LAJMI I FUNDIT:

Giorgio Scalvini

17 Artikuj

Kush janë tre qendërmbrojtësit e Serie A që mund të bëhen pjesë e Man Utd? – çmimi dhe klauzola e tyre e lirimit

Kush janë tre qendërmbrojtësit e Serie A që mund të bëhen pjesë e Man Utd? – çmimi dhe klauzola e tyre e lirimit

Serie A
Newcastle United në kërkim të mbrojtësit pas lëndimit të Botman – në listë tre yje të Serie A

Newcastle United në kërkim të mbrojtësit pas lëndimit të Botman – në listë tre yje të Serie A

Premier League
Si mund t’i fitojë Atalanta mbi 130 milionë euro nga klubet e Ligës Premier – tre yjet e tyre më të kërkuarit në treg

Si mund t’i fitojë Atalanta mbi 130 milionë euro nga klubet e Ligës Premier – tre yjet e tyre më të kërkuarit në treg

Premier League
Real Madrid ka krijuar listën me pesë opsione për të zëvendësuar Alaban

Real Madrid ka krijuar listën me pesë opsione për të zëvendësuar Alaban

La Liga
Giorgio Scalvini fiton çmimin si më i miri në Itali nën moshën 21-vjeçare

Giorgio Scalvini fiton çmimin si më i miri në Itali nën moshën 21-vjeçare

Serie A
Jo vetëm Real Madrid, edhe dy top klubet evropiane pas Giorgio Scalvinit

Jo vetëm Real Madrid, edhe dy top klubet evropiane pas Giorgio Scalvinit

Serie A
Real Madrid në kërkim të një mbrojtësi të ri – Krijohet lista prej katër kandidatëve potencial

Real Madrid në kërkim të një mbrojtësi të ri – Krijohet lista prej katër kandidatëve potencial

La Liga
Pavard dhe Scalvini, Interi synon transferimin e njërit prej qendërmbrojtësve

Pavard dhe Scalvini, Interi synon transferimin e njërit prej qendërmbrojtësve

Serie A
Trajneri i ri i Napolit, Rudi Garcia ka tri kërkesa transferimesh për drejtuesit

Trajneri i ri i Napolit, Rudi Garcia ka tri kërkesa transferimesh për drejtuesit

Serie A
Interi e pyet Atalantën për dy yjet e skuadrës, Neroazzurët synojnë t’i transferojnë në verë

Interi e pyet Atalantën për dy yjet e skuadrës, Neroazzurët synojnë t’i transferojnë në verë

Serie A
Përveç Ligës së Kampionëve, Milani dhe Interi luftojnë edhe për katër shënjestra të njëjta

Përveç Ligës së Kampionëve, Milani dhe Interi luftojnë edhe për katër shënjestra të njëjta

Serie A
Interi planifikon riorganizim gjatë verës – Priten gjashtë largime dhe shumë transferime të reja

Interi planifikon riorganizim gjatë verës – Priten gjashtë largime dhe shumë transferime të reja

Serie A
Interi sytë nga talenti Scalvini, Atalanta kërkon 40 milionë euro

Interi sytë nga talenti Scalvini, Atalanta kërkon 40 milionë euro

Serie A
E ardhmja e ndritur e kombëtares italiane, ndaj Shqipërisë ishin të grumbulluar 13 futbollistë nën moshën 23 vjeçare

E ardhmja e ndritur e kombëtares italiane, ndaj Shqipërisë ishin të grumbulluar 13 futbollistë nën moshën 23 vjeçare

Serie A
Tetë lojtarë nga Serie A pësuan lëndime gjatë ndeshjeve ndërkombëtare

Tetë lojtarë nga Serie A pësuan lëndime gjatë ndeshjeve ndërkombëtare

Serie A
Notat e lojtarëve: Roma 0-1 Atalanta, veçohet paraqitja e Pellegrinit

Notat e lojtarëve: Roma 0-1 Atalanta, veçohet paraqitja e Pellegrinit

Serie A
Roma pëson në shtëpi nga Atalanta

Roma pëson në shtëpi nga Atalanta

Serie A