LAJMI I FUNDIT:

Egzon Azemi

15 Artikuj

Prokuroria Speciale fton për intervistim dy zyrtarë të LVV-së, ata e quajnë institucion të kapur

Prokuroria Speciale fton për intervistim dy zyrtarë të LVV-së, ata e quajnë institucion të kapur

Kosovë
LVV: Projekti i NPB-së në lagjen Lakrishte korruptiv e antiligjor

LVV: Projekti i NPB-së në lagjen Lakrishte korruptiv e antiligjor

Prishtina
Zyrtari i VV-së i akuzoi për hedhje të gazit lotsjellës në protestën e veteranëve, reagojnë nga PSD-ja

Zyrtari i VV-së i akuzoi për hedhje të gazit lotsjellës në protestën e veteranëve, reagojnë nga PSD-ja

Politikë
Rrënohet objekti me përmbajtje kancerogjene, LVV e quan veprim kriminal

Rrënohet objekti me përmbajtje kancerogjene, LVV e quan veprim kriminal

Kosovë
Ndërmarrjes Publike Banesore paralajmëron padi për shpifje ndaj asamblistit të LVV-së në Prishtinë, Egzon Azemi

Ndërmarrjes Publike Banesore paralajmëron padi për shpifje ndaj asamblistit të LVV-së në Prishtinë, Egzon Azemi

Komunat
LVV akuzon Komunën e Prishtinës për manipulime rreth një projekti vlera e të cilit është 200 milionë euro

LVV akuzon Komunën e Prishtinës për manipulime rreth një projekti vlera e të cilit është 200 milionë euro

Kosovë
Asambleisti i LVV-së bie pre e një fotografie të vjetër, e fshinë dhe kërkon falje

Asambleisti i LVV-së bie pre e një fotografie të vjetër, e fshinë dhe kërkon falje

Prishtina
Taksa për hyrjen e automjeteve në qytet, nuk po shihet si zgjidhje për ajrin e pastër në Prishtinë

Taksa për hyrjen e automjeteve në qytet, nuk po shihet si zgjidhje për ajrin e pastër në Prishtinë

Prishtina
Ahmeti mohon se kërcënoi asamblistin e VV-së: Ai u mundua të më provokoj, duke më ofenduar

Ahmeti mohon se kërcënoi asamblistin e VV-së: Ai u mundua të më provokoj, duke më ofenduar

Kosovë
Përplasje verbale mes Shpend Ahmetit e Egzon Azemit, ky i fundit thotë se u kërcënua

Përplasje verbale mes Shpend Ahmetit e Egzon Azemit, ky i fundit thotë se u kërcënua

Kosovë
Azemi: PSD dhe PDK më shkarkuan nga bordi i Ndërmarrjes Publike Banesore

Azemi: PSD dhe PDK më shkarkuan nga bordi i Ndërmarrjes Publike Banesore

Prishtina
Egzon Azemi i VV-së shkarkohet nga bordi i Ndërmarrjes Publike Banesore

Egzon Azemi i VV-së shkarkohet nga bordi i Ndërmarrjes Publike Banesore

Prishtina
Aktivisti i VV-së tregon si ndodhi përleshja me anëtarin e PSD-së

Aktivisti i VV-së tregon si ndodhi përleshja me anëtarin e PSD-së

Kosovë
Eskalojnë tensionet mes VV-së dhe PSD-së, përleshen fizikisht aktivistët e dy subjekteve

Eskalojnë tensionet mes VV-së dhe PSD-së, përleshen fizikisht aktivistët e dy subjekteve

Politikë
Arrestohet aktivisti i Vetëvendosjes, Egzon Azemi

Arrestohet aktivisti i Vetëvendosjes, Egzon Azemi

Politikë