LAJMI I FUNDIT:

Alessandra Ambrosio

55 Artikuj

Rita Ora merr vëmendje me fustanin e tejdukshëm me pupla në para-ndejën e “Grammy Awards”

Rita Ora merr vëmendje me fustanin e tejdukshëm me pupla në para-ndejën e “Grammy Awards”

Yjet
Për një trup pa të meta, Alessandra bën dy gjëra: Çfarë sakrificash fshihet pas kësaj

Për një trup pa të meta, Alessandra bën dy gjëra: Çfarë sakrificash fshihet pas kësaj

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Alessandra Ambrosio shfaq këmbët e gjata me një mini-fund rozë ndërsa del gjatë Javës së Modës në Milano

Alessandra Ambrosio shfaq këmbët e gjata me një mini-fund rozë ndërsa del gjatë Javës së Modës në Milano

Moda
Tetë fotografitë më të mira të të famshmëve në bikini gjatë vitit 2022 – deri më tani

Tetë fotografitë më të mira të të famshmëve në bikini gjatë vitit 2022 – deri më tani

Modë
Edicioni i rastësishëm i manekines Alessandra Ambrosio: Edhe ju me siguri i keni këto pjesë veshje në gardërobën tuaj!

Edicioni i rastësishëm i manekines Alessandra Ambrosio: Edhe ju me siguri i keni këto pjesë veshje në gardërobën tuaj!

Moda
Secila më e bukur se tjetra, Izabel Goulart dhe Alessandra Ambrosio të mrekullueshme me pozat nga plazhi

Secila më e bukur se tjetra, Izabel Goulart dhe Alessandra Ambrosio të mrekullueshme me pozat nga plazhi

Yjet
Alessandra Ambrosio dhe i dashuri i saj Nicolo Oddi shfaqen me maska, ndërsa ishin për blerje në një market në Los Angeles

Alessandra Ambrosio dhe i dashuri i saj Nicolo Oddi shfaqen me maska, ndërsa ishin për blerje në një market në Los Angeles

Yjet
Trembëdhjetë të famshmit që sollën kujtime të bukura nga fëmijëria përmes fotografive

Trembëdhjetë të famshmit që sollën kujtime të bukura nga fëmijëria përmes fotografive

Yjet
Alessandra Ambrosio e lumtur në krah të dashurit, braziliania kapet duke u puthur me stilistin italian

Alessandra Ambrosio e lumtur në krah të dashurit, braziliania kapet duke u puthur me stilistin italian

Yjet
Alessandra Ambrosio pozon topless në Mykonos, mbulon gjoksin me duar

Alessandra Ambrosio pozon topless në Mykonos, mbulon gjoksin me duar

Yjet
Alessandra Ambrosio shfaq linjat trupore nga pushimet në Greqi

Alessandra Ambrosio shfaq linjat trupore nga pushimet në Greqi

Yjet
Këto bukuroshe janë shpallur manekinet më të mira në botë për rroba banje

Këto bukuroshe janë shpallur manekinet më të mira në botë për rroba banje

Modë
Alessandra Ambrosio me poza joshëse në plazhet greke

Alessandra Ambrosio me poza joshëse në plazhet greke

Yjet
Fustanet më të bukura të yjeve në Festivalin e Kanës

Fustanet më të bukura të yjeve në Festivalin e Kanës

Yjet
Alessandra Ambrosio vazhdon të jetë ndër më të kërkuarat për veshje të brendshme

Alessandra Ambrosio vazhdon të jetë ndër më të kërkuarat për veshje të brendshme

Yjet
Alessandra Ambrosio po e shijon çdo moment me të dashurin e ri, Oddo

Alessandra Ambrosio po e shijon çdo moment me të dashurin e ri, Oddo

Yjet
Katër modelet më të mira braziliane inkurajojnë kombëtaren e tyre në Kupën e Botës

Katër modelet më të mira braziliane inkurajojnë kombëtaren e tyre në Kupën e Botës

Yjet
Alessandra Ambrosio i ka dhënë fund lidhjes dhjetëvjeçare

Alessandra Ambrosio i ka dhënë fund lidhjes dhjetëvjeçare

Po Flitet
Alessandra Ambrosio me poza të nxehta pas largimit nga “Victoria’s Secret”

Alessandra Ambrosio me poza të nxehta pas largimit nga “Victoria’s Secret”

Yjet
Alessandra është pensionuar nga reklamimi i të brendshmeve, por profesionin nuk e ka harruar (Foto)

Alessandra është pensionuar nga reklamimi i të brendshmeve, por profesionin nuk e ka harruar (Foto)

Yjet
Alessandra Ambrosio tregon se kë preferon për bashkëshort mes Neymarit dhe Ronaldos (Foto)

Alessandra Ambrosio tregon se kë preferon për bashkëshort mes Neymarit dhe Ronaldos (Foto)

Yjet
Damat e famshme të parat e kanë provuar: Frizura më e bukur për vitin 2018 (Foto)

Damat e famshme të parat e kanë provuar: Frizura më e bukur për vitin 2018 (Foto)

Flokë dhe stil
Imazhet e 21 bukurosheve super atraktive të Victoria’s Secret që do t’iu lënë pa fjalë (Foto)

Imazhet e 21 bukurosheve super atraktive të Victoria’s Secret që do t’iu lënë pa fjalë (Foto)

Yjet
Zhvishet Alessandra Ambrosio, në radhë Adriana Lima (Foto, +16)

Zhvishet Alessandra Ambrosio, në radhë Adriana Lima (Foto, +16)

Yjet