LAJMI I FUNDIT:

Brighton

508 Artikuj

Trajneri i Brightonit i kërkoi fanellën yllit të Arsenalit pas përfundimit të ndeshjes

Trajneri i Brightonit i kërkoi fanellën yllit të Arsenalit pas përfundimit të ndeshjes

Premier League
Arsenali fiton në udhëtim ndaj Brightonit dhe rimerr kreun e tabelës

Arsenali fiton në udhëtim ndaj Brightonit dhe rimerr kreun e tabelës

Premier League
Ansu Fati po kërkon të kthehet te Barcelona pas aventurës jo aq të mirë te Brighton

Ansu Fati po kërkon të kthehet te Barcelona pas aventurës jo aq të mirë te Brighton

La Liga
Liverpooli fiton më përmbysje ndaj Brightonit, merr përkohësisht kreun e tabelës

Liverpooli fiton më përmbysje ndaj Brightonit, merr përkohësisht kreun e tabelës

Premier League
De Zerbi thyen heshtjen dhe flet për të ardhmen e tij: Nuk mendoj për kontratën e re

De Zerbi thyen heshtjen dhe flet për të ardhmen e tij: Nuk mendoj për kontratën e re

Premier League
E duan top katër ekipet evropiane – De Zerbi hap derën e largimit nga Brighton me deklaratën e fundit

E duan top katër ekipet evropiane – De Zerbi hap derën e largimit nga Brighton me deklaratën e fundit

Premier League
Brightoni fiton ngushtë ndaj Romës, italianët kalojnë tutje në çerekfinale

Brightoni fiton ngushtë ndaj Romës, italianët kalojnë tutje në çerekfinale

Liga e Evropës
Roma shkatërron Brightonin, me një këmbë në çerekfinale të Ligës së Evropës

Roma shkatërron Brightonin, me një këmbë në çerekfinale të Ligës së Evropës

Liga e Evropës
E duan Barcelona, Liverpooli, Chelsea dhe Man United – zbulohet klauzola e De Zerbit

E duan Barcelona, Liverpooli, Chelsea dhe Man United – zbulohet klauzola e De Zerbit

Premier League
Shuma e madhe e parave që Barcelona duhet të paguajë nëse duan ta emërojnë De Zerbin trajner

Shuma e madhe e parave që Barcelona duhet të paguajë nëse duan ta emërojnë De Zerbin trajner

La Liga
De Zerbi jep një përgjigje të sinqertë për zërat që e lidhin me Barcelonën

De Zerbi jep një përgjigje të sinqertë për zërat që e lidhin me Barcelonën

La Liga
Pep Guardiola duket se e ka këshilluar Joan Laportan se kush duhet të zëvendësojë Xavin te Barcelona

Pep Guardiola duket se e ka këshilluar Joan Laportan se kush duhet të zëvendësojë Xavin te Barcelona

La Liga
Ka klauzolë largimi prej 1 miliard euro, por Barcelona e gatshme ta shes yllin e saj për vetëm 40 milionë

Ka klauzolë largimi prej 1 miliard euro, por Barcelona e gatshme ta shes yllin e saj për vetëm 40 milionë

La Liga
Bayerni vendos për trajnerin e ri nëse nuk arrihet Xabi Alonso

Bayerni vendos për trajnerin e ri nëse nuk arrihet Xabi Alonso

Bundesliga
Barcelona nuk do të paguajë klauzolën e lirimit për trajnerin që e ka objektiv kryesor

Barcelona nuk do të paguajë klauzolën e lirimit për trajnerin që e ka objektiv kryesor

La Liga
Hidhet shorti për 1/8-tën e Ligës së Evropës – Ndeshje interesante për Milanin, Liverpoolin dhe Leverkusenin

Hidhet shorti për 1/8-tën e Ligës së Evropës – Ndeshje interesante për Milanin, Liverpoolin dhe Leverkusenin

Liga e Evropës
Barcelona në kërkim të një sulmuesi anësor, tre yje të mëdhenj në listën e dëshirave

Barcelona në kërkim të një sulmuesi anësor, tre yje të mëdhenj në listën e dëshirave

La Liga
Tre gjigantët anglezë në garë të ashpër për Kaoru Mitoman

Tre gjigantët anglezë në garë të ashpër për Kaoru Mitoman

Premier League
Barcelona i vendos çmimin përfundimtar Ansu Fatit

Barcelona i vendos çmimin përfundimtar Ansu Fatit

La Liga
Shtatë transferimet më të shtrenjta të afatit kalimtar të janarit në Ligën Premier

Shtatë transferimet më të shtrenjta të afatit kalimtar të janarit në Ligën Premier

Premier League
Një ofertë marramendëse, Arsenali po përgatitet për transferimin e Mitomas

Një ofertë marramendëse, Arsenali po përgatitet për transferimin e Mitomas

Premier League
Liverpooli kontakton me agjentët pasi tre menaxherë të Ligës Premier supozohen të zëvendësojnë Kloppin

Liverpooli kontakton me agjentët pasi tre menaxherë të Ligës Premier supozohen të zëvendësojnë Kloppin

Premier League
Brighton nënshkruan me lojtarin hit të lojës “Football Manager”, madje anglezët e prezantuan përmes kësaj loje

Brighton nënshkruan me lojtarin hit të lojës “Football Manager”, madje anglezët e prezantuan përmes kësaj loje

Premier League
“Vizioni 2123” – Inteligjenca Artificiale tregon se si do të duket çdo stadium i Ligës Premier pas 100 vitesh

“Vizioni 2123” – Inteligjenca Artificiale tregon se si do të duket çdo stadium i Ligës Premier pas 100 vitesh

Shkumbin Pireva