LAJMI I FUNDIT:

Shakira hedh poshtë teorinë se kavanozi i reçelit e bëri të marrë vesh për tradhtinë e Gerard Pique

Shakira hedh poshtë teorinë se kavanozi i reçelit e bëri të marrë vesh për tradhtinë e Gerard Pique

Shakira thotë se nuk është e vërtetë që fundi i lidhjes së saj 11-vjeçare me ish-partnerin Gerard Pique, u nxit pasi zbuloi një kavanoz me reçel luleshtrydhesh që vetëm ajo e hante atë në shtëpinë e tyre, ishte hapur.

Këngëtarja duke folur me “The Sunday Times”, tha se thashethemet që ajo mësoi për mashtrimin e supozuar të Piques pasi zbuloi kavanozin e reçelit nuk ishin të vërteta.


Krijuesja e hitit “Hips Don’t Lie” dhe ish-futbollisti u ndanë në qershor të vitit 2022. Ata janë prindër të dy djemve, Milanit, 11 vjeç dhe Sashas, nëntë vjeçe, shkruan DailyMail.

Pas ndarjes me këngëtaren, emri i plotë i së cilës është Shakira Isabel Mebarak Ripoll, Pique filloi një romancë me Clara Chia Marti.

Duke shtuar spekulime për incidentin e reçelit ishte videoklipi për këngën e këngëtares kolumbiane “Te Felicito”, një bashkëpunim me Rauw Alejandro, në prill të vitit 2022.

Videoja përfshinte një sekuencë në të cilën Shakira shihej duke gërmuar në frigoriferin e saj, duke nxitur spekulime rreth sugjerimeve të mundshme që ajo do të linte përpara fundit të marrëdhënies së saj me Pique.

Ajo u përball me pyetje në lidhje me sekuencën në një paraqitje në maj 2022 në shfaqjen televizive në Mbretërinë e Bashkuar “This Morning”.

Sipas një transkripti të përkthyer të shkëmbimit në ShowNews Today, ajo tha se shikoi në frigorifer në klip në një përpjekje për të gjetur të vërtetën.

Artistja shtoi: “Është kur shkoj në frigorifer dhe gjej kokën e Rauw Alejandro”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Kaluan natën së bashku - Ilnisa Agolli ndan një moment nga shtrati me Meritonin

Magazina
Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Pas ndarjes nga Xhensila, Bes Kallaku në një lidhje të re dashurie me ish-konkurrenten e “Përputhen”?

Magazina
Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Romeo Veshaj injoroi çekun e 10 mijë eurove si finalist, teksa vazhdoi të fliste me banorët pas eliminimit

Magazina
U skualifikua i pesti nga finalistët, flet për herë të parë Meriton Mjekiqi

U skualifikua i pesti nga finalistët, flet për herë të parë Meriton Mjekiqi

Magazina

"M'i bëj pak llogaritë kur u bë tremuajshe" - Sara Gjordeni përballet me kritika të ashpra për shtatzëninë e saj

Magazina

"Do flesh me Romeon", pyetja që e vuri në siklet Heidin pas daljes nga Big Brother

Magazina
Kalo në kategori