LAJMI I FUNDIT:

Atlanta

66 Artikuj

Atlanta goditet nga moti i ligë, shoferi ngec brenda veturës nga niveli i ujit – policët i dalin në ndihmë

Atlanta goditet nga moti i ligë, shoferi ngec brenda veturës nga niveli i ujit – policët i dalin në ndihmë

Amerika
Trump pas daljes nga burgu: Është një përvojë shumë e tmerrshme fotografimi si i burgosur

Trump pas daljes nga burgu: Është një përvojë shumë e tmerrshme fotografimi si i burgosur

Amerika
Derisa ikte nga policia në Atlanta shtypi kalimtarët e rastit me veturë – publikohen pamjet rrëqethëse

Derisa ikte nga policia në Atlanta shtypi kalimtarët e rastit me veturë – publikohen pamjet rrëqethëse

Amerika
Një mjeke në SHBA gjatë asistimit në lindje, tërhoqi me forcë kokën e foshnjës – ia këputi

Një mjeke në SHBA gjatë asistimit në lindje, tërhoqi me forcë kokën e foshnjës – ia këputi

Amerika
Ky shofer ju tregon të gjitha mënyrat e gabuara për të shmangur një përplasje

Ky shofer ju tregon të gjitha mënyrat e gabuara për të shmangur një përplasje

Auto Lajme
“Gjakftohtësi në sallonin e thonjve në Atalanta” – grabitësi largohet duar bosh pasi u injorua nga të gjithë

“Gjakftohtësi në sallonin e thonjve në Atalanta” – grabitësi largohet duar bosh pasi u injorua nga të gjithë

Amerika
Një i vdekur dhe tre të plagosur në një sulm të armatosur në Atlanta

Një i vdekur dhe tre të plagosur në një sulm të armatosur në Atlanta

Amerika
Amerikani që vdiq në qeli “ishte ngrënë i gjallë nga insektet”

Amerikani që vdiq në qeli “ishte ngrënë i gjallë nga insektet”

Amerika
Largohet më në fund bufi nga i cili u mbyll biblioteka e kolegjit të Xhorxhias për ditë të tëra

Largohet më në fund bufi nga i cili u mbyll biblioteka e kolegjit të Xhorxhias për ditë të tëra

Fun Lajme
Me veturën e vjedhur të policisë ikte nga zyrtarët policorë në Atlanta, rrokulliset dhe mjeti i përfshihet nga zjarri në shina – shpëtohet nga përplasja me trenin

Me veturën e vjedhur të policisë ikte nga zyrtarët policorë në Atlanta, rrokulliset dhe mjeti i përfshihet nga zjarri në shina – shpëtohet nga përplasja me trenin

Amerika
U tallen në TikTok me gratë që kanë shkuar për të lindur, menaxhmenti i spitalit në Atlanta shkarkon mamitë  

U tallen në TikTok me gratë që kanë shkuar për të lindur, menaxhmenti i spitalit në Atlanta shkarkon mamitë  

Amerika
Të shtëna armësh “midis dy grupeve” jashtë një supermarketi në periferi të Atlantës, SHBA

Të shtëna armësh “midis dy grupeve” jashtë një supermarketi në periferi të Atlantës, SHBA

Amerika
Një pasagjer me prerëse të kutive nxiti një aeroplan të Frontier Airlines të bënte një ulje emergjente

Një pasagjer me prerëse të kutive nxiti një aeroplan të Frontier Airlines të bënte një ulje emergjente

Interesante
Punëtorët e Apple Store në Oklahoma votojnë për bashkim në sindikata

Punëtorët e Apple Store në Oklahoma votojnë për bashkim në sindikata

Lajme Teknologji
Pasagjerët kanë përjetuar një ulje të frikshme në Atlanta kur një pjesë e aeroplanit u përfshi nga flakët

Pasagjerët kanë përjetuar një ulje të frikshme në Atlanta kur një pjesë e aeroplanit u përfshi nga flakët

Nga Bota
Pamjet shfaqin një roje sigurie duke u qëlluar në kokë në Atlanta

Pamjet shfaqin një roje sigurie duke u qëlluar në kokë në Atlanta

Amerika
Bashkëpronari i Atalantës konfirmon se do të bëjë ofertë të majme për blerjen e Chelseat

Bashkëpronari i Atalantës konfirmon se do të bëjë ofertë të majme për blerjen e Chelseat

Premier League
E zë duke e tradhtuar me tjetrën, gruaja nga Atlanta i hakmerret – ia hedh nga dritarja televizorin dhe PS5

E zë duke e tradhtuar me tjetrën, gruaja nga Atlanta i hakmerret – ia hedh nga dritarja televizorin dhe PS5

Dështime
Jeta interesante e këtij burri të gjatë që u detyrua të ndërronte aeroplanët pasi nuk e zinte ulësja

Jeta interesante e këtij burri të gjatë që u detyrua të ndërronte aeroplanët pasi nuk e zinte ulësja

Interesante
Refuzon të bartë maskën në aeroplan, gruaja e godet shuplakë një burrë në SHBA – madje e pështyn në fytyrë

Refuzon të bartë maskën në aeroplan, gruaja e godet shuplakë një burrë në SHBA – madje e pështyn në fytyrë

Amerika
Katër të vdekur nga të shtënat në periferi të Atlantës – mesin e tyre një polic dhe i dyshuari

Katër të vdekur nga të shtënat në periferi të Atlantës – mesin e tyre një polic dhe i dyshuari

Amerika
Arma e një pasagjeri shkrepi aksidentalisht në aeroportin e Atlantës – panik dhe ndalim fluturimesh, tre të lënduar nga kaosi i krijuar

Arma e një pasagjeri shkrepi aksidentalisht në aeroportin e Atlantës – panik dhe ndalim fluturimesh, tre të lënduar nga kaosi i krijuar

Amerika
Katër të plagosur pas shpërthimit në një kompleks apartamenti në Atlanta

Katër të plagosur pas shpërthimit në një kompleks apartamenti në Atlanta

Amerika
‘Ring boksi’ në një restorant në Atlanta – punëtori grushton klientin dhe e rrëzon atë në tokë

‘Ring boksi’ në një restorant në Atlanta – punëtori grushton klientin dhe e rrëzon atë në tokë

Amerika