LAJMI I FUNDIT:
Eden Hazard

Eden Hazard

1068 Artikuj

Info

Eden Hazard është futbollist belg i lindur më 7 janar 1991.

Hazard zgjedh ish-bashkëlojtarin e tij si trajnerin e duhur për të marrë drejtimin e Chelseat

Hazard zgjedh ish-bashkëlojtarin e tij si trajnerin e duhur për të marrë drejtimin e Chelseat

Premier League
Jeremy Doku tregon kundërshtarin e tij më të vështirë, zbulon edhe emrat e yjeve që e frymëzojnë

Jeremy Doku tregon kundërshtarin e tij më të vështirë, zbulon edhe emrat e yjeve që e frymëzojnë

Premier League
Klauzola në kontratën e Hazardit është aktive edhe pse u pensionua vitin e kaluar, ish-klubi i tij ende po fiton bonuse

Klauzola në kontratën e Hazardit është aktive edhe pse u pensionua vitin e kaluar, ish-klubi i tij ende po fiton bonuse

Ndërkombëtare
Cole Palmer bëhet lojtari i parë i Chelseat që nga Eden Hazard që fiton çmimin e madh të Ligës Premier

Cole Palmer bëhet lojtari i parë i Chelseat që nga Eden Hazard që fiton çmimin e madh të Ligës Premier

Premier League
Hazard më në fund i kundërpërgjigjet Kroosit për deklaratën goditëse rreth formës së belgut te Real Madridi

Hazard më në fund i kundërpërgjigjet Kroosit për deklaratën goditëse rreth formës së belgut te Real Madridi

La Liga
Në vitin 2015, Ronaldo kishte bërë top parashikime për pesë lojtarë – çfarë ndodhi me ta dhe ku janë tani?

Në vitin 2015, Ronaldo kishte bërë top parashikime për pesë lojtarë – çfarë ndodhi me ta dhe ku janë tani?

Ndërkombëtare
Eden Hazard më në fund zbulon nëse pendohet që u largua nga Chelsea për Real Madridin

Eden Hazard më në fund zbulon nëse pendohet që u largua nga Chelsea për Real Madridin

Premier League
“U riktheva” – Hazard do të luajë në Stamford Bridge nën urdhrat e Pochettinos

“U riktheva” – Hazard do të luajë në Stamford Bridge nën urdhrat e Pochettinos

Ndërkombëtare
Messi apo Ronaldo? Hazard ‘injoron’ të dytë kur zgjedh më të mirin në histori

Messi apo Ronaldo? Hazard ‘injoron’ të dytë kur zgjedh më të mirin në histori

Ndërkombëtare
Hazard tregon arsyen pse ka refuzuar kalimin tek PSG dhe kundërshton Ronaldon mbi një çështje

Hazard tregon arsyen pse ka refuzuar kalimin tek PSG dhe kundërshton Ronaldon mbi një çështje

Ndërkombëtare
Eden Hazard ishte shumë afër kalimit tek rivali i Chelseat, por legjenda e klubit ia ndryshoi mendjen

Eden Hazard ishte shumë afër kalimit tek rivali i Chelseat, por legjenda e klubit ia ndryshoi mendjen

Premier League
Tifozët e Chelseat dyshojnë se Dua Lipa është inspiruar nga Eden Hazard për performancën e saj me rrëshqitje me gju

Tifozët e Chelseat dyshojnë se Dua Lipa është inspiruar nga Eden Hazard për performancën e saj me rrëshqitje me gju

Yjet
Rrëfimi i dështimit më të madh të Realit: Jam më i talentuar se Ronaldo, por jo se Messi, ky është trajneri që kërkonte çdo ditë nga unë diçka

Rrëfimi i dështimit më të madh të Realit: Jam më i talentuar se Ronaldo, por jo se Messi, ky është trajneri që kërkonte çdo ditë nga unë diçka

La Liga
Hazard zgjidh debatin se cili është më i mirë mes Ronaldos dhe Messit

Hazard zgjidh debatin se cili është më i mirë mes Ronaldos dhe Messit

Ndërkombëtare
“Nuk është si unë”, Hazard e pranon dallimin e madh mes tij dhe Real Madridit

“Nuk është si unë”, Hazard e pranon dallimin e madh mes tij dhe Real Madridit

La Liga
Eden Hazard takohet me ‘djalin e topit’ që e goditi 11 vjet më parë gjatë ndeshjes mes Swanseas dhe Chelseat

Eden Hazard takohet me ‘djalin e topit’ që e goditi 11 vjet më parë gjatë ndeshjes mes Swanseas dhe Chelseat

Premier League
Hazard e goditi me shqelm, djaloshi i topave sot është bërë milioner falë biznesit të tij

Hazard e goditi me shqelm, djaloshi i topave sot është bërë milioner falë biznesit të tij

Ndërkombëtare
Nga Buffon te Ozil, Bale, Hazard dhe Ibrahimovic – formacioni me legjendat që u pensionuan më 2023

Nga Buffon te Ozil, Bale, Hazard dhe Ibrahimovic – formacioni me legjendat që u pensionuan më 2023

Shkumbin Pireva
ChatGPT zgjedh formacionin me lojtarët më të mirë që ka drejtuar Mourinho, lë shumë vend për debat

ChatGPT zgjedh formacionin me lojtarët më të mirë që ka drejtuar Mourinho, lë shumë vend për debat

Ndërkombëtare
Çmenduria që ka bërë Eden Hazard këto ditë, ende askush nuk po arrinë ta kuptojë

Çmenduria që ka bërë Eden Hazard këto ditë, ende askush nuk po arrinë ta kuptojë

Ndërkombëtare
Hazard: Nuk munda të vazhdoja, jam i lumtur që nuk luaj më futboll

Hazard: Nuk munda të vazhdoja, jam i lumtur që nuk luaj më futboll

Ndërkombëtare
“Ishte koha e duhur, trupi im nuk mund të mbante më…”, Hazard flet për pensionimin

“Ishte koha e duhur, trupi im nuk mund të mbante më…”, Hazard flet për pensionimin

Ndërkombëtare
Tifozët e Chelseat planifikojnë të nderojnë karrierën e Hazard para ndeshjes me Arsenalin

Tifozët e Chelseat planifikojnë të nderojnë karrierën e Hazard para ndeshjes me Arsenalin

Premier League
Hazard tregon pse i tha lamtumirë futbollit në moshën 32-vjeçare

Hazard tregon pse i tha lamtumirë futbollit në moshën 32-vjeçare

Ndërkombëtare