LAJMI I FUNDIT:

Eintracht Frankfurt

427 Artikuj

Zbulohet lista prej 20 ekipeve që përfitojnë më së shumti para bazuar në shitjet e fanellave

Zbulohet lista prej 20 ekipeve që përfitojnë më së shumti para bazuar në shitjet e fanellave

Ndërkombëtare
Këto janë 20 ekipet me përfitimet më të mëdha për sezonin 2023/24 – asnjë italianë në mesin e dhjetë më të mirëve

Këto janë 20 ekipet me përfitimet më të mëdha për sezonin 2023/24 – asnjë italianë në mesin e dhjetë më të mirëve

Ndërkombëtare
Skuadrat evropiane pas Arijon Ibrahimovicit, në mesin e tyre edhe Milani

Skuadrat evropiane pas Arijon Ibrahimovicit, në mesin e tyre edhe Milani

Serie A
Ten Hag ia del mbanë ta realizojë largimin e parë nga Man United, mungon vetëm zyrtarizimi

Ten Hag ia del mbanë ta realizojë largimin e parë nga Man United, mungon vetëm zyrtarizimi

Premier League
Kompletohet shorti për fazën e play-off-it në Ligën e Konferencës, përballje interesante

Kompletohet shorti për fazën e play-off-it në Ligën e Konferencës, përballje interesante

Ligat tjera
Bayer Leverkusen dhe Granit Xhaka kthehen te fitorja, vazhdojnë të shtojnë epërsinë ndaj të tjerëve

Bayer Leverkusen dhe Granit Xhaka kthehen te fitorja, vazhdojnë të shtojnë epërsinë ndaj të tjerëve

Bundesliga
Manchester United e bleu për afër 40 milionë euro – luajti shumë pak, por më në fund Djajtë e Kuq e heqin qafe

Manchester United e bleu për afër 40 milionë euro – luajti shumë pak, por më në fund Djajtë e Kuq e heqin qafe

Premier League
Eintracht Frankfurt shkatërron Bayern Munichun duke ia shënuar pesë gola

Eintracht Frankfurt shkatërron Bayern Munichun duke ia shënuar pesë gola

Bundesliga
Saarbrucken vazhdon ëndrrën,  pas Bayern Munichut eliminon edhe gjigantin tjetër nga Kupa e Gjermanisë

Saarbrucken vazhdon ëndrrën, pas Bayern Munichut eliminon edhe gjigantin tjetër nga Kupa e Gjermanisë

Bundesliga
Zyrtare: Kolo Muani, lojtar i ri i Paris Saint-Germain

Zyrtare: Kolo Muani, lojtar i ri i Paris Saint-Germain

Ligue 1
Arrihet marrëveshja mes PSG-së dhe Frankfurtit për Kolo Muanin

Arrihet marrëveshja mes PSG-së dhe Frankfurtit për Kolo Muanin

Ligue 1
Mbyllet afati kalimtar në Bundesligë: Të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Mbyllet afati kalimtar në Bundesligë: Të gjitha transferimet që ndodhën në këtë verë

Bundesliga
Kalimi i Kolo Muanit te PSG aktualisht është i anuluar

Kalimi i Kolo Muanit te PSG aktualisht është i anuluar

Ligue 1
Hidhet shorti për grupet e Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24 – Ballkani në Grupin C

Hidhet shorti për grupet e Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24 – Ballkani në Grupin C

Ndërkombëtare
Kolo Muani kërkon publikisht të largohet: Dua të transferohem te PSG

Kolo Muani kërkon publikisht të largohet: Dua të transferohem te PSG

Bundesliga
PSG pritet të përmirësojë ofertën për Randal Kolo Muanin, e para prej 70 milionë eurove u refuzua

PSG pritet të përmirësojë ofertën për Randal Kolo Muanin, e para prej 70 milionë eurove u refuzua

Ligue 1
PSG dërgoi ofertën e parë zyrtare, Eintracht refuzoi 70 milionë euro për Kolo Muanin – situata aktuale e bisedimeve dhe qëndrimi i lojtarit

PSG dërgoi ofertën e parë zyrtare, Eintracht refuzoi 70 milionë euro për Kolo Muanin – situata aktuale e bisedimeve dhe qëndrimi i lojtarit

Ligue 1
Paris Saint-Germain arrin marrëveshje totale më pasuesin e Neymarit

Paris Saint-Germain arrin marrëveshje totale më pasuesin e Neymarit

Ligue 1
Kevin Prince Boateng pensionohet nga futbolli

Kevin Prince Boateng pensionohet nga futbolli

Ndërkombëtare
Ramaj e vlerëson hap të madh në karrierë kalimin te Ajaxi: Nuk e dija nëse isha në ëndërr apo në realitet

Ramaj e vlerëson hap të madh në karrierë kalimin te Ajaxi: Nuk e dija nëse isha në ëndërr apo në realitet

Ndërkombëtare
Kolo Muani kërkon largimin nga Frankfurti, alarmohen top klubet evropiane

Kolo Muani kërkon largimin nga Frankfurti, alarmohen top klubet evropiane

Bundesliga
Zyrtare: Diant Ramaj, portieri nga Kosova transferohet te Ajaxi

Zyrtare: Diant Ramaj, portieri nga Kosova transferohet te Ajaxi

Bundesliga
Portieri kosovar bën hapin e madh në karrierë, arrin marrëveshje me Ajax Amsterdamin

Portieri kosovar bën hapin e madh në karrierë, arrin marrëveshje me Ajax Amsterdamin

Bundesliga
Roma e bën prioritet nënshkrimin me Kamadan pasi dështuan ta transferojnë Frattesin

Roma e bën prioritet nënshkrimin me Kamadan pasi dështuan ta transferojnë Frattesin

Serie A