LAJMI I FUNDIT:

Bayer Leverkusen

590 Artikuj

Arsenali mendon transferimin e Diabyt në janar

Arsenali mendon transferimin e Diabyt në janar

Bundesliga
Interi gati për ta shituar në janar gjermanin Robin Gosens

Interi gati për ta shituar në janar gjermanin Robin Gosens

Serie A
Një nga pendesat më të mëdha në karrierën e Kloppit: Trajneri i Liverpoolit zbulon se nuk nënshkroi me Son

Një nga pendesat më të mëdha në karrierën e Kloppit: Trajneri i Liverpoolit zbulon se nuk nënshkroi me Son

Premier League
Hidhet shorti për Ligën e Evropës – përballje gjigantësh në fazën e eliminimit direkt

Hidhet shorti për Ligën e Evropës – përballje gjigantësh në fazën e eliminimit direkt

Liga e Evropës
Porto fiton dhe del nga grupi si lider, Atletico Madridi eliminohet nga garat evropiane

Porto fiton dhe del nga grupi si lider, Atletico Madridi eliminohet nga garat evropiane

Liga e Kampionëve
Real Madridi e gjen pasardhësin e Dani Carvajalit në Bundesliga

Real Madridi e gjen pasardhësin e Dani Carvajalit në Bundesliga

La Liga
Tuchel refuzoi oferta joshëse pas largimit nga Chelsea

Tuchel refuzoi oferta joshëse pas largimit nga Chelsea

Premier League
Barcelona ka ’19 objektiva transferimi’ për afatin e janarit, pavarësisht problemeve financiare

Barcelona ka ’19 objektiva transferimi’ për afatin e janarit, pavarësisht problemeve financiare

Shkumbin Pireva
Ronaldo do të largohet në janar, United ka tre opsione për ta zëvendësuar portugezin

Ronaldo do të largohet në janar, United ka tre opsione për ta zëvendësuar portugezin

Premier League
Xabi Alonso jep mendimin e tij për dështimin e skuadrave spanjolle në Ligën e Kampionëve

Xabi Alonso jep mendimin e tij për dështimin e skuadrave spanjolle në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Festa e Portos në aeroplan është thjeshtë e jashtëzakonshme, portugezët derisa udhëtonin e kuptuan se siguruan kualifikimin

Festa e Portos në aeroplan është thjeshtë e jashtëzakonshme, portugezët derisa udhëtonin e kuptuan se siguruan kualifikimin

Liga e Kampionëve
Eliminimi dramatik i Atleticos nga Liga e Kampionëve – gjyqtari akordoi penallti pasi fillimisht mbylli ndeshjen, por Carrasco e humbi atë

Eliminimi dramatik i Atleticos nga Liga e Kampionëve – gjyqtari akordoi penallti pasi fillimisht mbylli ndeshjen, por Carrasco e humbi atë

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve në ndeshjen Atletico 2-2 Leverkusen

Notat e lojtarëve në ndeshjen Atletico 2-2 Leverkusen

Liga e Kampionëve
Barazojnë Atletico dhe Leverkusen, kualifikohet Porto

Barazojnë Atletico dhe Leverkusen, kualifikohet Porto

Liga e Kampionëve
Atletico nuk guxon të gabojë ndaj Leverkusenit – formacionet startuese

Atletico nuk guxon të gabojë ndaj Leverkusenit – formacionet startuese

Liga e Kampionëve
Atletico e ka fitoren si opsion të vetëm ndaj Leverkusenit – formacionet e mundshme

Atletico e ka fitoren si opsion të vetëm ndaj Leverkusenit – formacionet e mundshme

Liga e Kampionëve
Sot zhvillohen shumë ndeshje interesante në Ligën e Kampionëve, vëmendja te ‘grupi i vdekjes’

Sot zhvillohen shumë ndeshje interesante në Ligën e Kampionëve, vëmendja te ‘grupi i vdekjes’

Liga e Kampionëve
Manchester United planifikon të dërgojë ofertë për Jeremie Frimpong

Manchester United planifikon të dërgojë ofertë për Jeremie Frimpong

Bundesliga
Real Madridi e shikon Xabi Alonson si opsion për trajner të ardhshëm të ekipit

Real Madridi e shikon Xabi Alonson si opsion për trajner të ardhshëm të ekipit

La Liga
Bayer Leverkuseni prezanton trajnerin Xabi Alonso

Bayer Leverkuseni prezanton trajnerin Xabi Alonso

Bundesliga
Bayerni nuk është dorëzuar për Wirtz, synon transferimin e tij në vitin 2023

Bayerni nuk është dorëzuar për Wirtz, synon transferimin e tij në vitin 2023

Bundesliga
Top skuadrat angleze pas Diabyt, Leverkusen synon të fitojë rreth 100 milionë euro nga shitja e francezit

Top skuadrat angleze pas Diabyt, Leverkusen synon të fitojë rreth 100 milionë euro nga shitja e francezit

Bundesliga
Notat e lojtarëve, Bayern Munich 4-0 Bayer Leverkusen: Musiala lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve, Bayern Munich 4-0 Bayer Leverkusen: Musiala lojtar i ndeshjes

Bundesliga
Bayern Munich kthehet me spektakël te fitorja, mposht në shtëpi Bayer Leverkusenin

Bayern Munich kthehet me spektakël te fitorja, mposht në shtëpi Bayer Leverkusenin

Bundesliga