LAJMI I FUNDIT:

Armend Thaqi

82 Artikuj

Thaqi flet pas fitores ndaj Llapit: E merituam, duam më shumë këtë vit në Evropë

Thaqi flet pas fitores ndaj Llapit: E merituam, duam më shumë këtë vit në Evropë

Superliga
Formacioni i vitit 2022 në Superligën e Kosovës në futboll

Formacioni i vitit 2022 në Superligën e Kosovës në futboll

Superliga
Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Të gjitha çmimet dhe gjithçka çfarë ndodhi në ceremoninë “Laureatët e Vitit 2022” nga FFK

Sport vendor
Formacioni më i mirë i vitit 2022 në Superligën e Kosovës

Formacioni më i mirë i vitit 2022 në Superligën e Kosovës

Superliga
Armend Thaqi zgjidhet “Futbollistit i Vitit” në Superligën e Kosovës

Armend Thaqi zgjidhet “Futbollistit i Vitit” në Superligën e Kosovës

Superliga
Telegrafi Sport zgjedh më të mirët e vitit 2022 në Superligën e Kosovës

Telegrafi Sport zgjedh më të mirët e vitit 2022 në Superligën e Kosovës

Superliga
Albion Rrahmani fiton çmimin e Telegrafit “Më i Miri nga lexuesit” për vitin 2022

Albion Rrahmani fiton çmimin e Telegrafit “Më i Miri nga lexuesit” për vitin 2022

Superliga
Sondazh: ‘Lojtari i Vitit’ nga lexuesit e Telegrafit

Sondazh: ‘Lojtari i Vitit’ nga lexuesit e Telegrafit

Shkumbin Pireva
Ndryshime në vlerat e futbollistëve në futbollin kosovar – këta janë 15 më të shtrenjtët në Albi Mall Superligë

Ndryshime në vlerat e futbollistëve në futbollin kosovar – këta janë 15 më të shtrenjtët në Albi Mall Superligë

Superliga
Thaqi pas eliminimit nga garat ndërkombëtare: Eksperiencë e jashtëzakonshme, duhej të fitonim pikë me Sivassporin në shtëpi

Thaqi pas eliminimit nga garat ndërkombëtare: Eksperiencë e jashtëzakonshme, duhej të fitonim pikë me Sivassporin në shtëpi

Ndërkombëtare
Armend Thaqi zgjedhet ylli i javës së 11-të në Albi Mall Superligë

Armend Thaqi zgjedhet ylli i javës së 11-të në Albi Mall Superligë

Superliga
Është mbrojtës i djathtë, por statistikat e Armend Thaqit në Ligën e Konferencës janë fantastike

Është mbrojtës i djathtë, por statistikat e Armend Thaqit në Ligën e Konferencës janë fantastike

Superliga
Thaqi: Dëshira e secilit lojtar për të shënuar na bëri të humbnim ndeshjen

Thaqi: Dëshira e secilit lojtar për të shënuar na bëri të humbnim ndeshjen

Ligat tjera
Notat e lojtarëve, Ballkani 1-2 Sivasspor: Thaqi dhe Korenica më të dalluarit

Notat e lojtarëve, Ballkani 1-2 Sivasspor: Thaqi dhe Korenica më të dalluarit

Ligat tjera
Goli i bukur i Armend Thaqit ndaj Sivassporit

Goli i bukur i Armend Thaqit ndaj Sivassporit

Ndërkombëtare
Supergoli i Armend Thaqit nga distanca ndaj Sivassporit zgjidhet ‘më i miri i javës’ në Ligën e Konferencës

Supergoli i Armend Thaqit nga distanca ndaj Sivassporit zgjidhet ‘më i miri i javës’ në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
Supergoli i Armend Thaqit ndaj Sivassporit në garë për ‘golin më të mirë të javës’ në Ligën e Konferencës

Supergoli i Armend Thaqit ndaj Sivassporit në garë për ‘golin më të mirë të javës’ në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
Thaqi: Këtu treguam karakter, duam të arrijmë më shumë se sa pjesëmarrja në grupe

Thaqi: Këtu treguam karakter, duam të arrijmë më shumë se sa pjesëmarrja në grupe

Ndërkombëtare
Ballkani mposht Sivassporin në një ndeshje spektakolare, fitorja e parë në grupe për kampionin e Kosovës

Ballkani mposht Sivassporin në një ndeshje spektakolare, fitorja e parë në grupe për kampionin e Kosovës

Ndërkombëtare
Armend Thaqi shënon gol spektakolar në Ligën e Konferencës, Ballkani barazon rezultatin ndaj Sivasporit

Armend Thaqi shënon gol spektakolar në Ligën e Konferencës, Ballkani barazon rezultatin ndaj Sivasporit

Ndërkombëtare
Ballkani sjell Evropën në Kosovë, Armend Thaqi në një intervistë për mediumin Goal: Krenar që po shkruajmë historinë

Ballkani sjell Evropën në Kosovë, Armend Thaqi në një intervistë për mediumin Goal: Krenar që po shkruajmë historinë

Ligat tjera
Thaqi krenar me paraqitjen e ekipit, por pak i zhgënjyer si pranuan gol

Thaqi krenar me paraqitjen e ekipit, por pak i zhgënjyer si pranuan gol

Ligat tjera
Notat e lojtarëve, Ballkani 1-1 Cluj: Thaqi më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Ballkani 1-1 Cluj: Thaqi më i miri në fushë

Ligat tjera
Ballkani në epërsi, Armend Thaqi shënon gol të bukur

Ballkani në epërsi, Armend Thaqi shënon gol të bukur

Ligue 1