LAJMI I FUNDIT:

Ka klauzolë largimi prej 1 miliard euro, por Barcelona e gatshme ta shes yllin e saj për vetëm 40 milionë

Ka klauzolë largimi prej 1 miliard euro, por Barcelona e gatshme ta shes yllin e saj për vetëm 40 milionë

Barcelona ende nuk është dorëzuar për titullin në La Liga, përkundër diferencës prej tetë pikëve.

Megjithatë katalunasit qysh tani kanë filluar të mendojnë për sezonin e ri, ku para se të përforcohen synojnë të shesin disa nga yjet e saj.


Ansu Fati është një nga futbollistët më të talentuar që ka dalë nga La Masia, por nuk i ka arritur pritshmëritë edhe për shkak të lëndimeve.

Barcelona i vendos çmimin përfundimtar Ansu Fatit
Lexo po ashtu Barcelona i vendos çmimin përfundimtar Ansu Fatit

Sulmuesi spanjoll është i huazuar te Brighton në Ligën Premier, derisa nuk pritet të rikthehet në Kataluni.

Përkundër se ka një klauzolë largimi nga Barcelona prej 1 miliardë eurove, katalunasit i kanë vendosur një çmim modest sulmuesit anësorë.

Blaugranat janë të gatshëm ta lejojnë Fatin të largohet nëse vije një ofertë prej 40 milionë eurove në klub.

Fati deri më tani ka zhvilluar 18 ndeshje me fanellën e skuadrës angleze ku ka realizuar katër gola dhe ka asistuar në një tjetër. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
“Nuk e dua më as edhe një euro nga ta, dua të largohem” – Luis Alblerto shpall divorcin para kohe me Lazion

“Nuk e dua më as edhe një euro nga ta, dua të largohem” – Luis Alblerto shpall divorcin para kohe me Lazion

Serie A
“Ne e dimë që mund të bëjmë histori, do të bëjmë çmos që të festojmë titullin” - Xhaka mesazh tifozëve para ndeshjes mes Werderin

“Ne e dimë që mund të bëjmë histori, do të bëjmë çmos që të festojmë titullin” - Xhaka mesazh tifozëve para ndeshjes mes Werderin

Bundesliga

"Nesër do të shënoj tre gola" – kujtohet historia ikonike e Cristiano Ronaldos për ndeshjen ndaj Wolfsburg

Liga e Kampionëve
Përgjigja brilante e Mike Tyson kur u pyet se kush do të fitonte duelin mes tij dhe Muhamed Ali

Përgjigja brilante e Mike Tyson kur u pyet se kush do të fitonte duelin mes tij dhe Muhamed Ali

Boks
Tifozët e Monterreyt kërcejnë mbi fanellën e Leo Messit pasi Inter Miami u eliminua

Tifozët e Monterreyt kërcejnë mbi fanellën e Leo Messit pasi Inter Miami u eliminua

Ligat tjera
“Juventusi t’ia jap fanellën me numrin 10-të” – Del Piero bekon si pasardhës të tij Yildizin

“Juventusi t’ia jap fanellën me numrin 10-të” – Del Piero bekon si pasardhës të tij Yildizin

Serie A
Kalo në kategori