LAJMI I FUNDIT:

TikTokerja habitet kur në restorantin ku festoi ditëlindjen, i kërkuan 25 dollarë për prerjen e tortës që ia sollën miqtë

TikTokerja habitet kur në restorantin ku festoi ditëlindjen, i kërkuan 25 dollarë për prerjen e tortës që ia sollën miqtë

Një TikTokere mbeti e habitur kur pa faturën pasi festoi ditëlindjen në një restorant.

Reklama

Në fakt në restorant ia kishin faturuar prerjen e tortës së ditëlindjes që ia kishin sjellë miqtë. Prerja e tortës i kushtoi 23 euro apo 25 dollarë, transmeton Telegrafi.

TikTokerja @vivala_blondiiie ka publikuar videon, ku tregon faturën në të cilën ishte theksuar çmimi i prerjes së tortës.

“Nuk e dija për këtë”, shkroi me një dozë nervozizmi, kurse videoja në TikTok ka marrë mbi 800 mijë shikime.

Megjithatë, reagimet e miqve të saj janë të ndryshëm, disa mbetën të shokuar, e tjerët pajtohen me pagesën shtesë për prerjen e tortës. /Telegrafi/

@vivala_blondiiie I didn’t know this was a thing?!? 😳@BrazyBecca @Michelle Greene @Vanessa Valenbaer #ReadySetLift ♬ I try not to km.. – h

Në trend Fun

Më shumë
Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Rusët arrestuan një burrë pranë Shën Petersburgut për flamurin verdhë e kaltër, doli se nuk ishte i ukrainasve – por i Forcave Hapësinore të Kremlinit

Fun
Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Presidenti hungarez deshi t’ia puth dorën homologes moldave, ajo e refuzoi – pamjet po bëjnë xhiron e botës

Fun
Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Aeroplani i Aeroflot goditet drejtpërdrejt nga rrufeja

Interesante
Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet

Seksi shpallet sport në Suedi, javën e ardhshme organizohet "Kampionati Evropian i Seksit"

Interesante
Nënë e bijë nga Anglia mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë, fëmijët e tyre lindën me vetëm dy javë ndërmjet

Nënë e bijë nga Anglia mbetën shtatzënë në të njëjtën kohë, fëmijët e tyre lindën me vetëm dy javë ndërmjet

Fun
U nis nga Antalia për në Mynih – aterroi në Moskë, pensionistja gjermane futet në aeroplanin e gabuar dhe përfundon në anën tjetër të botës

U nis nga Antalia për në Mynih – aterroi në Moskë, pensionistja gjermane futet në aeroplanin e gabuar dhe përfundon në anën tjetër të botës

Fun
Kalo në kategori