LAJMI I FUNDIT:

Freiburg

181 Artikuj

Mbyllet afati kalimtar në Bundesligë: Të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Mbyllet afati kalimtar në Bundesligë: Të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Bundesliga
Hidhet shorti për grupet e Ligës së Evropës për edicionin 2023/24, vëmendja te Grupi B

Hidhet shorti për grupet e Ligës së Evropës për edicionin 2023/24, vëmendja te Grupi B

Liga e Evropës
Zyrtare: Admir Mehmedi i jep fund karrierës në moshën 32-vjeçare

Zyrtare: Admir Mehmedi i jep fund karrierës në moshën 32-vjeçare

Ndërkombëtare
Barcelona do të nënshkruajë me sensacionin gjerman Noah Darvich

Barcelona do të nënshkruajë me sensacionin gjerman Noah Darvich

La Liga
Zyrtare: Andi Hoti kompleton transferimin te 1. FC Magdeburg

Zyrtare: Andi Hoti kompleton transferimin te 1. FC Magdeburg

Bundesliga
Diamant Lokaj: Kalimi te Sandhausen ishte vendimi më i mirë

Diamant Lokaj: Kalimi te Sandhausen ishte vendimi më i mirë

Ndërkombëtare
Interi po mendon ta huazojë Andi Hotin në Zvicër

Interi po mendon ta huazojë Andi Hotin në Zvicër

Serie A
Notat e lojtarëve, Freiburg 0-1 Bayern Munich: Pavard më i miri, Mane dështim

Notat e lojtarëve, Freiburg 0-1 Bayern Munich: Pavard më i miri, Mane dështim

Bundesliga
Bayern Munich i falet supergolit të De Ligt

Bayern Munich i falet supergolit të De Ligt

Bundesliga
Bayerni kërkon pikët e plota ndaj Freiburgut – formacionet zyrtare

Bayerni kërkon pikët e plota ndaj Freiburgut – formacionet zyrtare

Bundesliga
Freiburg shokon Bayern Munichun në kohën shtesë dhe kalon në gjysmëfinale

Freiburg shokon Bayern Munichun në kohën shtesë dhe kalon në gjysmëfinale

Bundesliga
Bayerni përballë Freiburgut në çerekfinale të DFB Pokal – formacionet startuese

Bayerni përballë Freiburgut në çerekfinale të DFB Pokal – formacionet startuese

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve, Freiburg 0-2 Juventus: Szczesny më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Freiburg 0-2 Juventus: Szczesny më i miri në fushë

Liga e Evropës
Juventusi fiton edhe si mysafir ndaj Freiburgut, kalon në çerekfinale

Juventusi fiton edhe si mysafir ndaj Freiburgut, kalon në çerekfinale

Liga e Evropës
Juve kërkon çerekfinalen ndaj Freiburgut – formacionet zyrtare

Juve kërkon çerekfinalen ndaj Freiburgut – formacionet zyrtare

Liga e Evropës
Chiesa dhe Di Maria në skuadrën e Juves që ka udhëtuar në Freiburg

Chiesa dhe Di Maria në skuadrën e Juves që ka udhëtuar në Freiburg

Liga e Evropës
Probleme të reja për Chiesan, në dyshim ndaj Freiburgut

Probleme të reja për Chiesan, në dyshim ndaj Freiburgut

Liga e Evropës
Notat e lojtarëve, Juventus 1-0 Freiburg: Di Maria shkëlqen në këtë fitore

Notat e lojtarëve, Juventus 1-0 Freiburg: Di Maria shkëlqen në këtë fitore

Liga e Evropës
Di Maria sërish vendos për Juventusin në Ligën e Evropës, Zonja e Vjetër fiton minimalisht ndaj Freiburgut

Di Maria sërish vendos për Juventusin në Ligën e Evropës, Zonja e Vjetër fiton minimalisht ndaj Freiburgut

Liga e Evropës
Formacionet zyrtare, Juventus – Freiburg: Allegri kërkon fitore pa Pogban

Formacionet zyrtare, Juventus – Freiburg: Allegri kërkon fitore pa Pogban

Liga e Evropës
Juventusi e përjashton Pogban për ndeshjen ndaj Freiburgut për arsye disiplinore

Juventusi e përjashton Pogban për ndeshjen ndaj Freiburgut për arsye disiplinore

Liga e Evropës
Hidhet shorti në Ligën e Evropës, mësohen çiftet e fazës së 1/8

Hidhet shorti në Ligën e Evropës, mësohen çiftet e fazës së 1/8

Liga e Evropës
Notat e lojtarëve, Borussia Dortmund 5-1 Freiburg:  Guerreiro më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Borussia Dortmund 5-1 Freiburg: Guerreiro më i miri në fushë

Bundesliga
Fitorja e katërt me radhë, Borussia Dortmund kthehet fuqishëm në garë për titull

Fitorja e katërt me radhë, Borussia Dortmund kthehet fuqishëm në garë për titull

Bundesliga