LAJMI I FUNDIT:

Daniil Medvedev

18 Artikuj

Medvedev në ndeshjen e US Open iu drejtua kamerës me fjalë që shokuan shumëkënd: Dikush do të vdesë dhe pastaj do ta shihni

Medvedev në ndeshjen e US Open iu drejtua kamerës me fjalë që shokuan shumëkënd: Dikush do të vdesë dhe pastaj do ta shihni

Tenis
Tenisti rus vazhdon me veprime skandaloze edhe në Australian Open – u dashtë ndërhyrja e gjyqtarit

Tenisti rus vazhdon me veprime skandaloze edhe në Australian Open – u dashtë ndërhyrja e gjyqtarit

Tenis
Wimbledon do të mbahet për herë të parë në histori pa dy tenisistët më të mirë në botë

Wimbledon do të mbahet për herë të parë në histori pa dy tenisistët më të mirë në botë

Tenis
Wimbledon përjashton tenistët rusë dhe bjellorusë – emra të njohur do të mungojnë

Wimbledon përjashton tenistët rusë dhe bjellorusë – emra të njohur do të mungojnë

Tenis
Wimbledon sanksionon lojtarët rusë dhe bjellorusë nga kampionati

Wimbledon sanksionon lojtarët rusë dhe bjellorusë nga kampionati

Tenis
Është rus, por Medvedev ‘pushton’ rrjetet sociale me veprimin për Ukrainën

Është rus, por Medvedev ‘pushton’ rrjetet sociale me veprimin për Ukrainën

Tenis
E rrallë dhe e mahnitshme për t’u parë: Nadal shënjestëroi saktë komentatorin me top të tenisit

E rrallë dhe e mahnitshme për t’u parë: Nadal shënjestëroi saktë komentatorin me top të tenisit

Tenis
Fjalët e Nadalit pasi u bë tenisti më i trofeshëm në histori me 21 tituj Grand Slam të fituar

Fjalët e Nadalit pasi u bë tenisti më i trofeshëm në histori me 21 tituj Grand Slam të fituar

Tenis
Reagimet e Nadalit pas titullit të 21-të Grand Slam janë thjesht fantastike

Reagimet e Nadalit pas titullit të 21-të Grand Slam janë thjesht fantastike

Tenis
Nadal fiton finalen e çmendur ndaj Medvedev në Australian Open dhe shkruan historinë në tenis me titullin e 21-të Grand Slam

Nadal fiton finalen e çmendur ndaj Medvedev në Australian Open dhe shkruan historinë në tenis me titullin e 21-të Grand Slam

Shkumbin Pireva
Nadal dhe Medvedev luajnë finalet e Austalian Open në mëngjes: A mundet rusi ta pengojë spanjollin që ta shkruajë historinë në tenis?

Nadal dhe Medvedev luajnë finalet e Austalian Open në mëngjes: A mundet rusi ta pengojë spanjollin që ta shkruajë historinë në tenis?

Tenis
“A je i çmendur? A je budalla?” – Medvedev me akuza të rënda drejt gjyqtarit pasi babai i rivalit të tij fliste gjatë gjithë ndeshjes

“A je i çmendur? A je budalla?” – Medvedev me akuza të rënda drejt gjyqtarit pasi babai i rivalit të tij fliste gjatë gjithë ndeshjes

Tenis
Medvedev fiton ndaj Tsitsipas, kalon në finale të Australian Open

Medvedev fiton ndaj Tsitsipas, kalon në finale të Australian Open

Tenis
Gjysmëfinalistët e Australian Open, kërkohen dy emra për finalen e madhe

Gjysmëfinalistët e Australian Open, kërkohen dy emra për finalen e madhe

Tenis
Tifozët të mësuar tashmë me sjelljet e tij anti-sportive, Djokovic nuk ndalet se thyeri reketin në humbjen e finales në US Open

Tifozët të mësuar tashmë me sjelljet e tij anti-sportive, Djokovic nuk ndalet se thyeri reketin në humbjen e finales në US Open

Tenis
Diferenca e madhe mes Federerit dhe Williamsit: Publikohen shumat që fitojnë yjet e tenisit

Diferenca e madhe mes Federerit dhe Williamsit: Publikohen shumat që fitojnë yjet e tenisit

Tenis
Nadal fiton për herë të katërt trofeun e US Open

Nadal fiton për herë të katërt trofeun e US Open

Tenis
Dominic Thiem triumfon në Barcelona Open

Dominic Thiem triumfon në Barcelona Open

Tenis