LAJMI I FUNDIT:

Astrit Fazliu

34 Artikuj

Zyrtare: Astrit Fazliu, lojtar i ri i Ferizajt

Zyrtare: Astrit Fazliu, lojtar i ri i Ferizajt

Superliga
Zyrtare: Astrit Fazliu largohet nga Drita

Zyrtare: Astrit Fazliu largohet nga Drita

Superliga
Drita fiton në udhëtim te Malisheva

Drita fiton në udhëtim te Malisheva

Super Liga
Sulmuesit që u zhbllokuan në javën e 10-të: Krasniqi, Shillova e Fazliu fillojnë festivalin e golave

Sulmuesit që u zhbllokuan në javën e 10-të: Krasniqi, Shillova e Fazliu fillojnë festivalin e golave

Superliga
Drita dhuron emocione, i shënon dy gola brenda katër minutave Feyenoordit

Drita dhuron emocione, i shënon dy gola brenda katër minutave Feyenoordit

Ndërkombëtare
Zyrtare: Drita rinovon kontratën e Astrit Fazliut

Zyrtare: Drita rinovon kontratën e Astrit Fazliut

Superliga
Formacioni më i mirë në Superligën e Kosovës për javën e 23-të

Formacioni më i mirë në Superligën e Kosovës për javën e 23-të

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 19-të në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i javës së 19-të në Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 15-të në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i javës së 15-të në Superligën e Kosovës

Superliga
Drita e fiton me përmbysje derbin ndaj Gjilanit

Drita e fiton me përmbysje derbin ndaj Gjilanit

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 13-të në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i javës së 13-të në Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 30-të në IPKO Superligë

Formacioni më i mirë i javës së 30-të në IPKO Superligë

Superliga
Nuk ka fitues në “Fadil Vokrri”: Prishtina dhe Drita ndajnë pikët

Nuk ka fitues në “Fadil Vokrri”: Prishtina dhe Drita ndajnë pikët

Superliga
Drita fiton ndaj Dukagjinit dhe forcohet në krye

Drita fiton ndaj Dukagjinit dhe forcohet në krye

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 24-të në IPKO Superligë

Formacioni më i mirë i javës së 24-të në IPKO Superligë

Superliga
Drita ngjitet në krye pas fitores ndaj Flamurtarit

Drita ngjitet në krye pas fitores ndaj Flamurtarit

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 22-të në IPKO Superligë

Formacioni më i mirë i javës së 22-të në IPKO Superligë

Superliga
Drita e zyrtarizon rikthimin e Astrit Fazliut

Drita e zyrtarizon rikthimin e Astrit Fazliut

Superliga
Feronikeli konfirmon lëvizjet e fundit në klub, disa lojtarëve kryesorë u është thënë të gjejnë klube të reja

Feronikeli konfirmon lëvizjet e fundit në klub, disa lojtarëve kryesorë u është thënë të gjejnë klube të reja

Superliga
Ballkani e mposht Vushtrrinë me rezultat bindës

Ballkani e mposht Vushtrrinë me rezultat bindës

Superliga
Feronikeli kërkon përmbysjen ndaj Slavia Bratislavës: Flasin Zekrija Ramadani, Astrit Fazliu e Yll Hoxha

Feronikeli kërkon përmbysjen ndaj Slavia Bratislavës: Flasin Zekrija Ramadani, Astrit Fazliu e Yll Hoxha

Liga e Evropës
Zyrtare: Feronikeli zgjat bashkëpunimin me katër futbollistë

Zyrtare: Feronikeli zgjat bashkëpunimin me katër futbollistë

Superliga
Formacioni i javës së 30-të në IPKO Superligë – dominojnë lojtarët e Llapit dhe Flamurtarit

Formacioni i javës së 30-të në IPKO Superligë – dominojnë lojtarët e Llapit dhe Flamurtarit

Superliga
Formacioni më i mirë i javës së 26-të në IPKO Superligë

Formacioni më i mirë i javës së 26-të në IPKO Superligë

Superliga