LAJMI I FUNDIT:

Ylli anglez i futbollit ka blerë një qen për 29 mijë euro, por për arsye të veçantë

Ylli anglez i futbollit ka blerë një qen për 29 mijë euro, por për arsye të veçantë

Ylli i Manchester Cityt, Jack Grealish ka postuar një foto me qenin e tij të ri, që e bleu pas grabitjes së tmerrshme që përjetoi në dhjetor.

Jack dhe e fejuara e tij Sasha Attwood mbetën pa bizhuteri në vlerë prej më shumë se një milion eurosh nga shtëpia e tyre pas grabitjes më 26 dhjetor.

Me atë rast, Grealish ishte larguar me Manchester Cityn e tij dhe hajdutët hynë në shtëpinë e tij dhe fjalë për fjalë e shkatërruan atë.

Hajdutët nuk u gjetën kurrë dhe ndërkohë që kërkimet vazhdojnë, anglezi publikoi një foto ku shfaqet me një qen roje sigurie për të cilën ka paguar 29 mijë euro.

Bëhet fjalë për një malinos belg, një qen roje të cilin e ka blerë të trajnuar posaçërisht nga kompania e sigurisë “Chaperone K9 Services”.

Përveç atij qeni, në foto është edhe një qen i vogël, që quhet Skye, të cilin Grealish e bleu në vitin 2020.

Jack dhe Sasha u zhvendosën në vilën e re vetëm pesë ditë para vjedhjes dhe grabitjes. Pavarësisht gjithçkaje, ata shpresojnë se do të gjenden bizhuteritë e shtrenjta dhe hajdutët do të ndëshkohen në mënyrë adekuate. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli hipën mbi veturë dhe valvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve shqiptarë në Dortmund

Xhuli hipën mbi veturë dhe valvit flamurin kombëtar në mesin e mijëra tifozëve shqiptarë në Dortmund

Magazina
Butrint Imeri 'tërhiqet zvarrë' me veturë për klipin e tij të ri

Butrint Imeri 'tërhiqet zvarrë' me veturë për klipin e tij të ri

Magazina
Kate Middleton bën paraqitjen e parë publike që pas zbulimit të diagnozës së kancerit

Kate Middleton bën paraqitjen e parë publike që pas zbulimit të diagnozës së kancerit

Magazina

"Jam goca më me fat në botë" - Heidi Baci ndan fotografi të mrekullueshme krah Romeos

Magazina
“Qaj çdo herë. Personale. Imja” – Mozzik i dedikon këngë Lotinës?

“Qaj çdo herë. Personale. Imja” – Mozzik i dedikon këngë Lotinës?

Magazina
Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Luiz Ejlli dhe Melinda Ademi sjellin këngën e re “Shqiptare”

Magazina
Kalo në kategori