LAJMI I FUNDIT:

Fiorentina

983 Artikuj

Wolfsburgu lë pistën Zaza për Gomezin

Wolfsburgu lë pistën Zaza për Gomezin

Bundesliga
Zyrtare: Fiorentina huazon sulmuesin e Barcës (Foto)

Zyrtare: Fiorentina huazon sulmuesin e Barcës (Foto)

Serie A
Refuzohet super oferta e Evertonit për Kalinicin

Refuzohet super oferta e Evertonit për Kalinicin

Serie A
Galliani mendon dy transferime të menjëhershme

Galliani mendon dy transferime të menjëhershme

Serie A
Roma bën presion për Valeron

Roma bën presion për Valeron

Serie A
Admir Mehmedi shënon gol të bukur kundër Fiorentinës (Video)

Admir Mehmedi shënon gol të bukur kundër Fiorentinës (Video)

Ndërkombëtare
E konfirmuar: Këto dy klube të mëdha e duan Mario Gomezin

E konfirmuar: Këto dy klube të mëdha e duan Mario Gomezin

Serie A
Kalinic alternativa e Icardit te Napoli

Kalinic alternativa e Icardit te Napoli

Sport
Mesfushori shqiptar mund të përfundojë në Serie A

Mesfushori shqiptar mund të përfundojë në Serie A

Serie A
Badelj përplaset me klubin për kalimin në Milan

Badelj përplaset me klubin për kalimin në Milan

Serie A
Dhjetë fanellat më të çuditshme në historinë e Serisë A (Foto)

Dhjetë fanellat më të çuditshme në historinë e Serisë A (Foto)

Serie A
Këto janë përballjet në Kupën e Italisë (Foto)

Këto janë përballjet në Kupën e Italisë (Foto)

Serie A
Babacar shënjestër e klubeve angleze

Babacar shënjestër e klubeve angleze

Premier League
Roma insiston për Borja Valeron

Roma insiston për Borja Valeron

Serie A
Interi pas Bernardeschit

Interi pas Bernardeschit

Serie A
Milani ofron një talent dhe para për Fernandezin

Milani ofron një talent dhe para për Fernandezin

Serie A
Ilicic kërkohet nga gjashtë klube të Ligës Premier

Ilicic kërkohet nga gjashtë klube të Ligës Premier

Premier League
Abrashi e Xhaka në Serie A

Abrashi e Xhaka në Serie A

Kombëtarja e Shqipërisë
Gjigantët italianë pas talentit kroat

Gjigantët italianë pas talentit kroat

Serie A
Mehmedi me oferta të shumta

Mehmedi me oferta të shumta

Bundesliga
Gjigantët italianë pas mesfushorit sllovak

Gjigantët italianë pas mesfushorit sllovak

Serie A
Behrami është penduar që nuk shkoi te Juve

Behrami është penduar që nuk shkoi te Juve

Serie A
Liverpool e Fiorentina në luftë për futbollistin e Barçës

Liverpool e Fiorentina në luftë për futbollistin e Barçës

Futboll
I shumëkërkuari Tonny Vilhena

I shumëkërkuari Tonny Vilhena

Futboll