LAJMI I FUNDIT:

Salma Hayek festoi ditëlindjen dhe vallëzoi me bikini – askush nuk beson se i ka 56 vjet

Salma Hayek festoi ditëlindjen dhe vallëzoi me bikini – askush nuk beson se i ka 56 vjet
(Foto: Instagram/salmahayek)

Salma Hayek e ka festuar ditëlindjen e 56-të dhe me këtë rast ka publikuar në profilin e saj në Instagram një video në të cilën kërcen me bikini të kuqe.

Reklama

“Gëzuar ditëlindjen e 56-të për mua”, ka shkruar ajo në anglisht dhe spanjisht krahas një videoje, ku shfaqet e gëzuar dhe vallëzon nën këngën “Happy Birthday”.

Dhjetë artistet e famshme që dëshmojnë se mosha është vetëm një numër
Lexo po ashtu Dhjetë artistet e famshme që dëshmojnë se mosha është vetëm një numër

Mbi gjashtë milionë shikime dhe dhjetëra mijëra urime ka marrë aktorja me këtë rast, derisa në listën e atyre që e kanë uruar janë edhe kolegët e njohur, si Anthony Hopkins, Blake Lively e Zoe Saldana.

Ndërkaq, fansat e saj të shumtë e kanë komplimentuar për dukjen që nuk përputhet me moshën e saj.

Tetë fotografitë më të mira të të famshmëve në bikini gjatë vitit 2022 – deri më tani
Lexo po ashtu Tetë fotografitë më të mira të të famshmëve në bikini gjatë vitit 2022 – deri më tani

Në një video tjetër të publikuar në rrjetet sociale, Salma shihet duke festuar nën ritmin e muzikës së mariaçëve.

Ndryshe, që nga viti 2009, aktorja është e martuar me biznesmenin francez François-Henri Pinault, me të cilin ka një vajzë 14-vjeçare, Valentina Paloma Pinault. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Olta Gixhari shfaqet tërë shkëlqim në paraqitjen nga bregdeti

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Blero i bën një dedikim emocional të dashurës së re për ditëlindje: I yti që nga prekja e parë, i yti përjetësisht

Magazina
Don Xhoni publikon këngën e re

Don Xhoni publikon këngën e re "Ike", pjesë e klipit ish e dashura e tij ruse

Magazina
Dafina Zeqiri duket e mrekullueshme në imazhet e reja

Dafina Zeqiri duket e mrekullueshme në imazhet e reja

Magazina
Oriola Marashi shfaqet provokuese gjatë realizimit të kampanjës së re për

Oriola Marashi shfaqet provokuese gjatë realizimit të kampanjës së re për "Guess"

Magazina
Kalo në kategori