LAJMI I FUNDIT:

Atentat

124 Artikuj

Atentatet e bujshme, operacion policor në disa qytete të Shqipërisë me urdhër të SPAK

Atentatet e bujshme, operacion policor në disa qytete të Shqipërisë me urdhër të SPAK

Shqipëri
Kryeministri sllovak në gjendje kritike në spital pasi u qëllua disa herë

Kryeministri sllovak në gjendje kritike në spital pasi u qëllua disa herë

Evropa
Kurti shpreh keqardhje për plagosjen e kryeministrit sllovak

Kurti shpreh keqardhje për plagosjen e kryeministrit sllovak

Kosovë
Atentati ndaj kryeministrit sllovak – momenti kur ai i plagosur futet në makinë dhe i arrestimit të të dyshuarit

Atentati ndaj kryeministrit sllovak – momenti kur ai i plagosur futet në makinë dhe i arrestimit të të dyshuarit

Evropa
Sulmi me armë ndaj çiftit shqiptar në Greqi, detaje nga ngjarja dhe lidhja me Ervis Martinajn

Sulmi me armë ndaj çiftit shqiptar në Greqi, detaje nga ngjarja dhe lidhja me Ervis Martinajn

Shqipëri
Parandalohet atentati ndaj Zelenskyt, pjesëtarët e inteligjencës ukrainase arrestojnë agjentët rusë – planifikonin rrëmbimin dhe vrasjen e tij

Parandalohet atentati ndaj Zelenskyt, pjesëtarët e inteligjencës ukrainase arrestojnë agjentët rusë – planifikonin rrëmbimin dhe vrasjen e tij

Evropa
Atentati ndaj shqiptarit në Bruksel për gjakmarrje, detaje të reja nga ngjarja

Atentati ndaj shqiptarit në Bruksel për gjakmarrje, detaje të reja nga ngjarja

Shqipëri
Atentat me armë zjarri shqiptarit në Belgjikë, dyshimet e para

Atentat me armë zjarri shqiptarit në Belgjikë, dyshimet e para

Shqipëri
Një shqiptar qëllohet me pesë plumba në Spanjë

Një shqiptar qëllohet me pesë plumba në Spanjë

Shqipëri
Zbardhet atentati kundër Gentjan Bejtjas, arrestohet autori

Zbardhet atentati kundër Gentjan Bejtjas, arrestohet autori

Shqipëri
Breshëri plumbash e më pas flakë, dalin pamjet e atentatit në Shkodër

Breshëri plumbash e më pas flakë, dalin pamjet e atentatit në Shkodër

Shqipëri
Atentati me 80 plumba ndaj policit e kunatit të tij në Shkodër, zbardhet dëshmia e tyre: U fshehëm pas makinës derisa autorët u larguan

Atentati me 80 plumba ndaj policit e kunatit të tij në Shkodër, zbardhet dëshmia e tyre: U fshehëm pas makinës derisa autorët u larguan

Shqipëri
Atentati në Shkodër, 30 plumba drejt shënjestrës –  të plagosurit në gjendje të rëndë

Atentati në Shkodër, 30 plumba drejt shënjestrës – të plagosurit në gjendje të rëndë

Shqipëri
Zogu, pasi plagoset nga Beqir Valteri: Qetësi, këto ngjarje kanë ndodhur edhe më parë!

Zogu, pasi plagoset nga Beqir Valteri: Qetësi, këto ngjarje kanë ndodhur edhe më parë!

Histori
Raportimi i shefit të AKI-së, deputeti Zyba tregon nëse kishte plan për atentat ndaj Kurtit

Raportimi i shefit të AKI-së, deputeti Zyba tregon nëse kishte plan për atentat ndaj Kurtit

Siguri
Shqiptarit në Greqi i bëhet atentat

Shqiptarit në Greqi i bëhet atentat

Shqipëri
Ekzekutimi në Vlorë, snajper me rreze deri në 1 mijë metër – policia kërkon ndihmën e qytetarëve

Ekzekutimi në Vlorë, snajper me rreze deri në 1 mijë metër – policia kërkon ndihmën e qytetarëve

Shqipëri
Ekzekutimi me snajper në Vlorë, ende nuk është gjetur autori, lirohen 15 të ndaluarit

Ekzekutimi me snajper në Vlorë, ende nuk është gjetur autori, lirohen 15 të ndaluarit

Shqipëri
Nga “Sako” te “Sabbati”, snajperët që u përdorën në atentatet mafioze në Shqipëri

Nga “Sako” te “Sabbati”, snajperët që u përdorën në atentatet mafioze në Shqipëri

Shqipëri
Kushëriri i Ardian Nikulajt vdiq në spital, detaje nga atentati me kallashnikov në Lezhë

Kushëriri i Ardian Nikulajt vdiq në spital, detaje nga atentati me kallashnikov në Lezhë

Shqipëri
Del video e atentatit ndaj ish-kreut të bashkisë Shëngjin, Berisha: Aktet horror në farsën elektorale të 14 majit

Del video e atentatit ndaj ish-kreut të bashkisë Shëngjin, Berisha: Aktet horror në farsën elektorale të 14 majit

Shqipëri
Dinamika e vrasjes në Rrëshen, Kola: U qëllua me breshëri kallashnikovi mes njerëzve

Dinamika e vrasjes në Rrëshen, Kola: U qëllua me breshëri kallashnikovi mes njerëzve

Shqipëri
Atentati në Rrëshen, gjendet makina e autorëve, RENEA e FNSH blindojnë zonën

Atentati në Rrëshen, gjendet makina e autorëve, RENEA e FNSH blindojnë zonën

Shqipëri
Vrasja në Vlorë, familjarët e viktimës ankohen për vonesat në morg

Vrasja në Vlorë, familjarët e viktimës ankohen për vonesat në morg

Shqipëri