LAJMI I FUNDIT:

Apple Vision Pro

29 Artikuj

Kufjet Apple Vision Pro tani të disponueshme për blerje në Evropë dhe dy rajone të tjera

Kufjet Apple Vision Pro tani të disponueshme për blerje në Evropë dhe dy rajone të tjera

Lajme Teknologji
Startup i ri zhvillon kafshë digjitale për Apple Vision Pro: Ata reagojnë ndaj emocioneve njerëzore

Startup i ri zhvillon kafshë digjitale për Apple Vision Pro: Ata reagojnë ndaj emocioneve njerëzore

Lajme Teknologji
Disa përdorues të Apple Vision Pro vuajnë kanë dhimbje koke dhe dhimbje qafe

Disa përdorues të Apple Vision Pro vuajnë kanë dhimbje koke dhe dhimbje qafe

Lajme Teknologji
YouTuberi krijon një version të ri të Apple Vision Pro

YouTuberi krijon një version të ri të Apple Vision Pro

Fun Lajme
Çfarë mendon blerësi i parë i Apple Vision Pro pas një muaji të përdorimit të pajisjes?

Çfarë mendon blerësi i parë i Apple Vision Pro pas një muaji të përdorimit të pajisjes?

Lajme Teknologji
Jo të gjithë i pëlqejnë kufjet Vision Pro nga Apple – burri vendosi kufjet, reagimi i nuses i tregon të gjitha

Jo të gjithë i pëlqejnë kufjet Vision Pro nga Apple – burri vendosi kufjet, reagimi i nuses i tregon të gjitha

Teknologji
Linja ajrore planifikon t’i pajisë pasagjerët me pajisjet e Apple, Vision Pro gjatë udhëtimit

Linja ajrore planifikon t’i pajisë pasagjerët me pajisjet e Apple, Vision Pro gjatë udhëtimit

Lajme Teknologji
Disa blerës të Apple Vision Pro po i kthejnë pajisjet e tyre – tregojnë arsyet pse

Disa blerës të Apple Vision Pro po i kthejnë pajisjet e tyre – tregojnë arsyet pse

Lajme Teknologji
“Quest është një produkt më i mirë dhe pikë”, thotë Zuckerberg pasi rishikoi pajisjet e Apple, Vision Pro

“Quest është një produkt më i mirë dhe pikë”, thotë Zuckerberg pasi rishikoi pajisjet e Apple, Vision Pro

Lajme Teknologji
Përdorues të shumtë të Apple Vision Pro kanë një ankesë për këto pajisje

Përdorues të shumtë të Apple Vision Pro kanë një ankesë për këto pajisje

Lajme Teknologji
Çfarë tha regjisori i filmave “Avatar” dhe “Terminator” për Apple Vision Pro

Çfarë tha regjisori i filmave “Avatar” dhe “Terminator” për Apple Vision Pro

Lajme Teknologji
Shoferi ‘i çmendur’ që mbante Apple Vision heq duart nga timoni teksa po voziste në autostradë – derisa ndalohet nga policia

Shoferi ‘i çmendur’ që mbante Apple Vision heq duart nga timoni teksa po voziste në autostradë – derisa ndalohet nga policia

Lajme Teknologji
Apple Vision Pro ka numër të pabesueshëm të pikselëve

Apple Vision Pro ka numër të pabesueshëm të pikselëve

Lajme Teknologji
A mund të rezistojnë pajisjet Apple Vision Pro kundër një thike të nxehur në 537 gradë Celsius

A mund të rezistojnë pajisjet Apple Vision Pro kundër një thike të nxehur në 537 gradë Celsius

Lajme Teknologji
Si është një ditë me pajisjet e Apple, Vision Pro? – Vlogeri i njohur ndan përvojën e tij 24-orëshe

Si është një ditë me pajisjet e Apple, Vision Pro? – Vlogeri i njohur ndan përvojën e tij 24-orëshe

Lajme Teknologji
Shihni se si të shkatërroni pajisjen 3500 dollarësh të Apple Vision Pro

Shihni se si të shkatërroni pajisjen 3500 dollarësh të Apple Vision Pro

Lajme Teknologji
Qytetari u bë viral derisa voziste Teslan dhe të njëjtën kohë vendosi pajisjet Apple Vision Pro, sekretari amerikan i Transportit ngre alarmin

Qytetari u bë viral derisa voziste Teslan dhe të njëjtën kohë vendosi pajisjet Apple Vision Pro, sekretari amerikan i Transportit ngre alarmin

Lajme Teknologji
Apple Vision Pro “shpërthejnë” në mesin e amerikanëve, njerëzit po i bartin në rrugë, vetura, tren dhe gjatë ‘shoppingut’

Apple Vision Pro “shpërthejnë” në mesin e amerikanëve, njerëzit po i bartin në rrugë, vetura, tren dhe gjatë ‘shoppingut’

Lajme Teknologji
Misteri tjetër i serialit të njohur “The Simpsons”, parashikuan edhe lansimin e kufjeve të realitetit virtual VR

Misteri tjetër i serialit të njohur “The Simpsons”, parashikuan edhe lansimin e kufjeve të realitetit virtual VR

Lajme Teknologji
Amerikani ndan përvojën e tij me syzet virtuale Vision Pro nga Apple

Amerikani ndan përvojën e tij me syzet virtuale Vision Pro nga Apple

Interesante
“Revolucioni tjetër teknologjik” – për dhjetë ditë, 200 mijë porosi për kufjet e Apple, Vision Pro

“Revolucioni tjetër teknologjik” – për dhjetë ditë, 200 mijë porosi për kufjet e Apple, Vision Pro

Lajme Teknologji
Me kufjet e Realitetit Virtual “do të udhëtojmë prapa në kohë”

Me kufjet e Realitetit Virtual “do të udhëtojmë prapa në kohë”

Lajme Teknologji
40 vjet më parë Apple lansoi kompjuterin personal Macintosh

40 vjet më parë Apple lansoi kompjuterin personal Macintosh

Lajme Teknologji
Për blerjen e kufjeve Vision Pro, Apple po kërkon një skanim fytyre Face ID

Për blerjen e kufjeve Vision Pro, Apple po kërkon një skanim fytyre Face ID

Lajme Teknologji


mob5