LAJMI I FUNDIT:

Autobus

103 Artikuj

RMV, një autobus kapet në flakë në aksin Ohër – Strugë, nuk ka të lënduar

RMV, një autobus kapet në flakë në aksin Ohër – Strugë, nuk ka të lënduar

Maqedonia e Veriut
Biletat në Maqedoni, më lirë me aeroplan se sa me autobus

Biletat në Maqedoni, më lirë me aeroplan se sa me autobus

Maqedonia e Veriut
Për shkak të protestës, nesër në disa rrugë të Shkupit do të ketë regjim të posaçëm komunikacioni

Për shkak të protestës, nesër në disa rrugë të Shkupit do të ketë regjim të posaçëm komunikacioni

Maqedonia e Veriut
Shoferët e autobusave nesër protestojnë para Qeverisë së RMV-së

Shoferët e autobusave nesër protestojnë para Qeverisë së RMV-së

Maqedonia e Veriut
Në Maqedoni brenda një dite 60 autobusë konstatohen me defekte

Në Maqedoni brenda një dite 60 autobusë konstatohen me defekte

Maqedonia e Veriut
Merr flakë autobusi në autostradën Fier – Vlorë

Merr flakë autobusi në autostradën Fier – Vlorë

Shqipëri
Shoferi i autobusit nga Kosova që shkaktoi aksidentin në Sllavonski Brod të Kroacisë, dënohet me gjashtë vjet burgim

Shoferi i autobusit nga Kosova që shkaktoi aksidentin në Sllavonski Brod të Kroacisë, dënohet me gjashtë vjet burgim

Kroacia
Po udhëtonin me autobus, ngacmohen seksualisht dy femra

Po udhëtonin me autobus, ngacmohen seksualisht dy femra

Kronika e Zezë
Pensionistja britanike që shijoi në maksimum aventurën e jetës, udhëtoi mbi 3.500 kilometra me autobus

Pensionistja britanike që shijoi në maksimum aventurën e jetës, udhëtoi mbi 3.500 kilometra me autobus

Kuriozitete
Autobusi që brenda 15 sekondave shndërrohet në tren

Autobusi që brenda 15 sekondave shndërrohet në tren

Lajme Teknologji
I ishin zbuluar flokët në autobus, “policët e moralit” në Iran tentojnë ta tërheqin zvarrë gruan – i kërkojnë të vendosë shami në kokë

I ishin zbuluar flokët në autobus, “policët e moralit” në Iran tentojnë ta tërheqin zvarrë gruan – i kërkojnë të vendosë shami në kokë

Azia
Deshi ta ngacmojë seksualisht gruan në autobus, pendohet keq braziliani – ajo e kap për fyti dhe për pak sa nuk e ngufat  

Deshi ta ngacmojë seksualisht gruan në autobus, pendohet keq braziliani – ajo e kap për fyti dhe për pak sa nuk e ngufat  

Amerika Latine
Shoferi i autobusit shpëton 25 nxënës nga zjarri që kishte kapluar mjetin me të cilin udhëtonin, italianët e duartrokasin për veprimin dhe guximin

Shoferi i autobusit shpëton 25 nxënës nga zjarri që kishte kapluar mjetin me të cilin udhëtonin, italianët e duartrokasin për veprimin dhe guximin

Evropa
Momenti kur zjarri kaplon autobusët elektrikë?

Momenti kur zjarri kaplon autobusët elektrikë?

Auto Lajme
Rekruti amerikan me çdo kusht dëshironte të shkonte në shtëpi, “rrëmbeu” autobusin e shkollës me nxënës – por u arrestuar nga policia

Rekruti amerikan me çdo kusht dëshironte të shkonte në shtëpi, “rrëmbeu” autobusin e shkollës me nxënës – por u arrestuar nga policia

Dështime
Autobusi i shkollës i konvertuar në shtëpi të vogël

Autobusi i shkollës i konvertuar në shtëpi të vogël

Auto Lajme
Pamjet rrëqethëse, autobusët e udhëtarëve ngarkohen me arkivole të viktimave nga COVID-19 në Turqi

Pamjet rrëqethëse, autobusët e udhëtarëve ngarkohen me arkivole të viktimave nga COVID-19 në Turqi

Ballkan
U kërkoi të bartin maska dhe njërin prej tyre e goditi shuplakë në autobus, 53-vjeçari nga Rusia theret për vdekje – kamerat filmuan fjalosjen

U kërkoi të bartin maska dhe njërin prej tyre e goditi shuplakë në autobus, 53-vjeçari nga Rusia theret për vdekje – kamerat filmuan fjalosjen

Evropa
E kritikuan që nuk barte maskë brenda autobusit, kanadezja pështynë në fytyrë – ai i kundërpërgjigjet duke e nxjerrë me forcë jashtë mjetit

E kritikuan që nuk barte maskë brenda autobusit, kanadezja pështynë në fytyrë – ai i kundërpërgjigjet duke e nxjerrë me forcë jashtë mjetit

Amerika
Pasagjeri rus rrah konduktoren që i kërkoi të bartë maskë, madje ajo ia kishte falur një maskë – por ai e nokautoi

Pasagjeri rus rrah konduktoren që i kërkoi të bartë maskë, madje ajo ia kishte falur një maskë – por ai e nokautoi

Evropa
Incident në Louisiana, 11-vjeçari vjedh autobusin e shkollës – tentoi të arratiset nga policia derisa u përplas në pemë

Incident në Louisiana, 11-vjeçari vjedh autobusin e shkollës – tentoi të arratiset nga policia derisa u përplas në pemë

Interesante
Testohet vetura Opel Omega – me shpejtësi 208 km/orë godet një autobus

Testohet vetura Opel Omega – me shpejtësi 208 km/orë godet një autobus

Auto Lajme
Filmohet burri në Nju Jork duke qëndruar i varur në pjesën e pasme të një autobusi në lëvizje

Filmohet burri në Nju Jork duke qëndruar i varur në pjesën e pasme të një autobusi në lëvizje

Fun Lajme
Udhëtimi më i gjatë në botë me autobus, nga New Delhi për në Londër për 70 ditë

Udhëtimi më i gjatë në botë me autobus, nga New Delhi për në Londër për 70 ditë

Interesante