuari oksid azoti, shkakton pasoja katastrofale

Premier League
Lojtarët me rënien më të madhe të vlerës në treg, Sancho i treti në listë

Lojtarët me rënien më të madhe të vlerës në treg, Sancho i treti në listë

Ndërkombëtare
Grealish zbulon këshillën ‘e thjeshtë’ që i dha Guardiola që e transformoi lojën e tij

Grealish zbulon këshillën ‘e thjeshtë’ që i dha Guardiola që e transformoi lojën e tij

Premier League
Hajdutët hynë në shtëpinë e Grealish dhe kryen një grabitje si në filma duke rrëmbyer gjëra me vlerë prej 1.1 milion euro

Hajdutët hynë në shtëpinë e Grealish dhe kryen një grabitje si në filma duke rrëmbyer gjëra me vlerë prej 1.1 milion euro

Premier League
“Do ta bëja sërish, jam luftëtar”, Melo thotë se nuk është e penduar teksa shpjegon përleshjen me Walker

“Do ta bëja sërish, jam luftëtar”, Melo thotë se nuk është e penduar teksa shpjegon përleshjen me Walker

Ndërkombëtare
Përleshja Walker-Melo vodhi gjithë vëmendjen pas Kupës së Botës për Klube, u përfshi edhe Grealish

Përleshja Walker-Melo vodhi gjithë vëmendjen pas Kupës së Botës për Klube, u përfshi edhe Grealish

Ndërkombëtare
Drejtuesit e Man Cityt nuk besojnë në krisjen e raportit të Guardiolës me Grealish

Drejtuesit e Man Cityt nuk besojnë në krisjen e raportit të Guardiolës me Grealish

Premier League
Jack Grealish shpjegon pse EURO 2024 është ‘koha e përsosur’ për Anglinë për të fituar një trofe

Jack Grealish shpjegon pse EURO 2024 është ‘koha e përsosur’ për Anglinë për të fituar një trofe

Përfaqësueset
Henderson bëhet lojtari më i paguar i Anglisë pas transferimit te Al Ettifaq –  eklipson yje si Kane, Rashford dhe Sterling

Henderson bëhet lojtari më i paguar i Anglisë pas transferimit te Al Ettifaq –  eklipson yje si Kane, Rashford dhe Sterling

Ndërkombëtare
Nga Enzo te Chong apo nga 121 milionë te 4.7 milionë euro – Transferimet më të shtrenjta të secilit klub të Ligës Premier

Nga Enzo te Chong apo nga 121 milionë te 4.7 milionë euro – Transferimet më të shtrenjta të secilit klub të Ligës Premier

Premier League
Erling Haaland feston ditëlindjen e 23-të në Tokio në një festë të organizuar nga Jack Grealish

Erling Haaland feston ditëlindjen e 23-të në Tokio në një festë të organizuar nga Jack Grealish

Yjet
Mësohet shuma e majme që City shpenzoi në pije vetëm gjatë festës së titullit të Ligës Premier

Mësohet shuma e majme që City shpenzoi në pije vetëm gjatë festës së titullit të Ligës Premier

Premier League
Tri ditë festë dhe pije alkoolike – Grealish arrin i rraskapitur në tubim te Anglia

Tri ditë festë dhe pije alkoolike – Grealish arrin i rraskapitur në tubim te Anglia

Përfaqësueset
Jack Grealish e pranon se nuk ka fjetur që kur fitoi Ligën e Kampionëve, më pas e quan veten një gjeldeti

Jack Grealish e pranon se nuk ka fjetur që kur fitoi Ligën e Kampionëve, më pas e quan veten një gjeldeti

Premier League
‘Të lutem mos shko!’ – Jack Grealish xhirohet duke e lutur Bernardo Silvan të mos largohet

‘Të lutem mos shko!’ – Jack Grealish xhirohet duke e lutur Bernardo Silvan të mos largohet

Premier League
Intervista emocionale e Jack Grealish pas triumfit historik të Man Cityt në Ligën e Kampionëve

Intervista emocionale e Jack Grealish pas triumfit historik të Man Cityt në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve