LAJMI I FUNDIT:
Bruno Fernandes

Bruno Fernandes

303 Artikuj

Michael Owen ka një teori rreth kartonit të verdhë të Bruno Fernandes ndaj Bournemouth

Michael Owen ka një teori rreth kartonit të verdhë të Bruno Fernandes ndaj Bournemouth

Premier League
Manchester United humbet një lojtar të rëndësishëm për duelin ndaj Liverpoolit

Manchester United humbet një lojtar të rëndësishëm për duelin ndaj Liverpoolit

Premier League
Bruno Fernandes i përgjigjet lajmeve që e lidhnin me një kalim në Arabinë Saudite

Bruno Fernandes i përgjigjet lajmeve që e lidhnin me një kalim në Arabinë Saudite

Premier League
Bruno Fernandes drejt Arabisë Saudite? Portugezi mund të bëhet ylli i radhës që zbarkon në Lindjen e Mesme

Bruno Fernandes drejt Arabisë Saudite? Portugezi mund të bëhet ylli i radhës që zbarkon në Lindjen e Mesme

Premier League
“Ti nuk je kapiteni i duhur”, David De Gea ka reaguar pas golit të Bruno Fernandes në minutat e fundit ndaj Fulhamit

“Ti nuk je kapiteni i duhur”, David De Gea ka reaguar pas golit të Bruno Fernandes në minutat e fundit ndaj Fulhamit

Premier League
Bruno Fernandes bllokoi Man Utd nga nënshkrimi i ‘lojtarit më të mirë në Ligën Premier’

Bruno Fernandes bllokoi Man Utd nga nënshkrimi i ‘lojtarit më të mirë në Ligën Premier’

Premier League
Ish-legjenda e Man United kërkon që Bruno Fernandesit t’i hiqet shiriti i kapitenit pas paraqitjes ndaj Man Cityt

Ish-legjenda e Man United kërkon që Bruno Fernandesit t’i hiqet shiriti i kapitenit pas paraqitjes ndaj Man Cityt

Premier League
Formacioni i kombinuar mes Manchester United dhe Manchester Cityt

Formacioni i kombinuar mes Manchester United dhe Manchester Cityt

Premier League
De Gea ribashkohet me Bruno Fernandes, tifozët e Man Utd kanë një kërkesë ndaj spanjollit

De Gea ribashkohet me Bruno Fernandes, tifozët e Man Utd kanë një kërkesë ndaj spanjollit

Premier League
Roberto Martinez tregon pse Bruno Fernandes është një ‘ëndërr për çdo trajner’

Roberto Martinez tregon pse Bruno Fernandes është një ‘ëndërr për çdo trajner’

Përfaqësueset
Bruno Fernandes hoqi dorë nga çmimi si ‘Lojtar i ndeshjes’ – ai ia dhuroi Evansit që kishte paraqitjen e 200-të me Man Utd

Bruno Fernandes hoqi dorë nga çmimi si ‘Lojtar i ndeshjes’ – ai ia dhuroi Evansit që kishte paraqitjen e 200-të me Man Utd

Premier League
Goli i Bruno Fernandes sjellë tri pikë të reja për Manchester United

Goli i Bruno Fernandes sjellë tri pikë të reja për Manchester United

Premier League
De Bruyne e quan lojtarin e Man United ‘makineri krijuese’ e Ligës Premier

De Bruyne e quan lojtarin e Man United ‘makineri krijuese’ e Ligës Premier

Premier League
Formacioni i Man Utd pas transferimeve të ëndrrave të Sheikh Jassim

Formacioni i Man Utd pas transferimeve të ëndrrave të Sheikh Jassim

Premier League
Këta janë 15 lojtarët e klasit botëror që do të luajnë në Ligën Premier në sezonin 2023/24

Këta janë 15 lojtarët e klasit botëror që do të luajnë në Ligën Premier në sezonin 2023/24

Premier League
Nga Bruno te Ibrahimovic dhe Casemiro – renditen nënshkrimet më të mira të Man Utd në epokën pas Alex Ferguson

Nga Bruno te Ibrahimovic dhe Casemiro – renditen nënshkrimet më të mira të Man Utd në epokën pas Alex Ferguson

Premier League
Pesë kandidatët e mundshëm për t’u bërë kapiten i Manchester United – Maguires i është thënë të largohet

Pesë kandidatët e mundshëm për t’u bërë kapiten i Manchester United – Maguires i është thënë të largohet

Premier League
Lista me 20 lojtarë: Renditen favoritët e Topit të Artë për vitin 2023

Lista me 20 lojtarë: Renditen favoritët e Topit të Artë për vitin 2023

Ndërkombëtare
Statistikat tregojnë se Manchester United mund të gabojë me transferimin e Mount

Statistikat tregojnë se Manchester United mund të gabojë me transferimin e Mount

Premier League
Bruno Fernandes jep komente që Cristiano Ronaldo i kish bërë muaj më parë për Man United

Bruno Fernandes jep komente që Cristiano Ronaldo i kish bërë muaj më parë për Man United

Premier League
Notat e lojtarëve, Manchester United 4-1 Chelsea: Bruno dhe Casemiro më të mirët

Notat e lojtarëve, Manchester United 4-1 Chelsea: Bruno dhe Casemiro më të mirët

Premier League
Formacioni i sezonit në Ligën Premier sipas statistikave përfshin vetëm tre lojtarë të Man Cityt

Formacioni i sezonit në Ligën Premier sipas statistikave përfshin vetëm tre lojtarë të Man Cityt

Premier League
Bruno Fernandes më i miri në fushë: Notat e lojtarëve, Manchester United 2-0 Wolves

Bruno Fernandes më i miri në fushë: Notat e lojtarëve, Manchester United 2-0 Wolves

Premier League
Notat e lojtarëve: West Ham 1-0 Man Utd, Fabianski i pakalueshëm

Notat e lojtarëve: West Ham 1-0 Man Utd, Fabianski i pakalueshëm

Premier League