LAJMI I FUNDIT:

Hamad bin Jassim bin Jaber Al Thani

12 Artikuj

Formacioni i Man Utd pas transferimeve të ëndrrave të Sheikh Jassim

Formacioni i Man Utd pas transferimeve të ëndrrave të Sheikh Jassim

Premier League
Gjithçka ka mbaruar! Manchester United kalon në duart e sheikut Jassim

Gjithçka ka mbaruar! Manchester United kalon në duart e sheikut Jassim

Premier League
Shuma e madhe e parave që do të marr ish drejtori Ed Woodward nëse sheikët e blejnë përfundimisht Manchester Unitedin

Shuma e madhe e parave që do të marr ish drejtori Ed Woodward nëse sheikët e blejnë përfundimisht Manchester Unitedin

Premier League
Blerja e Man Utd nga Sheikh Jassim është e pashmangshme, miliarderi nga Katari thuhet se ka fituar garën

Blerja e Man Utd nga Sheikh Jassim është e pashmangshme, miliarderi nga Katari thuhet se ka fituar garën

Premier League
Shitja e Manchester United po shkon drejt fazës finale: Ratclifffe parakalon Al-Thanin

Shitja e Manchester United po shkon drejt fazës finale: Ratclifffe parakalon Al-Thanin

Premier League
Nga rindërtimi i Old Trafford te investimi në ekip – Plani pesë pikësh i Sheikh Jassim me Man Utd

Nga rindërtimi i Old Trafford te investimi në ekip – Plani pesë pikësh i Sheikh Jassim me Man Utd

Premier League
Manchester United mund ta transferojë Neymarin, por vetëm me një kusht

Manchester United mund ta transferojë Neymarin, por vetëm me një kusht

Premier League
Sheiku nga Katari dhe miliarderi britanik dërguan oferta rekord për të blerë Manchester Unitedin

Sheiku nga Katari dhe miliarderi britanik dërguan oferta rekord për të blerë Manchester Unitedin

Përfaqësueset
Sheikh Jassim i gatshëm të rrisë me mbi 1 miliard euro ofertën për blerjen e Man Utd

Sheikh Jassim i gatshëm të rrisë me mbi 1 miliard euro ofertën për blerjen e Man Utd

Premier League
Manchester United po shitet për një shumë rekorde

Manchester United po shitet për një shumë rekorde

Premier League
Dalin detaje të reja nga shitja e Man United dhe plani i Sheikh Jassim

Dalin detaje të reja nga shitja e Man United dhe plani i Sheikh Jassim

Premier League
Lista e politikanëve që fshehën miliarda në Panama

Lista e politikanëve që fshehën miliarda në Panama

Financa