LAJMI I FUNDIT:

Demarkacioni me Malin e Zi

1540 Artikuj

Kërcënimi ndaj Ramiz Kelmendit, aktivizohet menjëherë Prokuroria

Kërcënimi ndaj Ramiz Kelmendit, aktivizohet menjëherë Prokuroria

Kosovë
Policia kontrollon deputetët e VV-së (Foto)

Policia kontrollon deputetët e VV-së (Foto)

Kosovë
Thaçi: Dhuna në Kuvend e papranueshme, Demarkacioni duhet të ratifikohet sot 

Thaçi: Dhuna në Kuvend e papranueshme, Demarkacioni duhet të ratifikohet sot 

Kosovë
Takohen Kurti dhe Apostolova

Takohen Kurti dhe Apostolova

Kosovë
Shtohen masat e sigurisë në Kuvend

Shtohen masat e sigurisë në Kuvend

Kosovë
Deliu: Pavarësisht zhvillimeve seanca do të vazhdojë

Deliu: Pavarësisht zhvillimeve seanca do të vazhdojë

Kosovë
Beqiri: Hedhja e gazit lotsjellës është për keqardhje

Beqiri: Hedhja e gazit lotsjellës është për keqardhje

Kosovë
Deda: 19 deputetë nuk munden me ndalë vullnetin e shumicës

Deda: 19 deputetë nuk munden me ndalë vullnetin e shumicës

Kosovë
Gazi lotsjellës në Kuvendin e Kosovës, top lajm edhe në mediat malazeze

Gazi lotsjellës në Kuvendin e Kosovës, top lajm edhe në mediat malazeze

Kosovë
Tentativa e katërt për votim të demarkacionit, VV sërish hedh gaz lotsjellës (Foto/Video)

Tentativa e katërt për votim të demarkacionit, VV sërish hedh gaz lotsjellës (Foto/Video)

Kosovë
Deputetët e Kuvendit sot pritet t’i japin epilog çështjes së Demarkacionit (Live)

Deputetët e Kuvendit sot pritet t’i japin epilog çështjes së Demarkacionit (Live)

Kosovë
Deputeti Ramiz Kelmendi merr pjesë në seancën për Demarkacionin

Deputeti Ramiz Kelmendi merr pjesë në seancën për Demarkacionin

Kosovë
Veseli: Sot do ta ratifikojmë Marrëveshjen e Demarkacionit me Malin e Zi

Veseli: Sot do ta ratifikojmë Marrëveshjen e Demarkacionit me Malin e Zi

Kosovë
Lekaj: Sot do të votohet Marrëveshja për Demarkacionin

Lekaj: Sot do të votohet Marrëveshja për Demarkacionin

Kosovë
Selimi: Më habit qëndrimi i AAK-së dhe Nismës

Selimi: Më habit qëndrimi i AAK-së dhe Nismës

Kosovë
Kurti: Nuk ka ndryshuar demarkacioni i Mehës, por ka ndryshuar AAK e NISMA

Kurti: Nuk ka ndryshuar demarkacioni i Mehës, por ka ndryshuar AAK e NISMA

Kosovë
Grupi i Deputetëve të Pavarur nuk do ta votojnë marrëveshjen për demarkacionin me Malin e Zi

Grupi i Deputetëve të Pavarur nuk do ta votojnë marrëveshjen për demarkacionin me Malin e Zi

Kosovë
Krasniqi: PDK-ja unanimisht do ta votojë marrëveshjen e demarkacionit

Krasniqi: PDK-ja unanimisht do ta votojë marrëveshjen e demarkacionit

Kosovë
Konjufca: Esenciale sot mbetet vetëm ruajtja e integritetit territorial të Kosovës

Konjufca: Esenciale sot mbetet vetëm ruajtja e integritetit territorial të Kosovës

Kosovë
Fajon për Demarkacionin: Po pres duke i mbajtur gishtat e kryqëzuar!

Fajon për Demarkacionin: Po pres duke i mbajtur gishtat e kryqëzuar!

Kosovë
Lekaj: Shpresoj se do të kalojë Demarkacioni, edhe pa votën e Ramiz Kelmendit

Lekaj: Shpresoj se do të kalojë Demarkacioni, edhe pa votën e Ramiz Kelmendit

Kosovë
Ramiz Kelmendi nuk merr pjesë në seancën për demarkacionin

Ramiz Kelmendi nuk merr pjesë në seancën për demarkacionin

Kosovë
Hoti: LDK është unike për demarkacionin

Hoti: LDK është unike për demarkacionin

Kosovë
Matoshi: Vota për demarkacionin është votë popullore

Matoshi: Vota për demarkacionin është votë popullore

Kosovë