LAJMI I FUNDIT:

Floridë

63 Artikuj

Shtëpia e Bardhë rrethohet nga protestuesit

Shtëpia e Bardhë rrethohet nga protestuesit

Nga Bota
Raketa SpaceX shpërtheu në mënyrë dramatike pas testimeve dhe u kthye në një top zjarri

Raketa SpaceX shpërtheu në mënyrë dramatike pas testimeve dhe u kthye në një top zjarri

Nga Bota
Dodge Challenger përfundoi në det, u largua me lehtësi pasi nuk arriti të fundoset

Dodge Challenger përfundoi në det, u largua me lehtësi pasi nuk arriti të fundoset

Ngjarje
U nervozua me punonjësen e pompës së benzinës, e ndaloi shtylla kur tentoi ta shtype me veturë

U nervozua me punonjësen e pompës së benzinës, e ndaloi shtylla kur tentoi ta shtype me veturë

Ngjarje
Turmat e njerëzve vazhdojnë t’i mbushin plazhet e Floridës, nëse nuk zbatohet distanca sociale ndalesa mund të kthehet sërish

Turmat e njerëzve vazhdojnë t’i mbushin plazhet e Floridës, nëse nuk zbatohet distanca sociale ndalesa mund të kthehet sërish

Nga Bota
Vizitorët i mbushën për gjysmë ore plazhet e sapo hapura në Floridë, nuk mbajtën distancë sociale edhe pse numri i të infektuarve me coronavirus po shkon duke u rritur

Vizitorët i mbushën për gjysmë ore plazhet e sapo hapura në Floridë, nuk mbajtën distancë sociale edhe pse numri i të infektuarve me coronavirus po shkon duke u rritur

Nga Bota
Adoleshenti humbi kontrollin derisa po garonte në një rrugë të ngushtë, shpëtoi edhe pse iu rrotullua vetura disa herë

Adoleshenti humbi kontrollin derisa po garonte në një rrugë të ngushtë, shpëtoi edhe pse iu rrotullua vetura disa herë

Ngjarje
Fqinjët kishin raportuar për britma të një gruaje, policia u befasua kur kuptoi prej nga vinin zërat

Fqinjët kishin raportuar për britma të një gruaje, policia u befasua kur kuptoi prej nga vinin zërat

Fun Lajme
Hummeri gjigant i modifikuar që të lëvizë në plazh

Hummeri gjigant i modifikuar që të lëvizë në plazh

Modelet e Reja
Super-jahti i me tri kuverta i prodhuar në Dubai, që kushton 20 milionë dollarë, u shpall si më i miri në shfaqjen më të rëndësishëm me lundra në ujë

Super-jahti i me tri kuverta i prodhuar në Dubai, që kushton 20 milionë dollarë, u shpall si më i miri në shfaqjen më të rëndësishëm me lundra në ujë

Interesante
Honda do të sjellë jahtin sportiv me 500 kuaj fuqi, që lëvizë me shpejtësi shumë të lartë

Honda do të sjellë jahtin sportiv me 500 kuaj fuqi, që lëvizë me shpejtësi shumë të lartë

Auto Fun
Arrestohet i riu që donte të qëllonte mbi 100 njerëz, planet mizore ia zbuloi ish e dashura

Arrestohet i riu që donte të qëllonte mbi 100 njerëz, planet mizore ia zbuloi ish e dashura

Nga Bota
Inkurajohet nga të gjithë, megjithëse qante mblodhi forcat dhe kreu provimin në karate (Video)

Inkurajohet nga të gjithë, megjithëse qante mblodhi forcat dhe kreu provimin në karate (Video)

Fun Lajme
Roboti me peshë prej 75 kilogramëve, eci vet nëpër blloqe dhe në një shirit (Video)

Roboti me peshë prej 75 kilogramëve, eci vet nëpër blloqe dhe në një shirit (Video)

Interesante
Udhëtoi nga SHBA në Angli për t’ia dëshmuar dashurinë, i dashuri mbeti i shtangur kur e pa (Video)

Udhëtoi nga SHBA në Angli për t’ia dëshmuar dashurinë, i dashuri mbeti i shtangur kur e pa (Video)

Fun Lajme
Rruante këmbët në mesin e autostradës, derisa ishte në pjesën e pasme të motoçikletës (Video)

Rruante këmbët në mesin e autostradës, derisa ishte në pjesën e pasme të motoçikletës (Video)

Dështime
Vizitorja donte ta ushqente, mjellma i kundërvihej duke e ndjekur ta kafshonte (Video)

Vizitorja donte ta ushqente, mjellma i kundërvihej duke e ndjekur ta kafshonte (Video)

Fun Lajme
Gjyshja 65-vjeçare ndaloi plaçkitësin që po ndiqej nga policia (Foto)

Gjyshja 65-vjeçare ndaloi plaçkitësin që po ndiqej nga policia (Foto)

Fun Lajme
Pasagjerja e dehur me sjellje të ashpra ndaj punonjësit të aeroportit (Video)

Pasagjerja e dehur me sjellje të ashpra ndaj punonjësit të aeroportit (Video)

Dështime
Plaçkiti 68-vjeçarin, por pasi rrihet e kupton që kishte vjedhur kampionin e kikboksit (Video)

Plaçkiti 68-vjeçarin, por pasi rrihet e kupton që kishte vjedhur kampionin e kikboksit (Video)

Interesante
Miu brenda makinës së ushqimeve në shkollë, iu humbi nxënësve apetitin (Video)

Miu brenda makinës së ushqimeve në shkollë, iu humbi nxënësve apetitin (Video)

Dështime
Modelja refuzoi ta përqafonte garuesin që fitoi garën me makina (Video)

Modelja refuzoi ta përqafonte garuesin që fitoi garën me makina (Video)

Dështime
Mirëmbajtësi ra në mesin e krokodilëve të kopshtit zoologjik, derisa po i ushqente (Video)

Mirëmbajtësi ra në mesin e krokodilëve të kopshtit zoologjik, derisa po i ushqente (Video)

Dështime
Pasagjerja e gëzuar që ishte e vetme në aeroplan, u frikësua kur nisën turbulencat (Video)

Pasagjerja e gëzuar që ishte e vetme në aeroplan, u frikësua kur nisën turbulencat (Video)

Fun Lajme