LAJMI I FUNDIT:

Deputeti Ramiz Kelmendi merr pjesë në seancën për Demarkacionin

Deputeti Ramiz Kelmendi merr pjesë në seancën për Demarkacionin
Reklama

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Ramiz Kelmendi do merr pjesë në seancën e sotme ku do të votohet Marrëveshja e Demarkacionit me Malin e Zi.

Ndryshe, Ramiz Kelmendi në një intervistë për radio emisionin Magazina me Ermal Panduri në Radio Dukagjini ka thënë se ai do të sakrifikohet dhe se i duhet të vendosë mes izolimit të qytetarëve të Kosovës dhe familjes.


Ai ka thënë se kjo është arsyeja pse po merr pjesë në seancë.

Kelmendi në seancën e së martës nuk ishte i pranishëm në Kuvend për arsye shëndetësore. Vota e Kelmendit pritet të jetë vendimtare për çështjen e Demarkacionit. /Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Vrasja e Liridonës nga bashkëshorti i saj, Karamuço: Ajo u vra sepse ka ditur një sekret shumë të madh

Vrasja e Liridonës nga bashkëshorti i saj, Karamuço: Ajo u vra sepse ka ditur një sekret shumë të madh

Drejtësi
“Vrasja e Liridonës është e zbardhur”, ish-prokurori Muçi: Këto janë dy motivet kryesore

“Vrasja e Liridonës është e zbardhur”, ish-prokurori Muçi: Këto janë dy motivet kryesore

Drejtësi
Zbardhja e vrasjes së Liridonës, eksperti: Policia vendosi kamera të fshehta në afërsi të vendit të krimit

Zbardhja e vrasjes së Liridonës, eksperti: Policia vendosi kamera të fshehta në afërsi të vendit të krimit

Lajme
Familja Ademaj kërkon t'u lejohet që nesër ta rivarrosin Liridonën

Familja Ademaj kërkon t'u lejohet që nesër ta rivarrosin Liridonën

Lajme
Pacolli sqaron raportet e tij me Naim Murselin, të dyshuarin për porositjen e vrasjes së gruas së tij

Pacolli sqaron raportet e tij me Naim Murselin, të dyshuarin për porositjen e vrasjes së gruas së tij

Lajme
Çfarë diskutonte ish-prokurori Metush Biraj me Shkodran Pulajn për gjykimin për 130 kg marihuanë?

Çfarë diskutonte ish-prokurori Metush Biraj me Shkodran Pulajn për gjykimin për 130 kg marihuanë?

Drejtësi
Kalo në kategori