LAJMI I FUNDIT:

Ditëlindja

48 Artikuj

Trishtimi i ditëlindjes: Disa arsye pse ndiheni të mërzitur kur keni ditëlindjen

Trishtimi i ditëlindjes: Disa arsye pse ndiheni të mërzitur kur keni ditëlindjen

Lifestyle
Vajza fryu qirinjtë e tortës dhe zbuloi për të gjithë atë që dëshironte

Vajza fryu qirinjtë e tortës dhe zbuloi për të gjithë atë që dëshironte

Fun Lajme
Gucati feston ditëlindjen në Hagë, djali i tij e uron nga Facebook-u: Je shembull dhe motiv

Gucati feston ditëlindjen në Hagë, djali i tij e uron nga Facebook-u: Je shembull dhe motiv

Kosovë
TikTokerja habitet kur në restorantin ku festoi ditëlindjen, i kërkuan 25 dollarë për prerjen e tortës që ia sollën miqtë

TikTokerja habitet kur në restorantin ku festoi ditëlindjen, i kërkuan 25 dollarë për prerjen e tortës që ia sollën miqtë

Fun Lajme
Nxënësja nga Skocia e lindur më 11/11/11 në orën 11:11 feston ditëlindjen e 11-të

Nxënësja nga Skocia e lindur më 11/11/11 në orën 11:11 feston ditëlindjen e 11-të

Interesante
Vajza u largua duke qarë pasi askush nuk kishte ardhur në ditëlindjen e nënës së saj – por ajo mori një mesazh nga një VIP

Vajza u largua duke qarë pasi askush nuk kishte ardhur në ditëlindjen e nënës së saj – por ajo mori një mesazh nga një VIP

Fun Lajme
Idris Elba: Jam i emocionuar që po mbush 50 vjet

Idris Elba: Jam i emocionuar që po mbush 50 vjet

Yjet
Salma Hayek festoi ditëlindjen dhe vallëzoi me bikini – askush nuk beson se i ka 56 vjet

Salma Hayek festoi ditëlindjen dhe vallëzoi me bikini – askush nuk beson se i ka 56 vjet

Yjet
Feston ditëlindjen e 113-të njeriu më i vjetër në botë, këto vite jetë i atribuon edhe pijes së tij të preferuar

Feston ditëlindjen e 113-të njeriu më i vjetër në botë, këto vite jetë i atribuon edhe pijes së tij të preferuar

Interesante
Festat “e dështuara”! Njerëzit ndajnë foto gazmore të ditëlindjeve të tyre më të këqija ndonjëherë

Festat “e dështuara”! Njerëzit ndajnë foto gazmore të ditëlindjeve të tyre më të këqija ndonjëherë

Dështime
Si të veproni pas mesazhit nga ish-partneri: Gëzuar ditëlindjen

Si të veproni pas mesazhit nga ish-partneri: Gëzuar ditëlindjen

Psikoprofil
Kur befasia për ditëlindje nuk shkon sipas planit

Kur befasia për ditëlindje nuk shkon sipas planit

Dështime
I pastrehu në Kolumbi feston ditëlindjen e qenit të tij, nuk munguan as kapelat dhe një torte – pastaj mori edhe shumë dhurata

I pastrehu në Kolumbi feston ditëlindjen e qenit të tij, nuk munguan as kapelat dhe një torte – pastaj mori edhe shumë dhurata

Interesante
Një nënë përpiqet të bëjë një tortë për ditëlindjen e vajzës së saj – dështon keq

Një nënë përpiqet të bëjë një tortë për ditëlindjen e vajzës së saj – dështon keq

Dështime
Me ‘dhuratë’ për fansat – Nicki Minaj pozon e zhveshur në ditëlindjen e 39-të

Me ‘dhuratë’ për fansat – Nicki Minaj pozon e zhveshur në ditëlindjen e 39-të

Yjet
Amerikanes i digjen flokët derisa po shuante qirinjtë e tortës për ditëlindje

Amerikanes i digjen flokët derisa po shuante qirinjtë e tortës për ditëlindje

Dështime
Nëse jeni lindur këto ditë të muajit, fati juaj është i veçantë

Nëse jeni lindur këto ditë të muajit, fati juaj është i veçantë

Lifestyle
Madonna feston ditëlindjen e 63-të me një aksesorë plot diamante

Madonna feston ditëlindjen e 63-të me një aksesorë plot diamante

Moda
Ftoi miqtë në ahengun e ditëlindjes, askush nuk i shkoi – nënën e pikëlluar i biri e përloti me një dhuratë “modeste”

Ftoi miqtë në ahengun e ditëlindjes, askush nuk i shkoi – nënën e pikëlluar i biri e përloti me një dhuratë “modeste”

Kuriozitete
Dalai Lama zbulon një sekret: Njerëzit e lumtur kurrë nuk festojnë ditëlindjen e tyre dhe nuk çajnë kokën për festa!

Dalai Lama zbulon një sekret: Njerëzit e lumtur kurrë nuk festojnë ditëlindjen e tyre dhe nuk çajnë kokën për festa!

Këshilla Lifestyle
Pse Mbretëresha feston dy ditëlindje dhe kur është e vërteta?

Pse Mbretëresha feston dy ditëlindje dhe kur është e vërteta?

Trend
Mëkati më i madh në jetë – mosmirënjohja

Mëkati më i madh në jetë – mosmirënjohja

Cult+
Ekspertët: Gjuha e trupit të Kate Middleton në foton e re tregon se Dukeshës i ka mbaruar durimi

Ekspertët: Gjuha e trupit të Kate Middleton në foton e re tregon se Dukeshës i ka mbaruar durimi

Trend
Vera Wang ka mbushur 71 vjeç dhe askush nuk mund ta besojë

Vera Wang ka mbushur 71 vjeç dhe askush nuk mund ta besojë

Femra