LAJMI I FUNDIT:

Tetë fotografitë më të mira të të famshmëve në bikini gjatë vitit 2022 – deri më tani

Tetë fotografitë më të mira të të famshmëve në bikini gjatë vitit 2022 – deri më tani

Këto yje dinë të bëjnë bujë.

Reklama

Të famshme si Kim Kardashian, Salma Hayek dhe Alessandra Ambrosio nuk dështojnë kurrë të sjellin pamje seksi.

Për të mos përmendur ndonjë frymëzim serioz të stilit – në burimet tona në Instagram me fotot e tyre seksi me bikini.

Ato janë gjithmonë të gatshme të pozojnë në rroba banje, qoft kjo gjatë muajit janar apo shkurt.

Më poshtë, ne kemi përmbledhur fotot më të bukura të tyre në rroba banje të vitit 2022 deri më tani:

Salma Hayek

Alessandra Ambrosio dhe Anja Ambrosio Mazur

Camila Cabello

View this post on Instagram

A post shared by camila (@camila_cabello)

Christie Brinkley

Lori Harvey

View this post on Instagram

A post shared by Lori Harvey (@loriharvey)

Megan Thee Stallion

Kendall Jenner

View this post on Instagram

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

Kim Kardashian

/Telegrafi/