LAJMI I FUNDIT:

Audi A4

20 Artikuj

Audi tërheq nga shitja në Britaninë të Madhe modelet S4 dhe S5 me naftë

Audi tërheq nga shitja në Britaninë të Madhe modelet S4 dhe S5 me naftë

Auto Lajme
Shoferi i një Audie A4 i cili u përplas me një tren në Bullgari u përpoq të thyente xhamin për ta marrë telefonin nga vetura

Shoferi i një Audie A4 i cili u përplas me një tren në Bullgari u përpoq të thyente xhamin për ta marrë telefonin nga vetura

Auto Lajme
Audi A4 i fundit me lëndë djegëse fosile vjen së shpejti

Audi A4 i fundit me lëndë djegëse fosile vjen së shpejti

Auto Lajme
Audi A4 i ri do të ketë edhe motor me naftë

Audi A4 i ri do të ketë edhe motor me naftë

Auto Lajme
Audi A4 dhe A6 kalojnë në energji elektrike

Audi A4 dhe A6 kalojnë në energji elektrike

Auto Lajme
Kapet duke u testuar Genesis G70 i ri, ngjashmëri të madhe me G80

Kapet duke u testuar Genesis G70 i ri, ngjashmëri të madhe me G80

Modelet e Reja
Audi A3 i ri nuk pritet të ketë ndryshime të mëdha në pjesën e jashtme

Audi A3 i ri nuk pritet të ketë ndryshime të mëdha në pjesën e jashtme

Modelet e Reja
Teknologjia e lartë në brendi të Audi Q5

Teknologjia e lartë në brendi të Audi Q5

Modelet e Reja
Shfaqet për herë të parë versioni ri i Audi RS5

Shfaqet për herë të parë versioni ri i Audi RS5

Modelet e Reja
Audi A4 është lansuar për të rivalizuar me BMW X3 Series (Foto)

Audi A4 është lansuar për të rivalizuar me BMW X3 Series (Foto)

Modelet e Reja
Audi më i famshëm në histori, ka mbushur 25 vjet (Foto)

Audi më i famshëm në histori, ka mbushur 25 vjet (Foto)

Auto Fun
Ndryshimet e Audi A5 me tavan të hapur, u panë derisa testohej në mot të ftohtë (Foto)

Ndryshimet e Audi A5 me tavan të hapur, u panë derisa testohej në mot të ftohtë (Foto)

Modelet e Reja
Modelet e reja nga Mitsubishi do të kenë dizajnë shumë më të mira (Foto)

Modelet e reja nga Mitsubishi do të kenë dizajnë shumë më të mira (Foto)

Auto Lajme
Lexus ES 2019 me çmim shumë më të lartë se konkurrentët (Foto)

Lexus ES 2019 me çmim shumë më të lartë se konkurrentët (Foto)

Modelet e Reja
Lexus premton vazhdimin e prodhimit të veturave të zakonshme, përkundër që ato SUV po e dominojnë tregun (Foto)

Lexus premton vazhdimin e prodhimit të veturave të zakonshme, përkundër që ato SUV po e dominojnë tregun (Foto)

Auto Lajme
Audi kthen prapa më se një milion makina (Foto)

Audi kthen prapa më se një milion makina (Foto)

Auto Lajme
Humbi kontrollin dhe hyri në një shtëpi me veturë, shoferi arratiset pa gjurmë (Foto)

Humbi kontrollin dhe hyri në një shtëpi me veturë, shoferi arratiset pa gjurmë (Foto)

Ngjarje
Volkswagen po përgatitë rivalin e modeleve Raptor dhe A4 (Foto)

Volkswagen po përgatitë rivalin e modeleve Raptor dhe A4 (Foto)

Modelet e Reja
Alfa Romeo në telashe, modeli Giulia është shitur shumë pak gjatë këtij viti (Foto)

Alfa Romeo në telashe, modeli Giulia është shitur shumë pak gjatë këtij viti (Foto)

Ngjarje
Një sjellje jo e mirë, babës ia kërciti damarin: Veturën që ia bleu vajzës, ia shkatërroi me ekskavator! (Video)

Një sjellje jo e mirë, babës ia kërciti damarin: Veturën që ia bleu vajzës, ia shkatërroi me ekskavator! (Video)

Auto Fun