LAJMI I FUNDIT:

Një TikToker-e u bë virale për festimin e ditëlindjes së saj – për shkak të shumës së vogël të parave që shpenzoi dhe vendin që zgjodhi

Një TikToker-e u bë virale për festimin e ditëlindjes së saj – për shkak të shumës së vogël të parave që shpenzoi dhe vendin që zgjodhi

Javën e kaluar, Madison Stimmel e festoi ditëlindjen e 26-të të saj, por “i pazakontë” ishte vendi ku ajo organizoi një festë të tillë.

Nga video e shpërndarë në llogarinë e saj në TikTok, shihet se ditëlindjen e festoi bashkë me familjen në Costco, përcjell Telegrafi.

Ndryshe, Costco është një nga zinxhirët më të mëdhenj të shitjes me pakicë në botë, dhe njihet për shumëllojshmërinë e produkteve me zbritje që ka.

Në videon e publikuar, ajo përmblodhi disa nga pjesët më interesante të ditëlindjes së saj, duke treguar edhe darkën me familjen.

@allthingsbeautybymadison

My family and I celebrated my birthday dinner this year at Costco with matching sweatshirts, thats all I wanted to do 😂🖤❤️ Dinner was only $30.88 for 7 people🥳 The best part was the @Costco Wholesale women coming over to my table and singing happy birtbday to me with an entire birthday cake that we got to take home! I did not expect that at all, it was so generous & kind of them 🤗 I really thought someone in my family had planned that😅 Cheapest and best birthday dinner yet 🎉 #costco #costcofinds #costcotiktok #costcobuys #costcomusthaves #costcohaul #costcodeals #costcomamma #costcoguide #birthday #birthdayparty #birthdaygirl #birthdaycake #birthdaygift #birthdaysurprise #birthdays

♬ original sound – allthingsbeautybymadison

“Kjo do të jetë darka më e lirë e ditëlindjes deri më tani”, dëgjohet të thotë ajo në video.

Videoja mblodhi mbi 2 milionë shikime deri më sot, dhe në mbishkrimin e saj thuhet se ata shpenzuan 30.88 dollarë për darkën, dhe 12.97 dollarë për akullore dhe ëmbëlsira.

Edhe pse kjo ishte hera e parë e saj që e festonte ditëlindjen në Costco – diku në SHBA – ajo thotë se ia kaloi mjaft mirë.

Madje, gjatë darkës, punonjësit i dhuruan asaj një tortë ditëlindjeje.

Ndjekësit e saj në TikTok, e cilësuan festën e saj si një trend të ri të ditëlindjes. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Çifti anglez gjen një kalim të fshehtë nëntokësor në oborrin e tyre

Çifti anglez gjen një kalim të fshehtë nëntokësor në oborrin e tyre

Interesante
Mesazh në shishe: Italiani gjen letrën e hedhur në det të djaloshit spanjoll

Mesazh në shishe: Italiani gjen letrën e hedhur në det të djaloshit spanjoll

Interesante
Videoja që po çmend përdoruesit e TikTok: Njerëzit nuk mund të bien dakord nëse kali po ecë përpara apo prapa

Videoja që po çmend përdoruesit e TikTok: Njerëzit nuk mund të bien dakord nëse kali po ecë përpara apo prapa

Fun
Gruaja mbeti e befasuar kur nën dyshemenë e shtëpisë së saj gjeti një kapsulë kohore

Gruaja mbeti e befasuar kur nën dyshemenë e shtëpisë së saj gjeti një kapsulë kohore

Interesante
Fermeri britanik që e shndërroi kombajnën në një “vilë luksoze”, nata në të kushton 120 funte

Fermeri britanik që e shndërroi kombajnën në një “vilë luksoze”, nata në të kushton 120 funte

Interesante
Si ta kuptoni nëse ka kamera të fshehura në dhomën e hotelit

Si ta kuptoni nëse ka kamera të fshehura në dhomën e hotelit

Interesante
Kalo në kategori