LAJMI I FUNDIT:

Genoa

591 Artikuj

Gjashtë gola në “San Siro”, Milani dhe Genoa ndajnë pikët

Gjashtë gola në “San Siro”, Milani dhe Genoa ndajnë pikët

Serie A
Ultrasit e Milanit bëjnë gjashtë kërkesa në atmosferën e ‘çuditshme’ të San Siros

Ultrasit e Milanit bëjnë gjashtë kërkesa në atmosferën e ‘çuditshme’ të San Siros

Serie A
Sensacioni i Serie A zhgënjen Interin dhe Juventusin, ëndërron të luajë në Ligën Premier

Sensacioni i Serie A zhgënjen Interin dhe Juventusin, ëndërron të luajë në Ligën Premier

Serie A
Shumica e klubeve e uruan Interin për titull – Milani dhe pesë klube tjera ende jo

Shumica e klubeve e uruan Interin për titull – Milani dhe pesë klube tjera ende jo

Serie A
Strategjia e Juventusit për të rrëmbyer objektivin e Interit dhe Tottenhamit

Strategjia e Juventusit për të rrëmbyer objektivin e Interit dhe Tottenhamit

Serie A
Gjiganti italian hap bisedimet me sulmuesin Retegui

Gjiganti italian hap bisedimet me sulmuesin Retegui

Serie A
Interi dëshiron yllin e Serie A, mund të shesë gjashtë lojtarë për të gjeneruar të ardhura

Interi dëshiron yllin e Serie A, mund të shesë gjashtë lojtarë për të gjeneruar të ardhura

Serie A
Interi dëshiron transferimin e Albert Gudmundsson, ka gati operacionin e ‘stilit Fratessi’

Interi dëshiron transferimin e Albert Gudmundsson, ka gati operacionin e ‘stilit Fratessi’

Serie A
Juventusi gabon përsëri, ndalet me barazim në shtëpi nga Genoa

Juventusi gabon përsëri, ndalet me barazim në shtëpi nga Genoa

Serie A
Pezullohet edhe gjyqtari që ndau drejtësinë në ndeshjen Inter-Genoa, bëhet i tretë pas fundjavës kaotike të Serie A

Pezullohet edhe gjyqtari që ndau drejtësinë në ndeshjen Inter-Genoa, bëhet i tretë pas fundjavës kaotike të Serie A

Serie A
Asllani pas golit: Jam tifoz i Interit që fëmijë, një emocion i veçantë të shënosh këtu

Asllani pas golit: Jam tifoz i Interit që fëmijë, një emocion i veçantë të shënosh këtu

Serie A
“Është një shembull i shkëlqyer”, Inzaghi falënderon publikisht Kristjan Asllanin

“Është një shembull i shkëlqyer”, Inzaghi falënderon publikisht Kristjan Asllanin

Serie A
Kristjan Asllani ndihmon Interin në triumfin ndaj Genoas – thellohet diferenca në 15 pikë

Kristjan Asllani ndihmon Interin në triumfin ndaj Genoas – thellohet diferenca në 15 pikë

Serie A
Kristjan Asllani e kalon Interin në epërsi me një super gol

Kristjan Asllani e kalon Interin në epërsi me një super gol

Serie A
Katër lojtarët e Serie A që mund të zëvendësojnë Chiesan te Juventusi

Katër lojtarët e Serie A që mund të zëvendësojnë Chiesan te Juventusi

Serie A
Tre klube të Serie A në listën e 10 fituesve më të lartë për afatin kalimtar të janarit

Tre klube të Serie A në listën e 10 fituesve më të lartë për afatin kalimtar të janarit

Ndërkombëtare
Kumbulla do të largohet nga Roma, katër klube italiane pas mbrojtësit shqiptar

Kumbulla do të largohet nga Roma, katër klube italiane pas mbrojtësit shqiptar

Serie A
Tetë incidente të identifikuara si gabime të gjyqtarëve në ndeshjet e Serie A

Tetë incidente të identifikuara si gabime të gjyqtarëve në ndeshjet e Serie A

Serie A
Ardian Ismajli dhe Van Dijk, dy rekordmenët më të mëdhenj në top pesë ligat evropiane

Ardian Ismajli dhe Van Dijk, dy rekordmenët më të mëdhenj në top pesë ligat evropiane

Ndërkombëtare
Zyrtare: Tottenhami prezanton Radu Dragusin

Zyrtare: Tottenhami prezanton Radu Dragusin

Premier League
“Nuk mund të besojmë që kemi refuzuar Bayernin, i kemi dhënë fjalën Tottenhamit” – agjenti i Dragusin befason me prapaskenat

“Nuk mund të besojmë që kemi refuzuar Bayernin, i kemi dhënë fjalën Tottenhamit” – agjenti i Dragusin befason me prapaskenat

Premier League
Bayerni dhe Milani kanë gati ofertat për Dragusin, nga shitja e mbrojtësit do të fitoj edhe Juventusi

Bayerni dhe Milani kanë gati ofertat për Dragusin, nga shitja e mbrojtësit do të fitoj edhe Juventusi

Serie A
Publikohet biseda nga dhoma e VAR-it për golin e dyshimtë të Interit ndaj Genoas

Publikohet biseda nga dhoma e VAR-it për golin e dyshimtë të Interit ndaj Genoas

Serie A
Tifozët ia ndaluan transferimin te Roma, Bonucci pranë një tjetër skuadre italiane

Tifozët ia ndaluan transferimin te Roma, Bonucci pranë një tjetër skuadre italiane

Serie A