LAJMI I FUNDIT:

Shakira thotë se është e hapur për të pasur një njohje të re, pas ndarjes nga Gerard Pique

Shakira thotë se është e hapur për të pasur një njohje të re, pas ndarjes nga Gerard Pique

Shakira tha se nuk është plotësisht e gatshme për një marrëdhënie zyrtare, por sugjeroi se mund të jetë e hapur për një njohje – dy vjet pas ndarjes së saj nga partneri i vjetër Gerard Pique.

Krijuesja e hiteve kolumbiane dhe ylli spanjoll i futbollit ishin së bashku për 11 vjet dhe mirëpritën dy fëmijë, djemtë Milan, 11 vjeç dhe Sasha, nëntë – përpara se të ndaheshin në vitin 2022.

U përfol se Gerard e kishte tradhtuar Shakirën me tashmë të dashurën dhe ish-punonjësen e tij Clara Chia, 26 vjeç, shkruan DailyMail.


Shakira tha se nuk është plotësisht e gatshme për një 'marrëdhënie formale', por sugjeroi se ajo mund të jetë e hapur për një përplasje ¿ dy vjet pas ndarjes së saj nga partneri për një kohë të gjatë Gerard Pique; parë në maj

Që nga ndarja me Gerardin, Shakira ka qenë e lidhur në mënyrë romantike me aktorin e listës A, Tom Cruise dhe kampionin e garave, Lewis Hamilton.

Së fundmi, Shakira është parë me këngëtarin Lucien Laviscount, i cili luajti në videoklipin seksi për këngën e saj Puntería në mars.

Krijuesi i hitit kolumbian, 47 vjeç, dhe ylli spanjoll i futbollit, 37 vjeç, ishin së bashku për 11 vjet dhe mirëpritën dy fëmijë, djemtë Milan, 11, dhe Sasha, nëntë ¿ përpara se të ndaheshin në 2022; parë në vitin 2015

Një burim i tha DailyMail.com në prill se ajo dhe Lucien “po takohen me njëri-tjetrin, por nuk janë përfshirë ende shumë”.

Por Shakira këmbënguli për “Rolling Stone” se nuk është e interesuar për një lidhje për momentin pasi mirëqenia e fëmijëve të saj është fokusi i saj kryesor. /Telegrafi/

'Nuk po mendoj për këtë. Çfarë hapësire kam për një mashkull tani?' ajo i tha Rolling Stone këtë javë kur u pyet për jetën e saj në lidhje; parë në prill

Së fundmi, Shakira është parë me këngëtarin Emily In Paris, Lucien Laviscount, 32 vjeç, i cili luajti në videoklipin seksi për këngën e saj Puntería në mars; parë në mars

Në trend Magazina

Më shumë
Pasi erdhi në Kosovë, Dua Lipa u pa mbrëmë në një klub nate në Prishtinë

Pasi erdhi në Kosovë, Dua Lipa u pa mbrëmë në një klub nate në Prishtinë

Magazina
Ish-Miss Kosova i jep fund beqarisë – publikohen pamje nga ceremonia luksoze

Ish-Miss Kosova i jep fund beqarisë – publikohen pamje nga ceremonia luksoze

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Dua Lipa për festivalin Sunny Hill: Ka qenë ëndërr ta realizoj me familjen time në qytetin tim

Dua Lipa për festivalin Sunny Hill: Ka qenë ëndërr ta realizoj me familjen time në qytetin tim

Magazina
Dukagjin Lipa nderohet me ‘Çelësin e Kryeqytetit’

Dukagjin Lipa nderohet me ‘Çelësin e Kryeqytetit’

Magazina
Transporti pa pagesë: Ndryshon orari i nisjes së autobusëve nga qendra e Prishtinës për në Sunny Hill

Transporti pa pagesë: Ndryshon orari i nisjes së autobusëve nga qendra e Prishtinës për në Sunny Hill

Magazina
Kalo në kategori