LAJMI I FUNDIT:

Borussia Monchengladbach

414 Artikuj

Borussia Monchengladbach e mposht për herë të dytë Bayern Munich

Borussia Monchengladbach e mposht për herë të dytë Bayern Munich

Bundesliga
Formacionet zyrtare, Bayern Munich – Borussia Monchengladbach: Shqiptari Arijon Ibrahimovic në bankën rezervë te bavarezët

Formacionet zyrtare, Bayern Munich – Borussia Monchengladbach: Shqiptari Arijon Ibrahimovic në bankën rezervë te bavarezët

Bundesliga
Bayerni po i prin garës për transferimin e Ginter

Bayerni po i prin garës për transferimin e Ginter

Bundesliga
Ginter dhe Zakaria do të largohen nga Borussia Monchengladbach, shumë klube pas dyshes

Ginter dhe Zakaria do të largohen nga Borussia Monchengladbach, shumë klube pas dyshes

Bundesliga
Pesë yje që mund të ndërrojnë mjedis që në afatin kalimtar të janarit

Pesë yje që mund të ndërrojnë mjedis që në afatin kalimtar të janarit

Ndërkombëtare
Sanchez drejt largimit, Interi rikthehet te pista e Marcus Thuram

Sanchez drejt largimit, Interi rikthehet te pista e Marcus Thuram

Serie A
Juventusi e bën prioritet transferimin e Zakarias në janar

Juventusi e bën prioritet transferimin e Zakarias në janar

Serie A
Liverpooli i bashkohet garës për Zakarian dhe kërkon transferimin e tij qysh në janar

Liverpooli i bashkohet garës për Zakarian dhe kërkon transferimin e tij qysh në janar

Premier League
Newcastle përpilon një listë dëshirash me pesë lojtarë që synon t’i transferojë në janar

Newcastle përpilon një listë dëshirash me pesë lojtarë që synon t’i transferojë në janar

Premier League
Rekord i ri në Bundesliga: Shënohen pesë gola për 25 minuta

Rekord i ri në Bundesliga: Shënohen pesë gola për 25 minuta

Bundesliga
Juventusi fillon kontaktet e para me Gladbachun për Zakarian

Juventusi fillon kontaktet e para me Gladbachun për Zakarian

Serie A
Barcelona projekton transferimin e mbrojtësit gjerman Ginter

Barcelona projekton transferimin e mbrojtësit gjerman Ginter

Bundesliga
Interi favorit para Barcelonës për transferimin e Matthias Ginter

Interi favorit para Barcelonës për transferimin e Matthias Ginter

Serie A
Granit Xhaka i hap dyert për rikthimin te Monchengladbachu

Granit Xhaka i hap dyert për rikthimin te Monchengladbachu

Premier League
Interi rivalizon Juventusin dhe Romën për Zakarian

Interi rivalizon Juventusin dhe Romën për Zakarian

Serie A
Mourinho dëshiron pesë transferime të mëdha në janar, bien në sy dy yjet e Real Madridit

Mourinho dëshiron pesë transferime të mëdha në janar, bien në sy dy yjet e Real Madridit

Serie A
Notat e lojtarëve, B. M’gladbach 5-0 Bayern Munich: Sommer dhe Embolo shkëlqejnë, Neuer dështim i madh

Notat e lojtarëve, B. M’gladbach 5-0 Bayern Munich: Sommer dhe Embolo shkëlqejnë, Neuer dështim i madh

Bundesliga
Borussia Moenchengladbach e shkatërron Bayern Munichun, ia shënon pesë gola dhe i eliminon nga DFB Pokal

Borussia Moenchengladbach e shkatërron Bayern Munichun, ia shënon pesë gola dhe i eliminon nga DFB Pokal

Bundesliga
Formacionet startuese: Bayerni kërkon raundin tjetër të DFB Pokal ndaj Monchengladbachut

Formacionet startuese: Bayerni kërkon raundin tjetër të DFB Pokal ndaj Monchengladbachut

Ndërkombëtare
Manchester City i bashkohet garës për Denis Zakarian

Manchester City i bashkohet garës për Denis Zakarian

Bundesliga
Roma afër t’i sigurojë shërbimet e Denis Zakarias

Roma afër t’i sigurojë shërbimet e Denis Zakarias

Serie A
Borussia Dortmund pa Haalandin nuk ia del, mposhtet nga Borussia M’Gladbach

Borussia Dortmund pa Haalandin nuk ia del, mposhtet nga Borussia M’Gladbach

Bundesliga
Formacionet zyrtare, Borussia Monchengladbach – Borussia Dortmund

Formacionet zyrtare, Borussia Monchengladbach – Borussia Dortmund

Bundesliga
Zakaria objektivi kryesor i Romës, Giallorosët do të tentojnë transferimin e zviceranit në janar

Zakaria objektivi kryesor i Romës, Giallorosët do të tentojnë transferimin e zviceranit në janar

Serie A