LAJMI I FUNDIT:
Gerard Pique

Gerard Pique

704 Artikuj

Info

Gerard Pique është futbollist spanjoll i lindur më 2 shkurt 1987.

Si duket paga e një futbollistit të nivelit elitar – Gerard Pique e ka publikuar pasqyrën financiare

Si duket paga e një futbollistit të nivelit elitar – Gerard Pique e ka publikuar pasqyrën financiare

La Liga
Shakira paralajmëron albumin e parë pas shtatë vjetësh “Las Mujeres Ya No Lloran”

Shakira paralajmëron albumin e parë pas shtatë vjetësh “Las Mujeres Ya No Lloran”

Muzikë
Gerard Pique duket se ka mashtruar tifozët për rikthimin e tij në futboll

Gerard Pique duket se ka mashtruar tifozët për rikthimin e tij në futboll

Ndërkombëtare
Pique njoftoi rikthimin në futboll, por a do ta përmbush premtimin që e kishte dhënë gjatë lamtumirës?

Pique njoftoi rikthimin në futboll, por a do ta përmbush premtimin që e kishte dhënë gjatë lamtumirës?

La Liga
Pique i rikthehet futbollit, por tani si trajner

Pique i rikthehet futbollit, por tani si trajner

Ndërkombëtare
Shakira në një lidhje të re dashurie? Kush është mashkulli që ia ka rrëmbyer zemrën

Shakira në një lidhje të re dashurie? Kush është mashkulli që ia ka rrëmbyer zemrën

Yjet
Shakira po filmon një dokumentar që do të fokusohet në jetën e saj pas ndarjes nga Gerard Pique

Shakira po filmon një dokumentar që do të fokusohet në jetën e saj pas ndarjes nga Gerard Pique

Yjet
Gerard Pique mund ta bëjë Joan Laportan armikun kryesor

Gerard Pique mund ta bëjë Joan Laportan armikun kryesor

La Liga
Pique përkrahë ish-bashkëlojtarin e tij për pasardhës të mundshëm të Xavit: Ai është më se gati për Barcelonën

Pique përkrahë ish-bashkëlojtarin e tij për pasardhës të mundshëm të Xavit: Ai është më se gati për Barcelonën

La Liga
Me inaugurimin e “Kings Leagues Americas” – Gerard Pique ‘zhduket’ para syve të tifozëve që kërkonin autografe

Me inaugurimin e “Kings Leagues Americas” – Gerard Pique ‘zhduket’ para syve të tifozëve që kërkonin autografe

Ndërkombëtare
Nga “i pa denjë deri te GOAT”, renditen legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës për nga ndikimi në El Clasico

Nga “i pa denjë deri te GOAT”, renditen legjendat e Real Madridit dhe Barcelonës për nga ndikimi në El Clasico

La Liga
Shakira thotë se e sheh lumturinë si një “luks” dhe nuk është e bindur se është për të gjithë

Shakira thotë se e sheh lumturinë si një “luks” dhe nuk është e bindur se është për të gjithë

Po Flitet
Shakira refuzoi të ndryshonte tekstin e këngës ‘diss’ për Piquen, pavarësisht se ekipi i saj i lutej ta bënte

Shakira refuzoi të ndryshonte tekstin e këngës ‘diss’ për Piquen, pavarësisht se ekipi i saj i lutej ta bënte

Yjet
Shakira thotë se Pique e tradhtoi gjatë kohës kur ajo po merrej me babanë e saj të sëmurë

Shakira thotë se Pique e tradhtoi gjatë kohës kur ajo po merrej me babanë e saj të sëmurë

Yjet
Shakira flet zemërthyer në intervistën e fundit për ndarjen nga Pique: U ndjeva si një plehrë e hedhur në kosh dhe e rrethuar nga minjtë

Shakira flet zemërthyer në intervistën e fundit për ndarjen nga Pique: U ndjeva si një plehrë e hedhur në kosh dhe e rrethuar nga minjtë

Po Flitet
Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Shakira besonte në dashuri të përjetshme me Gerard Piquen: Mendoja se vetëm vdekja do të na ndante

Yjet
Kënga e re e Shakiras thuhet të jetë dedikim edhe për ish-vjehrrin

Kënga e re e Shakiras thuhet të jetë dedikim edhe për ish-vjehrrin

Po Flitet
Shakira titullon këngën e re sipas pseudonimit që i kishin vënë miqtë e Pique? Aludohet për një tjetër ‘diss’

Shakira titullon këngën e re sipas pseudonimit që i kishin vënë miqtë e Pique? Aludohet për një tjetër ‘diss’

Muzikë
Publikohen fotografi të Piques dhe Clara Chias nga pushimet e tyre në Kroaci

Publikohen fotografi të Piques dhe Clara Chias nga pushimet e tyre në Kroaci

Yjet
Pique mbush kryetitujt e mediave spanjolle: Është në pushime me të dashurën në Dubrovnik

Pique mbush kryetitujt e mediave spanjolle: Është në pushime me të dashurën në Dubrovnik

Yjet
Po ribashkohen Gerard Pique dhe Carles Pyol – tani në një rol më ndryshe

Po ribashkohen Gerard Pique dhe Carles Pyol – tani në një rol më ndryshe

Ligat tjera
Forcohen thashethemet për romancë mes Shakiras dhe Lewis Hamilton, dyshja thuhet se kaluan kohë bashkë në Ibiza

Forcohen thashethemet për romancë mes Shakiras dhe Lewis Hamilton, dyshja thuhet se kaluan kohë bashkë në Ibiza

Yjet
Gerard Pique vendoset me të dashurën e re në shtëpinë në Barcelonë, në të cilën kishte jetuar me Shakiran

Gerard Pique vendoset me të dashurën e re në shtëpinë në Barcelonë, në të cilën kishte jetuar me Shakiran

Yjet
Gerard Pique nuk po gjen qetësi, publiku ndërpret fjalimin e tij dhe thërrasin njëzëri emrin e Shakiras

Gerard Pique nuk po gjen qetësi, publiku ndërpret fjalimin e tij dhe thërrasin njëzëri emrin e Shakiras

Yjet