Reperja e mirënjohur, Nicki Minaj, të mërkurën (8 dhjetor) e ka festuar ditëlindjen e saj të 39-të.

Ndërsa me këtë rast ka vendosur që “t’i qerasë” fansat e saj me një seri fotografish provokuese.

Duke pozuar vetëm me brekë dhe krejtësisht e zhveshur, këngëtarja ka vënë në plan të parë trupin e saj.

View this post on Instagram

A post shared by Barbie (@nickiminaj)

“Ma uroni ditëlindjen”, ka shkruar Minaj krahas fotografive, në të cilat ka pozuar me një tortë të ditëlindjes dhe një arush të madh pelushi.

Fotografitë e shpërndara në Instagram kanë marrë më shumë se gjashtë milionë pëlqime dhe dhjetëra mijëra fansa e kanë uruar për ditëlindje. /Telegrafi/

Reklama