LAJMI I FUNDIT:

Borussia Monchengladbach

416 Artikuj

Formacionet zyrtare, Borussia Monchengladbach – Borussia Dortmund

Formacionet zyrtare, Borussia Monchengladbach – Borussia Dortmund

Bundesliga
Zakaria objektivi kryesor i Romës, Giallorosët do të tentojnë transferimin e zviceranit në janar

Zakaria objektivi kryesor i Romës, Giallorosët do të tentojnë transferimin e zviceranit në janar

Serie A
Interi mendon të përforcohet nga Bundesliga, kërkojnë dy lojtarë me parametra zero

Interi mendon të përforcohet nga Bundesliga, kërkojnë dy lojtarë me parametra zero

Serie A
Reali dëshiron transferimin e Ginter me parametra zero

Reali dëshiron transferimin e Ginter me parametra zero

Bundesliga
Roma rikthehet në janar për Zakarian

Roma rikthehet në janar për Zakarian

Serie A
Bayerni në bisedime me Ginter, mbrojtësi pritet t’iu bashkohet verën e ardhshme si transferim i lirë

Bayerni në bisedime me Ginter, mbrojtësi pritet t’iu bashkohet verën e ardhshme si transferim i lirë

Bundesliga
Roma arrin marrëveshje me Gladbachun për Denis Zakarian

Roma arrin marrëveshje me Gladbachun për Denis Zakarian

Bundesliga
Humbën me katër gola epërsi dhe iu lënduan katër futbollistë, shpërthen trajneri i Gladbach: Më mirë të rrinim mbyllur në shtëpi

Humbën me katër gola epërsi dhe iu lënduan katër futbollistë, shpërthen trajneri i Gladbach: Më mirë të rrinim mbyllur në shtëpi

Bundesliga
Interi futet në bisedime me agjentët e Marcus Thuram

Interi futet në bisedime me agjentët e Marcus Thuram

Serie A
Dizajni unik i kompanisë Puma për fanellat e treta të 10 klubeve evropiane nuk pritet mirë nga tifozët

Dizajni unik i kompanisë Puma për fanellat e treta të 10 klubeve evropiane nuk pritet mirë nga tifozët

Ndërkombëtare
Interi kthen sytë kah Thuram, fillojnë bisedimet me Borussia Monchengladbach

Interi kthen sytë kah Thuram, fillojnë bisedimet me Borussia Monchengladbach

Bundesliga
Notat e lojtarëve, Borussia M’gladbach 1-1 Bayern Munich: Sommer e Kimmich më të mirët në fushë

Notat e lojtarëve, Borussia M’gladbach 1-1 Bayern Munich: Sommer e Kimmich më të mirët në fushë

Bundesliga
Bundesliga nis me barazimin e kampionit, M’gladbach i shkaktoi shumë probleme Bayern Munuchut

Bundesliga nis me barazimin e kampionit, M’gladbach i shkaktoi shumë probleme Bayern Munuchut

Bundesliga
Bundesliga fillon me derbi: Borussia Monchengladbach – Bayern Munich, formacionet zyrtare

Bundesliga fillon me derbi: Borussia Monchengladbach – Bayern Munich, formacionet zyrtare

Bundesliga
Rikthehen emocionet e kampionateve të mëdha evropiane: Sot starton Liga Premier dhe Bundesliga

Rikthehen emocionet e kampionateve të mëdha evropiane: Sot starton Liga Premier dhe Bundesliga

Premier League
Garë e skuadrave londineze për Denis Zakarian

Garë e skuadrave londineze për Denis Zakarian

Bundesliga
Liverpooli e do transferimin e Neuhaus, por oferta e tyre është më e vogël se sa kërkon Gladbach

Liverpooli e do transferimin e Neuhaus, por oferta e tyre është më e vogël se sa kërkon Gladbach

Premier League
Locatelli shumë i shtrenjtë, Juventusi ka dy alternativa të tjera për mesfushën

Locatelli shumë i shtrenjtë, Juventusi ka dy alternativa të tjera për mesfushën

Serie A
Barcelona dhe Atletico Madrid rivalizojnë skuadrat angleze për Zakarian

Barcelona dhe Atletico Madrid rivalizojnë skuadrat angleze për Zakarian

La Liga
Zbulohet orari për edicionin e ri në Bundesliga, Bayerni nis mbrojtjen e titullit në udhëtim te Gladbachu

Zbulohet orari për edicionin e ri në Bundesliga, Bayerni nis mbrojtjen e titullit në udhëtim te Gladbachu

Bundesliga
Arsenali vendos për shitjen e Xhakës, garë mes tri skuadrave për mesfushorin shqiptar

Arsenali vendos për shitjen e Xhakës, garë mes tri skuadrave për mesfushorin shqiptar

Serie A
Liverpooli me tjetër përforcim nga Bundesliga, afër marrëveshjes me Gladbach për mesfushorin Neuhaus

Liverpooli me tjetër përforcim nga Bundesliga, afër marrëveshjes me Gladbach për mesfushorin Neuhaus

Bundesliga
Edhe një skuadër tjetër gjermane futet në garë për Rashicën

Edhe një skuadër tjetër gjermane futet në garë për Rashicën

Bundesliga
Kërkohet nga Roma dhe skuadrat gjermane, Arsenali vendos çmimin për Xhakën

Kërkohet nga Roma dhe skuadrat gjermane, Arsenali vendos çmimin për Xhakën

Serie A