LAJMI I FUNDIT:

Faiq Bolkiah

7 Artikuj

Ka luajtur për Chelsean, ka pasuri shumë më të madhe se Ronaldo e Messi dhe mund ta blejë Unitedin – Faiq Bolkiah është nipi i sulltanit të Bruneit

Ka luajtur për Chelsean, ka pasuri shumë më të madhe se Ronaldo e Messi dhe mund ta blejë Unitedin – Faiq Bolkiah është nipi i sulltanit të Bruneit

Ndërkombëtare
Edhe pas kalimit te Al Nassr, Ronaldo nuk është as për së afërmi lojtari më i pasur në botë – një lojtar është 15 herë më i pasur se portugezi

Edhe pas kalimit te Al Nassr, Ronaldo nuk është as për së afërmi lojtari më i pasur në botë – një lojtar është 15 herë më i pasur se portugezi

Ligat tjera
Futbollisti më i pasur në botë më në fund gjen lumturinë –  ai filluar të luajë rregullisht dhe të shpallet edhe lojtar i ndeshjes

Futbollisti më i pasur në botë më në fund gjen lumturinë – ai filluar të luajë rregullisht dhe të shpallet edhe lojtar i ndeshjes

Ligat tjera
Gjashtë futbollistët që ishin të pasur para se të fillonin karrierën në futboll

Gjashtë futbollistët që ishin të pasur para se të fillonin karrierën në futboll

Ndërkombëtare
Futbollisti që është më i pasur se Ronaldo e Messi përfundon në Portugali – largohet nga Leiceteri, nënshkruan me Maritimon

Futbollisti që është më i pasur se Ronaldo e Messi përfundon në Portugali – largohet nga Leiceteri, nënshkruan me Maritimon

Ligat tjera
Dhjetë futbollistët më të pasur në botë – Ronaldo e Messi janë pas princit të Bruneit që luan te Leicester City

Dhjetë futbollistët më të pasur në botë – Ronaldo e Messi janë pas princit të Bruneit që luan te Leicester City

Ligat tjera
Futbollisti më i pasur në botë luan në Ligën Premier, por nuk është edhe aq i njohur – Messi dhe Ronaldo vetëm mund ta ëndërrojnë pasurinë e tij (Foto/Video)

Futbollisti më i pasur në botë luan në Ligën Premier, por nuk është edhe aq i njohur – Messi dhe Ronaldo vetëm mund ta ëndërrojnë pasurinë e tij (Foto/Video)

Premier League