LAJMI I FUNDIT:
Brahim Diaz

Brahim Diaz

129 Artikuj

Përplasje mes dy futbollistëve në fushë te Real Madridi, Valverde e ofendon rëndë Brahim Diazin

Përplasje mes dy futbollistëve në fushë te Real Madridi, Valverde e ofendon rëndë Brahim Diazin

La Liga
Ka impresionuar me Real Madridin këtë sezon, por Los Blancos mund ta shesin për çmimin e duhur

Ka impresionuar me Real Madridin këtë sezon, por Los Blancos mund ta shesin për çmimin e duhur

La Liga
Nga dy yje në secilën pozitë – Real Madridi i sezonit të ardhshëm duket i frikshëm me Mbappe, Davies dhe Alexander-Arnold

Nga dy yje në secilën pozitë – Real Madridi i sezonit të ardhshëm duket i frikshëm me Mbappe, Davies dhe Alexander-Arnold

La Liga
Po shkëlqen me Realin, dy top klubet angleze duan transferimin e Brahim Diaz

Po shkëlqen me Realin, dy top klubet angleze duan transferimin e Brahim Diaz

La Liga
“Ai na jep shumë mundësi” – Ancelotti tregon sulmuesin e Real Madridit i cili mund të luajë kudo

“Ai na jep shumë mundësi” – Ancelotti tregon sulmuesin e Real Madridit i cili mund të luajë kudo

La Liga
“Jam 100% i bindur”, ylli i ri i Marokut nuk është penduar që i ka kthyer shpinën Spanjës

“Jam 100% i bindur”, ylli i ri i Marokut nuk është penduar që i ka kthyer shpinën Spanjës

Përfaqësueset
FIFA jep miratimin, ylli i Real Madridit ndryshon kombëtaren

FIFA jep miratimin, ylli i Real Madridit ndryshon kombëtaren

Përfaqësueset
Ylli i Real Madridit, Brahim Diaz heq dorë nga Spanja, ai në të ardhmen do të luajë për Marokun

Ylli i Real Madridit, Brahim Diaz heq dorë nga Spanja, ai në të ardhmen do të luajë për Marokun

Përfaqësueset
Festoi golin e fitores në mënyrën e Bellingham, Diaz me fjalë të mëdha për anglezin 

Festoi golin e fitores në mënyrën e Bellingham, Diaz me fjalë të mëdha për anglezin 

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve, Leipzig 0-1 Real Madrid: Andriy Lunin më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Leipzig 0-1 Real Madrid: Andriy Lunin më i miri në fushë

Liga e Kampionëve
Real Madrid me shumë vështirësi mposht Leipzigun në udhëtim

Real Madrid me shumë vështirësi mposht Leipzigun në udhëtim

Liga e Kampionëve
‘Negocimi’ i penalltisë që humbi Joselu – Guler donte ta ekzekutonte, madje edhe Ancelotti e zgjodhi turkun

‘Negocimi’ i penalltisë që humbi Joselu – Guler donte ta ekzekutonte, madje edhe Ancelotti e zgjodhi turkun

La Liga
Real Madridi ka refuzuar një ofertë të rëndësishme në janar për Brahim Diaz

Real Madridi ka refuzuar një ofertë të rëndësishme në janar për Brahim Diaz

La Liga
Brahim Diaz “ia përfundoi karrierën” Frenkie de Jongut me lëvizjen mashtruese

Brahim Diaz “ia përfundoi karrierën” Frenkie de Jongut me lëvizjen mashtruese

La Liga
Përse Bellingham dhe Brahim mund të detyrohen t’i nënshtrohen operimit në fund të sezonit?

Përse Bellingham dhe Brahim mund të detyrohen t’i nënshtrohen operimit në fund të sezonit?

La Liga
Real Madridi fiton me golat e pjesës së dytë ndaj Arandinas dhe kalon tutje në Kupën e Mbretit

Real Madridi fiton me golat e pjesës së dytë ndaj Arandinas dhe kalon tutje në Kupën e Mbretit

La Liga
Real Madridi dëshiron që Spanja t’i japë një lojtari të njëjtin trajtim si Lamine Yamalit të Barcelonës

Real Madridi dëshiron që Spanja t’i japë një lojtari të njëjtin trajtim si Lamine Yamalit të Barcelonës

Përfaqësueset
Zbulohet shoku më i mirë i Bellingham te Real Madridi – e ndihmon anglezin të mësojë spanjisht dhe gjëra të tjera

Zbulohet shoku më i mirë i Bellingham te Real Madridi – e ndihmon anglezin të mësojë spanjisht dhe gjëra të tjera

La Liga
Real Madridi refuzon ofertën e gjigantit evropian për Brahim Diaz

Real Madridi refuzon ofertën e gjigantit evropian për Brahim Diaz

La Liga
Real Madridi fiton pa probleme ndaj Granadas dhe merr kreun e tabelës

Real Madridi fiton pa probleme ndaj Granadas dhe merr kreun e tabelës

La Liga
“Këtë e mësova nga maestro”, Brahim Diaz përqafon Modricin pasi shënoi gol të bukur në stërvitje

“Këtë e mësova nga maestro”, Brahim Diaz përqafon Modricin pasi shënoi gol të bukur në stërvitje

La Liga
Ancelotti nuk donte që Real Madridi të nënshkruante me 24 vjeçarin gjatë afatit kalimtar të verës

Ancelotti nuk donte që Real Madridi të nënshkruante me 24 vjeçarin gjatë afatit kalimtar të verës

La Liga
Ylli i Real Madridit do të largohet verën e ardhshme nëse Ancelotti vazhdon në krye të klubit

Ylli i Real Madridit do të largohet verën e ardhshme nëse Ancelotti vazhdon në krye të klubit

La Liga
Lojtarët dhe trajneri i Real Madridit pajisen me makinat e reja elektrike BMW

Lojtarët dhe trajneri i Real Madridit pajisen me makinat e reja elektrike BMW

La Liga