LAJMI I FUNDIT:

Autobusi

193 Artikuj

Shtatë persona humbin jetën pasi një autobus doli nga ura dhe ra në një lum të Shën Petersburgut

Shtatë persona humbin jetën pasi një autobus doli nga ura dhe ra në një lum të Shën Petersburgut

Evropa
Çifti e shndërron autobusin e shkollës në një shtëpi për të jetuar

Çifti e shndërron autobusin e shkollës në një shtëpi për të jetuar

Auto Fun
Rrokulliset autobusi dhe bie në lumë, humbin jetën 25 persona në Peru

Rrokulliset autobusi dhe bie në lumë, humbin jetën 25 persona në Peru

Amerika Latine
Autobusi që transportonte dhjetëra nxënës doli nga rruga dhe u përmbys – detaje dhe pamje nga aksidenti i së dielës në Gjermani

Autobusi që transportonte dhjetëra nxënës doli nga rruga dhe u përmbys – detaje dhe pamje nga aksidenti i së dielës në Gjermani

Evropa
Momenti i frikshëm: Kamioni i çimentos përplaset me autobusin e shkollës në një autostradë të Teksasit, dy të vdekur

Momenti i frikshëm: Kamioni i çimentos përplaset me autobusin e shkollës në një autostradë të Teksasit, dy të vdekur

Amerika
Një autobus me rreth 20 fëmijë del nga rruga në Kroaci – mediat sjellin detajet e para të ngjarjes

Një autobus me rreth 20 fëmijë del nga rruga në Kroaci – mediat sjellin detajet e para të ngjarjes

Kroacia
A mund gjeni 10 dallimet midis këtyre dy imazheve?

A mund gjeni 10 dallimet midis këtyre dy imazheve?

Auto Fun
Një autobus me turistë nga BeH është përmbysur pranë Venecias, disa të lënduar

Një autobus me turistë nga BeH është përmbysur pranë Venecias, disa të lënduar

Evropa
Një nxënës i vdekur, disa të lënduar – pasi një autobus shkollor godet një automjet, del nga rruga dhe përplaset me një pemë në Gjermani

Një nxënës i vdekur, disa të lënduar – pasi një autobus shkollor godet një automjet, del nga rruga dhe përplaset me një pemë në Gjermani

Evropa
Katërmbëdhjetë të vdekur pasi një autobus dykatësh doli nga rruga dhe u përplas me një pemë në Tajlandë

Katërmbëdhjetë të vdekur pasi një autobus dykatësh doli nga rruga dhe u përplas me një pemë në Tajlandë

Nga Bota
Autobusi i parkuar në Australi befasisht filloi të lëvizë drejt pompës së derivateve, 14-vjeçarja futet me shpejtësi dhe ia ndryshon drejtimin

Autobusi i parkuar në Australi befasisht filloi të lëvizë drejt pompës së derivateve, 14-vjeçarja futet me shpejtësi dhe ia ndryshon drejtimin

Australia
Dy automjete ndodhen në një kryqëzim ku ka semaforë dhe shenja komunikacioni. Kush ka përparësi kalimi?

Dy automjete ndodhen në një kryqëzim ku ka semaforë dhe shenja komunikacioni. Kush ka përparësi kalimi?

Trend
Brenda autobusit në Bogotë, vajza depilon këmbët – pamjet bëhen virale

Brenda autobusit në Bogotë, vajza depilon këmbët – pamjet bëhen virale

Interesante
Publikohen pamjet e aksidentit fatal në Itali, ku autobusi bie nga ura

Publikohen pamjet e aksidentit fatal në Itali, ku autobusi bie nga ura

Evropa
“Ku janë zjarrfikësit, atje po vdesin 50 njerëz” – pamjet dramatike pas aksidentit në Itali

“Ku janë zjarrfikësit, atje po vdesin 50 njerëz” – pamjet dramatike pas aksidentit në Itali

Evropa
Para aksidentit fatal, shoferi i autobusit të djegur në Venedik kishte postuar një fotografi

Para aksidentit fatal, shoferi i autobusit të djegur në Venedik kishte postuar një fotografi

Evropa
“Ka shumë të vdekur”, fjalët e para të zjarrfikësve që arritën në vendin ku u aksidentua autobusi në Venedik – që humbën jetën 21 persona

“Ka shumë të vdekur”, fjalët e para të zjarrfikësve që arritën në vendin ku u aksidentua autobusi në Venedik – që humbën jetën 21 persona

Evropa
Shtatë nga pasagjerët humbën ndjenjat, mbetet mister çfarë ndodhi në autobusin që udhëtonte nga Franca për në Bosnje dhe Hercegovinë

Shtatë nga pasagjerët humbën ndjenjat, mbetet mister çfarë ndodhi në autobusin që udhëtonte nga Franca për në Bosnje dhe Hercegovinë

Bosnja
Një i vdekur dhe dhjetëra të lënduar – pamje nga një aksident kur një autobus u përplas dhe rrëshqiti “poshtë një autostrade” në shtetin e Nju Jorkut

Një i vdekur dhe dhjetëra të lënduar – pamje nga një aksident kur një autobus u përplas dhe rrëshqiti “poshtë një autostrade” në shtetin e Nju Jorkut

Amerika
Dy të vdekur dhe disa të lënduar pasi një autobus ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në pjesën pranë një magjistraleje në Mal të Zi

Dy të vdekur dhe disa të lënduar pasi një autobus ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në pjesën pranë një magjistraleje në Mal të Zi

Mali i Zi
Autobusi që po shkonte për në Gjermani përfshihet nga flakët në një autostradë në Slloveni – shpëtojnë pasagjerët

Autobusi që po shkonte për në Gjermani përfshihet nga flakët në një autostradë në Slloveni – shpëtojnë pasagjerët

Sllovenia
Aksident i rëndë në Selanik mes autobusit me targa të Nishit dhe dy veturave greke – të paktën tre të vdekur dhe dhjetëra të lënduar

Aksident i rëndë në Selanik mes autobusit me targa të Nishit dhe dy veturave greke – të paktën tre të vdekur dhe dhjetëra të lënduar

Greqia
Dhjetë nxënës të lënduar nga përmbysja e një autobusi në Kagoshima të Japonisë

Dhjetë nxënës të lënduar nga përmbysja e një autobusi në Kagoshima të Japonisë

Azia
Një autobus kaplohet nga zjarri në një autostradë në Argjentinë, pasagjerët largohen të kapluar nga paniku

Një autobus kaplohet nga zjarri në një autostradë në Argjentinë, pasagjerët largohen të kapluar nga paniku

Amerika