LAJMI I FUNDIT:

Callum Hudson-Odoi

117 Artikuj

Chelsea do të shesë edhe shtatë lojtarë – dy kanë impresionuar kohët e fundit, një është harruar nga të gjithë që luan në këtë klub

Chelsea do të shesë edhe shtatë lojtarë – dy kanë impresionuar kohët e fundit, një është harruar nga të gjithë që luan në këtë klub

Premier League
Lazio po e kompleton transferimin e Callum Hudson-Odoi

Lazio po e kompleton transferimin e Callum Hudson-Odoi

Serie A
Chelsea ka marrë ofertën e parë për Hudson-Odoin

Chelsea ka marrë ofertën e parë për Hudson-Odoin

Premier League
Gjashtë lojtarët që Chelsea synon t’i largojë në ditët e ardhshme

Gjashtë lojtarët që Chelsea synon t’i largojë në ditët e ardhshme

Premier League
Katër lojtarët që Chelsea shpreson t’i shesë këtë fundjavë

Katër lojtarët që Chelsea shpreson t’i shesë këtë fundjavë

Premier League
Hudson-Odoi e do largimin nga Chelsea

Hudson-Odoi e do largimin nga Chelsea

Premier League
Cucurella dhe shtatë lojtarë të tjerë që Chelsea mund të shesë pasi fillon ‘faza e dytë’ e spastrimit të skuadrës

Cucurella dhe shtatë lojtarë të tjerë që Chelsea mund të shesë pasi fillon ‘faza e dytë’ e spastrimit të skuadrës

Premier League
Formacioni me yjet që pritet të luajnë sezonin e ardhshëm në Superligën e Arabisë

Formacioni me yjet që pritet të luajnë sezonin e ardhshëm në Superligën e Arabisë

Ligat tjera
Chelsea ka gati listën me 12 largime

Chelsea ka gati listën me 12 largime

Premier League
Enigma me të cilën përballet Pochettino te Chelsea: 32 lojtarë në skuadër, nënshkrime, të huazuar, largime

Enigma me të cilën përballet Pochettino te Chelsea: 32 lojtarë në skuadër, nënshkrime, të huazuar, largime

Premier League
Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Plotë 15 lojtarë mund të largohen nga Chelsea – situata e secilit prej tyre dhe çmimi i vendosur nga klubi

Premier League
Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Sadio Mane, Paul Pogba dhe 19 nënshkrimet tjera më zhgënjyese të sezonit nga top ligat evropiane

Ndërkombëtare
‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

‘Operacioni fshesa’ te Chelsea, lista e zezë e Pochettinos me 15 lojtarë

Premier League